Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 26

  • 30 740
  • 727
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 27 142
Започнах:
ZeroZeroZero
https://www.imdb.com/title/tt8332438/?ref_=nv_sr_srsg_0
има го в HBO.GO

Хареса ми пилотния и ще го догледам.

# 226
  • Мнения: 134
Здравейте! Simple Smile Бихте ли ми препоръчали сериал тип "Modern Family", "Big Bang Theory", "Younger",  "The Neighborhood"... Нещо леко и развеселяващо ми се гледа.

# 227
  • Мнения: 316
Здравейте! Simple Smile Бихте ли ми препоръчали сериал тип "Modern Family", "Big Bang Theory", "Younger",  "The Neighborhood"... Нещо леко и развеселяващо ми се гледа.
Аз ви препоръчвам Последният човек на земята, 8 прости правила за да излизаш с дъщеря ми, Двама мъже и половина и Как се запознах с майка ви. Ако не сте ги гледали. Simple Smile

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 726
ilean, нещо старо , но качествено Simple Smile:
Coupling

# 229
  • Мнения: 9 634
Coupling е супер. The IT crowd също.

# 230
  • Мнения: 260
Снощи изгледах 4 серии на Тайна разработка по НВОго. Допадна ми. Действието малко бавно се развива, но има достатъчно напрежение и интриги.
https://www.imdb.com/title/tt8134186/?ref_=nv_sr_srsg_0

# 231
  • Мнения: 5 490
Нов сериал ще почвам аз - Фройд.

# 232
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Приключили
 Vida с трети сезон


Подновени

Station 19
Lost in Space  за трети последен сезон


Спрени
Impulse

# 233
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Моля препоръчайте ми сериал! В момента приключвам The good doctor. Гледа ми се нещо от този тип, или The good wife, или Съпругите. Нещо с поне три приключили сезона, бг субтитри. Не ми се гледа за наркотици, екшъни, фентъзита. Ще се радвам на предложения и със сигурност ще имам време да гледам всичко Simple Smile

# 234
  • Мнения: X
Тарти, Why women kill е само един сезон, но пък е завършен и наподобява Отчаяни съпруги, Devious Maids също наподобява съпругите, пък и са 3 сезона. Аз харесах и Modern love, но и той има само 8 серии. The good wife има спин-оф The good fight. Не знам обаче дали имат субтитри.

# 235
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Камериерките са отметнати. Why women kill ще го видя, благодаря.
Отзиви за Luther? Че много харесвам Елба Blue Heart

# 236
  • Мнения: 316
Моля препоръчайте ми сериал! В момента приключвам The good doctor. Гледа ми се нещо от този тип, или The good wife, или Съпругите. Нещо с поне три приключили сезона, бг субтитри. Не ми се гледа за наркотици, екшъни, фентъзита. Ще се радвам на предложения и със сигурност ще имам време да гледам всичко Simple Smile
Аз лично не съм гледала The good Doctor, обаче знам, че става дума за млад доктор с аутизъм, ако не се лъжа. И веднага се сещам за сериала Atypical, води се комедия, макар, че на моменти си е драматичен. А иначе по подобие на Отчаяните съпруги и Подли камериерки се сещам за сериала Любовни авантюри. Пак ставаше дума за четири приятелки, тяхните проблеми във връзките и т.н.  Също така и Големите малки лъжи, American Housewife.. Relaxed Simple Smile

# 237
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
A защо не Devious maids?

# 238
  • София
  • Мнения: 5 560
Изгледах Elite по Нетфликс и ми хареса. Аз явно си падам по сериали за ученици в гимназията:-) И Госип гърл харесах много! А преди време гледах един австралийски, на който съм му забравила името, отново беше супер.
Да ми препоръчате друг подобен - пак с гимназисти?

# 239
  • Мнения: X
Да ми препоръчате друг подобен - пак с гимназисти?

Sex Education, стига да не се стряскаш от първите няколко минути. Smiley

Общи условия

Активация на акаунт