Изневяра ли е ?

  • 7 914
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Следващата тема до година или две ще е "Пребива ме". Как се омъжвате за такива психопати... че и деца им правите Sad

Нямаме брак , не искам нападане , моля за мнение и съвети . Дали ако съм знаела че в такъв щях да живея с него , че и деца да му родя ?

# 16
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Изневяра е, да. Щом ти се чувстваш зле, значи това е достатъчно.
Или ще продължиш да търпиш унижения или просто го напускай.
И гледай на следващият челото му да е високо поне 4-5 пръста...

# 17
  • Мнения: 10 796
Момиче, момиче, какво му хареса на този човеко-питек??? Само като му гледам снимките и ме хваща страх, представям си какви ги пише на „приятелките” си...
Само не ми казвай, че знаеш за тези му глупости преди да имате деца...
Не изневяра, а подигравка с теб е това...
Гледай да си оправиш нещата някак си и да се разделиш с него, друго решение не виждам..

# 18
  • Мнения: 5 246
Аз ако съм тоя ще ходи с рога като благороден елен.

# 19
  • Мнения: X
Аз ако съм тоя ще ходи с рога като благороден елен.
Защо трябва да се изкарваш по-голям боклук от него?

# 20
  • Мнения: X
Аз ако съм тоя ще ходи с рога като благороден елен.

Това по никакъв начин не връща унижението, което си преживял. Не разбирам такъв тип реваншистки коментари. Не е лично към теб, ЗЛОДЕИДА, но просто не го разбирам. Във всяка тема - хитрини, номерца, да не останем по-назад.

Истината е, че това няма да ти върне нищо. Нито суяка ще почне да я уважава повече, нито ще върне всички онези случили се чатове, нито ще предотврати бъдещите.

Въпросът е принципен, и е въпрос на избор. Какво ще избере авторката - да бъде във връзка, от криворазбрана любов или някакво илюзорно чувство на сигурност, или да преживее раздяла/труден период, но запазвайки някаква чест и достойнство.

На мен, поне, така ми звучат нещата!

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 13:29 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 11 614
Не, той няма да се промени. Това е човек с комплекси, много сериозни при това. Очевидно му се иска да е голям мъжкар, но не е.  Посяга ли ти? Имаш ли къде да отидеш?

# 22
  • Мнения: 6 930
Авторке, ти май не си имала много време да го опознаеш що за стока е.. 5 г връзка и вече две деца. Тия ти ги върти почти от началото, нали? Изглеждаш свястно момиче, защо си оставила нещата така? Трябва да мислиш как по-бързо да го разкараш, а не да се чудиш как да му угодиш в кревата и да се надяваш "да се промени". Няма да се.

# 23
  • Мнения: 3 186
Момиче, момиче, какво му хареса на този човеко-питек??? Само като му гледам снимките и ме хваща страх, представям си какви ги пише на „приятелките” си...

+11
Ако зависеше от мен, този не би видял ни кекс, ни чат, ни среден пръст.

Кой му връзва? Frowning

# 24
  • Мнения: 866
Няма да ти казвам, че си луда, при вас жените било заради чувства или друго, често въобще не може да мислите адекватно. Няма да се промени разбира се, а ти ако имаш капка достойнство си обирай крушите час по-скоро !

Успех за следващият и по внимателно ги подбирай ! Flowers Four Leaf Clover

# 25
  • Мнения: 3 626
Много ми се иска да ти кажа, че не е изневяра, но... изневяра е!

# 26
  • Мнения: 10
Не, той няма да се промени. Това е човек с комплекси, много сериозни при това. Очевидно му се иска да е голям мъжкар, но не е.  Посяга ли ти? Имаш ли къде да отидеш?
Не ми посяга , това вече не бих го търпяла . Имам къде да отида но ме е страх че ще направи всичко за да ми вземе децата .

# 27
  • Мнения: 19 840
И как ще ти вземе децата като нямате брак. По законен начин няма да е? Мутра ли е?

# 28
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Боже... И как ще съчетае гледането на две малки деца и мръсните чатчета с мацки? Joy

# 29
  • Мнения: 6 930
Ооо да, определено изглежда като човек, който си умира да си запълва времето с гледане на деца, вместо да си чати с мадамите и да се прави на мачо

Общи условия

Активация на акаунт