Мартенското слънчице намига, нов човек в семейството пристига

  • 34 699
  • 675
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 95
И при нас е сходна ситуацията, лошото е, че в час пик и таксито не е по-бързо решение. Но и аз разчитам на това, че като за първи път няма да стане от раз 😀 и също си го представям през нощта 😃😃 Мисля да не известявам семейството, че отивам да раждам, само аз и мъжът ми да знаем, защото ще се побъркат от притеснение...

# 46
  • Мнения: 1 041
О, абсолютно нищо на никой! Абсурд!
Всички ще разберат, когато се роди, живот и здраве! 🍀💙

При мен най-бързо ще е с метрото хаха
Ще съм комична картинка! Но моите контракции, дори болезнените са все нощно време.. АГ каза, че е нормално , при повечето жени било така..

Освен това абсолютно всяка вечер се будя в 5-5:30, не знам защо...четох някъде, че това може да е предполагаемия час на раждането...😂

Не знам защо, все си мисля, че ще е на 29.02 или на 01.03.. 👀
Ще стане ясно скоро..

# 47
  • Мнения: 125
О, абсолютно нищо на никой! Абсурд!
Всички ще разберат, когато се роди, живот и здраве! 🍀💙

При мен най-бързо ще е с метрото хаха
Ще съм комична картинка! Но моите контракции, дори болезнените са все нощно време.. АГ каза, че е нормално , при повечето жени било така..

Освен това абсолютно всяка вечер се будя в 5-5:30, не знам защо...четох някъде, че това може да е предполагаемия час на раждането...😂

Не знам защо, все си мисля, че ще е на 29.02 или на 01.03.. 👀
Ще стане ясно скоро..

Интересна теория за часа на раждането. Аз се будя всяка нощ точно в 2:30, обаче хич не ми се иска тогава да започвам да раждам 😀 Ще трябва да издирваме някой посред нощ да остане със спящото дете вкъщи и ще ми бъде страшно притеснено

# 48
  • Мнения: 135
Аз съм първо дете на мама И я питах онзи ден, та тя ми разказа, че при нея просто са почнали контракции на няколко минути. Та от този момент, до появата ми на бял свят, са минали само 2 часа.
Имам по-малък брат (с 10 години по-малък). Той също се роди, толкова бързо.
Та, всичко е много индивидуално и ако таткото е на работа, може и сама да се закарам до Шейново. Ахахахахах
Аз се надявам, да имам същият този късмет и да стане така скорострелно. JoyJoyJoy

# 49
  • Мнения: 480
Чакам си таткото, ако стане през денят. Има около 40-50мин до нас, после 15-20мин до болницата.
Супер много се съмнявам да е през денят. Сигурна съм, че ще е посреднощ или към 5-6часа сутринта.
От днеска съм 39та 😄 термин другата сряда..
Удобно й е на малката, не мисли да излиза май 🤣

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 15:32 от girlwithballon

# 50
  • Мнения: 103
Аз днес се боядисах, ходих на йога и сега излизам на разходка. Изведнъж ще завалят много бебета Simple Smile 

# 51
  • Мнения: 295
Ей момичета, блазе ви! Аз съм 36+2 и вчера бях на преглед. Няма признаци за скорошно раждане и май ще се влача до термин (25.03). Другата седмица бая от вас ще олекнат Grinning

# 52
  • Мнения: 1 235
Малеее, какви трепети. Нямам признаци за скорошно раждане, така че си чакам културно. Нито е слязла, нито имам особени контракции. И мен ме плаши среднощно започване на раждане, че не зная какво ще правя спящото дете вкъщи.

Определено скоро се очаква на много майки да им стане леко. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 125
Аз пък от цяла бременност с контракции, лежане и пазене, вече съм в 9тия а няма никакви изгледи за скорошно раждане 😀 И контракциите намаляха, и бебето е високо още. Ще си откарам и аз още две седмици минимум. Имам чувството, че времето е спряло. Всеки ден се влааачи толкова бавно, направо ще изперкам 🥴

# 54
  • Мнения: 1 041
На мен до 9-ти месец времето ми мина ааадски бързо. Сякаш онзи ден беше 03.07 и разбрах, че съм бременна..😊
Нооо откак стана 11.02 и край - времето нее минааавааа..
Доста се пазих и аз тази бременност, то тромбофилии, то отлепване на плодно сакче, то контракции, заплашващ аборт , лежане в болница, системи, инжекции, но шпа-та колко изпих, пък лежане, пък магнезий, ей Богу още не съм родила в 38+0.. 🤣🤣

А как ме дразнят ежедневните проверки от близки и приятели: “Ехоо, новини?!”, “Ехо, как сиии?!” (Разбирайте: “Роди ли..?!”)
“Раждаш лииии..?” 🥴🥴

Никога не съм подозирала, че това е така досадно 😬😅..

