МОНОДИЕТА - тема 20

  • 63 296
  • 743
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9 174
Задържането на свалените не е лесно, особено на моята възраст, около 50така. На 40 беше съвсем различно, около 30 още се изживявах с идеални размери и пропорции, независимо от храненето и движението.
Отчет: от 16.01.21 г. съм на 6 по 2 по две /диета, която и майка ми е ползвала навремето/. До днес 5,2 кг. надолу. Продължавам. Искам личен удовлетворяващ резултат.

би ли споделила тази диета

от Моното В>Ч досега съм го правила 3 пъти х 12 дни.  през годините само свалям макс до 1.1-5кг. за цялото време
не е моето

# 466
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Същата е, първата диета от първа страница на темата. Просто тогава не е била популярна като диетата на ВЧ.

Вчера и днес са ми плодови дни. Обикновено комбинирам и със зеленчуци, но вчера карах само на плодове и резултатът е по-добър.

# 467
  • Мнения: 2 468
Не обичам риба и я замених с яйца, дотук 5 яйца съм изяла, но ме е страх да не получа болки в жлъчната област, случвало се е вече.
Изкарах два дни на портокали, смених малко дните. Добре съм.

# 468
  • Мнения: 384
Не обичам риба и я замених с яйца, дотук 5 яйца съм изяла, но ме е страх да не получа болки в жлъчната област, случвало се е вече.
Изкарах два дни на портокали, смених малко дните. Добре съм.
Именно заради яйцата прецених че това е моята диета,защото заради жлъчката не трябва да ям яйца,а в тази диета липсват 😉

# 469
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Два дни почивах от диетата. Ядох ориз и сладко, в не големи количества. Веднага 1 кг. отгоре. От днес отново съм на картофи, не се отказвам.

# 470
  • Мнения: 7
Здравейте!

Тъй като обявяването на резултатите на диетата действа мотивиращо или поне при мен така беше след като прочетох темата (не цялата, разбира се), споделям ви моите измервания. Продължавам до завършването на първата 12-ка и след това затвърждаването със следващата 12-ка.

Начало: 67,9кг при ръст 168см, години 36г.
26 февруари - 67,9кг
02 март - 66,7кг - Месо... испански фует. Не е много по режима, но това е, което ме засища.
03 март - 65,6кг - Зеленчуци
04 март - 65,8кг - Зеленчуци
05 март - 65,1кг - Риба скумрия печена, консерви в собствен сос скумрия и риба тон
06 март - 64,6кг - Риба скумрия печена, консерви в собствен сос скумрия и риба тон
07 март - 64.1кг - Плодове - нар, грейпфрут, ябълка, ананас, ягоди
08 март - 63,9кг - Плодове - нар, грейпфрут, ябълка, ананас, ягоди
Днес и утре съм на кисели млека, пълномаслени.

Последна редакция: пн, 08 мар 2021, 16:05 от Elgrado

# 471
  • Мнения: 394
Здравейте!

Тъй като обявяването на резултатите на диетата действа мотивиращо или поне при мен така беше след като прочетох темата (не цялата, разбира се), споделям ви моите измервания. Продължавам до завършването на първата 12-ка и след това затвърждаването със следващата 12-ка.

Начало: 67,9кг при ръст 168см, години 36г.
26 февруари - 67,9кг
02 март - 66,7кг - Месо... испански фует. Не е много по режима, но това е, което ме засища.
03 март - 65,6кг - Зеленчуци
04 март - 65,8кг - Зеленчуци
05 март - 65,1кг - Риба скумрия печена, консерви в собствен сос скумрия и риба тон
06 март - 64,6кг - Риба скумрия печена, консерви в собствен сос скумрия и риба тон
07 март - 64.1кг - Плодове - нар, грейпфрут, ябълка, ананас, ягоди
08 март - 63,9кг - Плодове - нар, грейпфрут, ябълка, ананас, ягоди
Днес и утре съм на кисели млека, пълномаслени.

Уаау, това е супер резултат! Браво на вас!
Аз днес почнах на кисело мляко и следобяда изядох 4-5 сладки.
Имам да влизам в една рокля, ама като имам 2-3 кг за сваляне, все си казвам, че имам време и не мога да се мотивирам...

