Криеме се

  • 9 191
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 744
Доколкото си спомням, А е доста по-възрастен? Той имаше сериозен недостатък - да не беше семейство и деца? А и е в друг град.
Значи, на теб този младият мъж вече ти е писнал с това криене, то и според мен е шашава работа да се криете. От кого, защо? Бившата му, хайде де. Това с криенето си е маниакално, зарежи го този.
А другият, богатият, възрастният, от другия град - май той е по-добрата алтернатива за сега, докато се оглеждаш за нещо по-добро.

# 31
  • Мнения: X
Що не пусна анкета

# 32
  • Мнения: X
Дали пък да не го оставя обидно ми е малко това криене
Ма само криенето ли?
Е, щом е само криенето....

# 33
  • Paris, France
  • Мнения: 14 014
Не ми се занимава в момента с нови връзки , малко ли ми е драмата . Според вас адекватно ли е някои да ви крие 3 месеца при положение че говори че иска да сте заедно и живеете заедно . Негова беше идеата да се съберем но го харесвам макар че мразя тези му качества

В случай, че поведението на партньора е неподходящо, уронващо статут или престиж, заплашващо роднински и социални връзки да, напълно е адекватно.

# 34
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Крий го и ти.

# 35
  • Мнения: 238
А защо трябва зАдължително да имаш мъж?

# 36
  • София
  • Мнения: 35 083
А защо трябва зАдължително да имаш мъж?
В магазина е с пари.

# 37
  • Мнения: X
Много ми е интересно, още колко теми ще публикуваш, докато вземеш решение и избереш 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

# 38
  • Мнения: 1 670
Не мисля, че ще вземе решение. Най-много да се появи план В Joy

# 39
  • Мнения: 866
За да дам няква стойност на темата и да опитам да ти помогна, ще кажа, че най разумно е да избереш този, който плаща най-много и е по-добър любовник. Обаче може да е патово, защото този който плаща повече, може да е по слабият любовник. Thinking

Все пак ако е такъв случая може би няма да е лош варианта, да имаш двойна връзка и да има ротация, просто да си направите някакъв график от който всички да са доволни. Надявам се това мнение да ти е от помощ и успех ! Hands Plus1

# 40
  • Мнения: 232
Та, толкова по темата.

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нито един от двамата. Остани сама известно време за да ти се избистри затлачената от мислене глава.

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 573
reap7
къде се намираш?!

# 43
  • Мнения: 502
Не ми е до смях, ама наистина е забавно тука Simple Smile
И за да не е само спам-ще се включа и със съвет Bowtie  А и Б са скучни, а и ти явно си в неблагодатен период, та нямаш В, Г, Д и т.н.  Залюби се с жената на А, тя да се разведе с него заради теб, и двете заедно да харчите парите му.

# 44
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Адекватно е. Иска те само за него, затова те крие.
Един от най-сполучливите отговори.
Прекрасно и романтично Joy
Край на драмите!

Общи условия

Активация на акаунт