Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 26

  • 30 971
  • 727
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 500
Голям фен съм на Silicon Valley, сега гледам последния сезон на Schitt's Creek - пак нестандартна комедия, точно по моя вкус

# 346
  • Мнения: 36 460
Аз съм до 4-та серия на Касата, но видях спойлера още снощи (не знаех дали е верен) Cry
Скрит текст:
Освен това, прочетох, че сезонът не е завършен?! До безкрай ли мислят да го продължават, надявах се да има финал!

# 347
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Тъкмо го изгледах. Не е завършен да. Чакаме 5-ти, окончателен ще е сигурно. просто новият хайст е много сложен.

Скрит текст:
Поревах си... Sad(( Аз нея най я харесвах , с Токио са ми любимки от всичките. Имаше спойлер, че убиват и Стокхолм, но не е верен

# 348
  • Бургас
  • Мнения: 727
Току-що изгледах A Passionate Woman - британски минисериал в два епизода от 2010 г. Типичен английски разказ за истински важните неща и избори в живота ни, пропит с емоции, сълзи и хумор едновременно. Филм за любовта, страстта, обичта, родителството, отговорността към партньора в живота и към самия себе си. За смелостта или липсата на такава да бъдеш щастлив . За това колко слепи можем да бъдем за съкровената същност на най-близките си хора и за собствените си грешки...  Харесвам този тип британско кино, защото предизвиква пречистващи сълзи, но те оставя на финала не потиснат, а по-скоро пресветлен и с усмивка, макар и малко тъжна.

# 349
  • Мнения: 5 490
Току-що изгледах A Passionate Woman - британски минисериал в два епизода от 2010 г. Типичен английски разказ за истински важните неща и избори в живота ни, пропит с емоции, сълзи и хумор едновременно. Филм за любовта, страстта, обичта, родителството, отговорността към партньора в живота и към самия себе си. За смелостта или липсата на такава да бъдеш щастлив . За това колко слепи можем да бъдем за съкровената същност на най-близките си хора и за собствените си грешки...  Харесвам този тип британско кино, защото предизвиква пречистващи сълзи, но те оставя на финала не потиснат, а по-скоро пресветлен и с усмивка, макар и малко тъжна.

А къде може да се гледа?

# 350
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Скрит текст:

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 727
DeltaAzimut за жалост този тип филми често трудно се намират. Аз го намерих в руски тракер. Там филмите често са дублирани на руски език, но се намират и с оригинално аудио, а понякога и с английски субтитри...

# 352
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Тъкмо го изгледах. Не е завършен да. Чакаме 5-ти, окончателен ще е сигурно. просто новият хайст е много сложен.

Скрит текст:
Поревах си... Sad(( Аз нея най я харесвах , с Токио са ми любимки от всичките. Имаше спойлер, че убиват и Стокхолм, но не е верен

Голямата ми дъщеря твърди, че са потвърдили и шести сезон. Не знам къде какво е чела.
И аз предпочитах да завършат с този обир, а ако има други сезони, да правят други обири. Въпреки че какво повече от тези две неща да обират Simple Smile

# 353
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Аз само в една испанска група, в която чета с автоматичен превод, че не знам испански, видях, че коментираха за 6-ти сезон. Другаде инфо не съм срещала или поне се се сещам.

# 354
  • Мнения: 47 973
Изгледахме го току що. Недоволна съм. Що за кратък и половинчат сезон

# 355
  • Мнения: 5
the big bang theory

# 356
  • Мнения: 36 460
Сега изгледах последната серия на Касата, забавих се, защото спойлерите ме ядосаха, а и трябваше да ходя на зъболекар и рентген. Имаше и добри моменти, но като цяло сезонът не ми хареса.
За мен финалът на първия обир беше перфектен и когато обявиха следващ сезон, си помислих, че го правят само за пари - била съм права.

Аз не виждам смисъл в това непрекъснато да обират нещо - те не са престъпна организация, целта на първия обир беше да откраднат пари, които не принадлежат на никого. Професорът го направи повече от идеалистични подбуди, отколкото заради самите пари. Тази история, че е имало друг план, ми изглежда изключително скалъпена. Както предишния сезон, така и този беше пълен хаос. На мен ми харесваше да гледам как се развиват плановете на Професора, докато тук нямаше планове - просто хаос и импровизации (които той наричаше планове, но бяха по-скоро някакви кръпки).
Скрит текст:
Не знам защо трябваше да спасяват Найроби и после да я убият - това е изключително безсмислена тропа и не работи абсолютно никога (има я и в други сериали, книги, филми - винаги изглежда безсмислено, все едно единствената цел на автора е била да ядоса зрителите или читателите).
Накрая на предишния сезон си помислих, че искат да реабилитират Артуро. Радвам се, че не стана така, защото той е боклук, но смятам, че мъките му продължават твърде дълго и до сега трябваше някой да го застреля (както и Гандия).
Помислих си също така, че братовчедката, е Татяна (не ги бях загледала много подробно). Не особено значим персонаж - можеше да направи нещо по-интересно, щом седя сезон и половина под прикритие... Май единствената цел на образа беше да ни обяснят, че транссексуалните жени са истински жени - трябва да се слага предупредителен знак на сюжетите с подобни образователни елементи.
А пък Татяна - какво стана с нея? Избягала е, Берлин я е убил? Ще разберем, но подозирам, че и това няма да е много интересно.
И накрая - злата к..ка Алисия - не могат да я убият, защото е бременна. Чудя се какво ли ще стане с нея - изглежда все едно ще роди всеки момент. Дали Професорът ще изроди детето? Честно казано, нейния образ е една от причините да не харесвам тези сезони, каквото и да стане, няма да ми хареса.

Неадекватни решения:
1. да очакват от Рио да бъде силов играч. Защо въобще му дадоха оръжие - той е хакер. И е на 20-тина години. Дори да не беше травмиран, пак не става за тази работа. И беше просто нелепо да се намеква, че може да има нещо между него и Моника - та тя може да му е майка...

2. не вярвам, че Професорът би се съгласил да стане донор на Найроби. За него дори имаше подозрения, че Ракел е първата му жена. Такъв човек не би се съгласил на това, колкото и да харесва Найроби, просто няма как да стане и точка.

3.Берлин участва само за красота.

В заключение - много неща ме подразниха и се колебая дали да гледам следващия сезон. Може би само ще прочета из нета какво е станало.

# 357
  • sofia
  • Мнения: 419
включих Нетфликс и съм много доволна. гледам Странни неща и итаевон клас.нещо различно от американските екшъни.

# 358
  • Мнения: 47 973
Съгласна съм. Само дето явно Алисия е Татяна
Беше единствената глътка свеж въздух в този сезон

# 359
  • Мнения: 36 460
Къде са потвърдили, че Алисия е Татяна? Пропуснала съм, тъй като ме беше яд на сериала и се разсейвах с телефона ми...

Общи условия

Активация на акаунт