Не знам вие как се справяте с тоози тормоз, но аз скоро ще избухна 🤣🤣

# 55
  • Мнения: 135
На мен до 9-ти месец времето ми мина ааадски бързо. Сякаш онзи ден беше 03.07 и разбрах, че съм бременна..😊
Нооо откак стана 11.02 и край - времето нее минааавааа..
Доста се пазих и аз тази бременност, то тромбофилии, то отлепване на плодно сакче, то контракции, заплашващ аборт , лежане в болница, системи, инжекции, но шпа-та колко изпих, пък лежане, пък магнезий, ей Богу още не съм родила в 38+0.. 🤣🤣

А как ме дразнят ежедневните проверки от близки и приятели: “Ехоо, новини?!”, “Ехо, как сиии?!” (Разбирайте: “Роди ли..?!”)
“Раждаш лииии..?” 🥴🥴

Никога не съм подозирала, че това е така досадно 😬😅..

Не знам вие как се справяте с тоози тормоз, но аз скоро ще избухна 🤣🤣



Тази седмица, два пъти звъня на брат ми и двата пъти ми вдига, с питането: “Да не раждаш?”
Joy

# 56
  • Мнения: 40
На мен до 9-ти месец времето ми мина ааадски бързо. Сякаш онзи ден беше 03.07 и разбрах, че съм бременна..😊
Нооо откак стана 11.02 и край - времето нее минааавааа..
Доста се пазих и аз тази бременност, то тромбофилии, то отлепване на плодно сакче, то контракции, заплашващ аборт , лежане в болница, системи, инжекции, но шпа-та колко изпих, пък лежане, пък магнезий, ей Богу още не съм родила в 38+0.. 🤣🤣

А как ме дразнят ежедневните проверки от близки и приятели: “Ехоо, новини?!”, “Ехо, как сиии?!” (Разбирайте: “Роди ли..?!”)
“Раждаш лииии..?” 🥴🥴

Никога не съм подозирала, че това е така досадно 😬😅..

Не знам вие как се справяте с тоози тормоз, но аз скоро ще избухна 🤣🤣

Мисля да спра да им отговарям. Толкова ми е писнало 😅😅

# 57
  • Мнения: 45
Скрит текст:
и за бях на преглед на 25ти, 38+1, тоновете са добре ... то се чувствало добре, водите леко намалели (това не разбрах дали да ме притеснява) ... така и не разбрах дали бебето върви напред и колко грама е, докторът бързаше да ми обяснява за друго момиче, което като мен със седалищно бебе решило да чака и сутринта родило със седмица по-рано и малко съжалявало, заради болките от започване на родовия процес, които в случая са напълно излишни да си причиняваме хах но аз съм мазохист и ще си чакам 😂 искам само да изтърпи седмица и половина още, аз даже чантата за болницата не съм си приготвила, а не ми трябва почти нищо ...
чудя се дрешките за изписването дали да ги взимам или после да ми ги донесат


Привет, къде ще раждате ? Моето бебе също е седалищно  ( тайно се надявам да се завърти, но д-ра не ми дава мн надежда :Д ) и в петък трябва да планирам секцио... Д-ра ми не иска да чакаме, защото тогава ще се води спешно секцио ии предпочита да не стигаме до там ии мисля, че и аз не предпочитам в тази ситуация ...
аз не се и надявам да се завърти ... мързелче 🤭 към Селена съм се насочила, при Борислав Иванов се следя ... не ме интересува, че ще се води спешно, щом той казва, че няма риск да се чака, появи ли се такъв - няма чакане ... единствено бих посочила датата на термина за планувано ... и пак не съм много сигурна дали бих 😂 но не искам да преносвам

Аз ще раждам в Щерев-първо раждане.
От около две години се лекувам с хомеопатия и според моят хомеопат когато се прави секцио с предварително записан час не е добре за психическото състояние на бебето, аз й имам голямо доверие и затова реших така.

# 58
  • Мнения: 1 235
Banana.mama,  аз съм същата.Цяла бременност лежах и се пазих. Успокоих се, че влязох в деветия месец и всичко утихна.

Проверяващите обаждания са ужас. И като кажа март "Аааа, ти имаш време"...

# 59
  • Мнения: 85
Честито на FBID1865831066774477! Колко много е ял господинът и не е оставил на госпожицата. Скорошно прибиране.

gabrinii, mkarailieva, как сте, прибрахте ли се вкъщи?

Даа ,прибрахме се . Вече пети ден от както сме си вкъщи. Свикваме с нощния режим още Grinning

Общи условия

Активация на акаунт