Изпитани сайтове за парфюми - 22

  • 62 696
  • 760
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
На мен Елинор ми направиха лошо впечатление още с първата ми и последна поръчка от тях. Не мисля скоро да повтарям.

Последните поръчки, които имам са от Нотино парфюм и от Парфимо козметика за коса. Всичко перфектно, аз - доволна! 😀

# 106
  • София
  • Мнения: 17 711
Дали ще има намаления за 8-ми март или дамо на комплекти? Не помня миналата година как беше.

# 107
  • Popovo
  • Мнения: 1 628
Зададох подобен въпрос преди няколко поста. Няма отговор, явно никой не знае.

# 108
  • Мнения: 2 913
В Нотино са пуснали 15 % на всички нишови аромати,но тези които следя са с надути цени от днес,така че огромно благодаря за голямата прИмоция .....

# 109
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Взех си Girl of Now Forever Комплекта от Емаг току що от Еконт.  Кутията беше пъхната само в плик на Еконт Angry. Не е смачкана,но ако се поръчва за подарък може и да има разочаровани. За сравнение Гучи мемори подаръчния комплект от Парфюм бг. дойде в кашонче и вътре беше увита в бабълчета.
Иначе съм много хепи от парфюмчето хеле пък за тия пари Heart. Големи феи сте. За месец изпонакупих няколко аромата,които на редовна цена не бих взела никога.

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 11:53 от prinzesata

# 110
  • Мнения: 217
Имам въпрос към мамите пазаруващи по-често от Parfimo. Онзи ден загледах Lancome Idole 75 мл за 154лв (с код ми излизаше 142), но докато се наканя да го купя промоцията беше свършила. Снощи беше на 191лв, а днес гледам че е на 166лв.

Имате ли представа дали отново ще спадне до толкова? И как да следя за намаление (освен с редовно влизане), цъкнах си на опцията да ме извести за намаление но не получих мейл като е спаднала цената?

Мерси предварително.

# 111
  • Мнения: 30 965
Трябва да си следиш постоянно.

# 112
  • Мнения: 217
Трябва да си следиш постоянно.

И още един глупав и вероятно очевиден въпрос. Цените променят ли се през денят или всеки ден?
Мисля че бях чела че се променят и през денят.

# 113
  • Мнения: 30 965
Никой не знае точно кога и как се променят.

# 114
  • Мнения: 933
Тази оферта също е добра, ако има почитатели на Scandal a Paris
https://www.parfimo.bg/jean-paul-gaultier-scandal-a-paris-eau-de … eni-80-ml-tester/

# 115
  • Мнения: 2 357
Аз снощи се наканих да си поръчам от Парфимо един 19 Poudre, сложих го в кошницата, въведох кода и пред очите ми се промени цената с 10 лв нагоре - голяма тъпотия. Цените им скачат като борсови, лично мен ме напряга, а не ми носи радост да ровя постоянно. Ако пък иска човек два или повече да си купи, луд може да стане да следи какво става с тях. Не е въпрос за 10 лв, просто дразни. Поръчах си го кротко от Makeup, доставката е безплатна и цените им мърдат само надолу. Makeup и Parfumi shop net са ми фаворити напоследък.

# 116
  • Франция
  • Мнения: 898
Никой не знае точно кога и как се променят.
Имам подозрения, че ценообразуването в онлайн продажбите вече не се поддържа от хора, а от изкуствен интелект. Софтуер, който автоматично коригира цени нагоре или надолу в зависимост от зададени параметри и най-вече - търсенето. Така за всичко, от самолетни билети до парфюми.

# 117
  • Мнения: 2 249
Не е подозрение, то е така. Simple Smile

# 118
  • Мнения: X
Забравих да ви кажа когато поръчах Eau Tendre от parfumi-shop, че питах жената, с която говорих, защо не мога да си вляза в профила и от там да поръчам. Тя каза, че са имали много регистрации с по много профили, фалшиви регистрации и още нещо си, затова са премахнали всичко. Така че, ако преди сте имали профил и не можете да си влезете в него, да знаете, че нямате всъщност. Каза да си направя нов.

# 119
  • Мнения: 19 673
Цените в Парфимо могат да се менят по няколко пъти на ден нагоре/надолу. Да, по-скоро ги актуализира софтуер с определени параметри и единствения начин е да следите постоянно. Могат както да спадат, така и да се качват, зависимости няма.

Тиква, мерси, че каза за парфюми-шоп, скоро не съм си влизала в профила там.

Общи условия

Активация на акаунт