KURULUŞ OSMAN С БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА ПРИЛИЧА НА БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ И НОВИ ПРОЕКТИ-тема 71

  • 30 270
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 162
Не мога да повярвам как всички се отрекоха от спасителя си Осман. Това ми напомня на сцена от нашата Библия. Исус и неговите ученици, които в последния му ден го изоставят.

         А Самса вече нямал нищо общо с Кайъ и Осман. Не можело неговите войници да умирали заради Осман. Но какво му каза накрая на серията Осман докато му опираше ножа в гърлото не разбрах. Някой ако го преведе да пише.

# 31
  • Мнения: 2 503
Олелеле, само какво ме очаква в новия епизод. 😱😱😱 И Бамси, и Самса... А алпите му поне останаха ли до него?!

# 32
  • Мнения: 14 487
Е точно такова развитие на събитията не очаквах.
Не може ли да допуснат , че Осман пази тайна за Ченгиз Хан и с това ги спаси?
Толкова ли са плиткоумни  и само емоционални.
За Конур поне съм сигурна ,че ще остане до край с него.Поне историята го твърди.

# 33
  • Мнения: 3 162
Алпите му все още са с него и учудващо от цялото племе Кайъ само братовчед му застана на негова страна и напусна племето заедно с тях. Май се осъзна накрая.

            Ето го и фрага за 13-ти епизод.

         



                 Лека нощ!

# 34
  • Мнения: 14 487
МИМИ, благодаря! Спази традицията да ни пуснеш първия фраг на следващата серия.
Май се оправиха отношенията ,но най- стабилните му хора са Бала и Зехра.
В кого ли се целеше гадния монгол със "сливи в устата"

 Ще научим другата сряда./Ако някой някога ми бе казал че ще гледам исторически турски сериал и то на турски , щях да го обявя ,че не е добре с главата.Но сега си трая./

                  Пак лека нощ:hugs:

# 35
  • Мнения: 3 162
Добро утро, момичета!

        Снощната серия малко ми беше скучна от към ефекти и зрелища. Нямаше отрязани глави и истезания. Общо взето само размисли и страсти...

         Но пък рейтингът е потресаващ. Никой не може да ни бие. Отново сме първи във всички категории. Да спомена, че за миналата седмица сме втори след Доктор чудо във всички рейтинги. Върнахме си второто място след кратко колебание. СУПЕР СМЕ!!!

           

         А тази дружба дали ще пребъде?

         

       Нашата чаровница взе да ми липсва много. Дали скоро ще я видим?

               

                   Хубав ден!

# 36
  • Мнения: 736
Добро утро момичета ,Мими благодаря за споделения рейтинг,снощи на пресекулки гледах гостувам малко в Пловдив при дъщеря ми.Но днес ще наваксам и ще пиша.Ядосана съм на всички за постъпките им към Осман,
Дюндар бей с нищо не ме изненада ,но Самса та дори и Гюндуз.Иска превод  за да се видят детайлите.
Да наистина снощи нямаше зрелища ,но имаше хубав бой с погледи с Балагаи и с юмруци със Самса.
Бала малко нервна ама ще се стопи като я погледне Османчик
Благодаря на всички за споделеното от серията .Мими ,Ири,Себи !:revolving_hearts:

# 37
  • Мнения: 2 503
Привет!

За първи път я виждам тази фотка, но Фе е превъзходна. 🥰🥰🥰

Много се радвам за рейтинга, дружки. Дано сме все така, че и по- добре дори! Заслужават го всички актьори, защото играят превъзходно.
Много ми хареса 11 епизод- много силен беше, много. От към музикален фон, ефекти, игра. Малко пресилени ми се струват религиозните препратки, но няма как да не е така, М. Боздаг нали е много религиозен.

Желая ви чудесна вечер! 😘

# 38
  • Мнения: 14 487
Добра вечер милички. HugHugHug....



Ами  глупаци се оказаха моите любимци Бамси  и Самси.
Абе ало.... кой ви освободи от веригите и мъченията на  монголите ,а?




      

Кой до този момент забрави любима и роднини за да е полезен на племето си?
Осман естествено!
Как не и мина през ума на Бала ,че и тя и баща и пазеха тайни.


     Лека нощ Nature Last Quarter Moon With Face
Как и защо най- близките му се отвърнаха ,та дори Самса се би със спасителя си...пфууууу: flushed:

  Надявам  се , че ще решат нормално  ситуациите и многооооого атрактивно!