# 472
  • Мнения: 7 737
охооо, много ми харесва моното на Елградо Simple Smile
имам за дояждане някакви неща, другата седмица ще го пробвам
с диетична цел мога и 7 дни на фует да карам Laughing Mr. Green

# 473
  • Мнения: 7
Здравейте!

И така първата 12-ка приключи.
Резултат: - 4.6кг.
Днес отново на картофи...

Успешен ден на всички!

# 474
  • Мнения: X
Здравейте! Relaxed
Поразрових се малко в темата, но не можах да намеря нищо за монодиетата на Ваня Червенкова. Извинявам се предварително, ако вече е коментирана. Sweat Smile Някой може ли да сподели впечатления, критики, резултати?

Ако не тя, коя от монодиетите споменати в темата е най-ефективна? Разбира се, те всички са ефективни, но за по-запознатите и изпробвалите повече диети,  коя е дала най-голям резултат? Благодаря Ви, пожелавам много минуси на кантара и ще Ви следя с интерес. Sparkling Heart

Не мисля, че една монодиета може да повлияе негативно на здравето ми в тази възрастова група, пък и имам доста килца да свалям. Благодаря.

Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 04:01 от Анонимен

# 475
  • Мнения: 2 540
Тук всяка втора право диетата на Ваня Червенкова, снимката на корицата е на диетата на Ваня Червенкова и почти всеки пост е с коментар за нейната диета. Как не си могла да намериш информация не знам Simple Smile

# 476
  • Мнения: 394
Здравейте! Relaxed
Поразрових се малко в темата, но не можах да намеря нищо за монодиетата на Ваня Червенкова. Извинявам се предварително, ако вече е коментирана. Sweat Smile Някой може ли да сподели впечатления, критики, резултати?

Ако не тя, коя от монодиетите споменати в темата е най-ефективна? Разбира се, те всички са ефективни, но за по-запознатите и изпробвалите повече диети,  коя е дала най-голям резултат? Благодаря Ви, пожелавам много минуси на кантара и ще Ви следя с интерес. Sparkling Heart

*Ако има значение, в късните тийнейджърски години съм и в ранните 20. Simple Smile Не мисля, че една монодиета може да повлияе негативно на здравето ми в тази възрастова група, пък и имам доста килца да свалям. Благодаря.

Вече са отговорили на някои въпроси, информация има на първата страница от темата.

Относно това, че не може да ти повлияе - може според мен (най-малкото в дните на кисело мляко - 3 кофички кисело мляко имат около 700 калории, това е 2 пъти по-малко от нормалния прием). Не съм чак толкова запозната, но мозъкът се храни с въглехидрати, започва да ти е замаяно и да не можеш да се концетрираш, забавя се метаболизма и т.н. Сигурно може да има и много други последствия, разбира се.

За мен всички монодиети работят, но не трябва да се спазват прекалено дълго.

# 477
  • Мнения: X
Благодаря за отговора. Heartpulse За жалост да, монодиетите забавят метаболизма, но имах предвид, че не мисля, че ще има фрапиращи последици за здравето ми. Relaxed Като се сетя, че аз по принцип се храня по подобен начин и без диета, и не се притеснявам чак толкова.

*Реших се утре да започна диетата на Червенкова, ще споделям резултатите с Вас. Flowers Rose

# 478
  • Мнения: 394
Благодаря за отговора. Heartpulse За жалост да, монодиетите забавят метаболизма, но имах предвид, че не мисля, че ще има фрапиращи последици за здравето ми. Relaxed Като се сетя, че аз по принцип се храня по подобен начин и без диета, и не се притеснявам чак толкова.

*Реших се утре да започна диетата на Червенкова, ще споделям резултатите с Вас. Flowers Rose

Успех! Аз правих 5 дни наскоро, колкото да ми олекне след едни трапези, но в понеделник започвам и аз на Ваня Червенкова - 12 дни ще направя.

# 479
  • София
  • Мнения: 2 934
Привет. Започнах и аз диетата на ВЧ . Днес ми беше трети ден, изкарах на пилешки пържоли богато овкусени с лимон.
Имам някакви страхове за връщане на килограмите евентуално, но не искам да го мисля от сега. Имам многооооо за сваляне.

Общи условия

Активация на акаунт