Такъв прекрасен рейтинг не е за изпускане според мен Two HeartsFlowers HibiscusTwo Hearts


   Ири и аз не съм я виждала тази снимка,ама......Фе си е Фи когато и където е  Flowers Hibiscus


    Като си помисля ,колко ли неща не знаем  за Буфчетата.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 23:27 от sebilMM

# 39
  • Мнения: 3 162
Здравейте, момичета!

       

         Нашият красив и смел Осман.

          Приятен Петък!   Очакваме нещо ново, за сега още нищо.

# 40
  • Мнения: 14 487
Добър вечер Момичета HugHugHug


                    
      
                     Kато световна филмова звезда   е Фе!!


                    


       И още малко  не  популярни снимки с Фе.На Бу се радваме всеки ден.


                    

                    

                    


                  И нещо изключително любимо......
        
                    

         То ,че няма новини от нашите и от сериала е ясно , но лошото ми настроение  е продиктувано  от новините  у нас и навън.Паниката в София е невиждана ,а аз професионално съм ангажирана с този азиятски вирус.Прибирам се смазана и се надявам  на малко разтуха тук и при вас.
Най-много ще се зарадвам , ако Фе се появи и знаете ли   как си я представям .....Тя държи Каран на коленете си и гледат поредната серия на Осман , а той разпознава татко си от екрана и притяга ръчички към него.Ох мечти ,мечти.

                A колкото до Осман бей - Отоман винаги има мнение и го устоява!!!


                


             Това вече е нещото ,което ме впечатли в последния епизод!

                

                    

    Много спокойна и щастлива вечер

# 41
  • Мнения: 3 162
Здравейте, момичета!

         Кога в сериала ще видим такива масови сцени ?  Май няма да е скоро, при това отлъчване от Осман.

           

         Кога ли ще ги събере отново тези вече не толкова верни другари?

         

          Трябва му малко разнообразие на този сериал. Липсва му екшън и динамика. Някакви по-ефектни сцени като в 11 епизод.  12-ти отново ми беше скучен.

          Интересна завръзка стана с Конур алп и Синеочко.  Надявам се тази линия да я развият по най-добрия начин.

                   Приятни почивни дни на всички!

# 42
  • Мнения: 2 503
Добър да е денят ви, момичета!


Надявам се мъката на Фе лека- полека да отшумява, миличката ни тя. Доста им се насъбра, но докато са заедно са силни, а и Каран е източник на тяхната сила.
Много ми липсва вече малкият сладур, дано го видим скоро!!!

Аз съм на гости за уикенда, а на вас желая страхотни почивни дни! ❤

# 43
  • Мнения: 736
Flowers HibiscusПривет момичета аз вече съм на собствена територия прибрах се,Себи паниката е наистина голяма хора с маски се разкарват навсякъде,по спирки автобуси,аз също съм в тази сфера работя с деца от градина и училище,кабинетна сестра съм,детето ми учи медицина и е непрекъснато по болници.Страх има и още как,но в крайна сметка каквото трябва да стане ще стане не зависи от нас.И на мен тук ми е разтоварването дори и да нямам време да пиша често поглеждам.красавецът ни с кокче.
заслужава да бъде кралица несъмнено
когато очите говорят не с необходими думи а те определено го могат
а след Осман ще тръгнат много пътя е ясен напук на всички които му пречат.Оставям ви за сега да обърна внимание на другата част от семейството ми,синчето и съпруга затъжени за сготвено от мама.
Приятна вечер на всички кой където е Мами,Мими,Себи и Ири!:purple_heart:Purple Heart

# 44
  • Мнения: 14 487
Атила Гюзел, който наскоро игра Туркхан във филма на Мехмет Боздаг „Турците отиват“, както и Толга Аккая, който играе там Железния спортист (Демир Пехливан) , се присъедини към приятелския екип на нашата поредица
                Привет ,момичета  ,май се разболявам ,но си имам начин за справяне и дано и този път успея.

                Актьорите ще играят герои, които ще се бият на страната на Кая.

                              


                    Гадното мекотело  .

                                

                    И нашият  смел герой.

                                  

                     Каня се тази вечер да започна серията със субтитри, но си мисля ,че начина по който Осман   помогна на приятели те си да бъдат освободени от мъчения остана загадъчен за тях. И понеже не сподели нищо за хората ,които му помогнаха  в техни очи  бе предател.
От където и да го погледнеш така изглежда. След като изгледам серията ще споделя отново.

                              Ама и помощниците му действат нетрадиционно  i efektno.

                                      

Много ми допадат и очите и ушите на   шейх  Енибала.

                                      


    Чао за сега


                    


                  Ето ги нашите мама и тати  от 4-5  дни.

                              

Общи условия

Активация на акаунт