СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 12

  • 31 892
  • 816
  •   3
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 925
Благодаря ви! Записах час за детски ендокринолог за утре. Да я видят и на ехограф. Личната ми е разкош, много добре ми действа. Успокои ме.

# 616
  • Мнения: 3 491
Ох, Мария, много неприятно. И наистина - повторете изследванията. Но дори и да са верни, не се притеснявай, всичко може да се контролира.

# 617
  • Мнения: 5 234
Мария, стискам палци всичко да е наред или скоро да се оправи!

# 618
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Има заповед  на министъра до 11 март вкл грипна ваканция за всички ученици.

# 619
  • Мнения: 3 974
При нас даже до 15.03, на 16.03. са на училище.
Това е по-разумно! Какво толкова ще научат за тези два дни?!

# 620
  • софия
  • Мнения: 25 436
Аз започвам леко да се притеснявам. Доста ще изпуснат и после наваксването ще е препускане. Отделно от това, при нас нямат учител по химия вече повече от месец, почти нямат/имат малко оценки, как ще завършат този срок и година не знам.

# 621
  • София
  • Мнения: 3 456
ТО и без друго някои учители  отстъстват и си пропускат материал... Сега  говорих с учителката от школата да  питам  дали ще си имат уроци поне там...

# 622
  • Мнения: 3 491
Аз пък нямам търпение да си остане вкъщи, за да поучи нещо за НВО. Тази година училището ми се струва само губене на време.

# 623
  • Мнения: 5 000
И аз имам вече пъклени планове за ваканцията. Ще отметнем доста неща, в смисъл тестове. В нас как прочетоха новината и метнаха учебниците и двамата. Сега играят баскетбол навън.

# 624
  • Мнения: 6 925
Аз пък нямам търпение да си остане вкъщи, за да поучи нещо за НВО.
И аз така. Дори се надявам, че ще я удължат до 13.03.

# 625
  • София
  • Мнения: 9 110
И аз се радвам на ваканцията. Вместо да ги гърчат по разказвателните и да дишат един и същ въздух 33 деца + учител, по-добре у нас при тази грипна вълна. Даже малко кратка ми се вижда до средата на седмицата. Как я измислиха така.... Най-добре до петък, за да се комбинира и с уикенда и понамалее заболеваемостта и да отмине вълната. То нашите са на ски училище и без друго де. Стига да не го отменят нещо.

# 626
  • София
  • Мнения: 7 190
Миналия път всичките идеи за учене по време на ваканция се провалиха, понеже девойката се разболя. Та вече не си правя планове.
Иначе считам за правилно решението на министерствата.
Не ме безпокои потенциалното изпускане на учебен материал, понеже в тези ситуации работи принципът "каквото за всички, това и за мене".

# 627
  • Мнения: 21
Вашите деца носят ли букети на учителите за 8 март, 24 май, и др. ?

# 628
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Вашите деца носят ли букети на учителите за 8 март, 24 май, и др. ?
На 8.03 - да..за 24.05 - не (обикновено дори не виждат учителите)

# 629
  • София
  • Мнения: 2 446
А ако се случи така, че изпуснат повече от седмица (то вече са две с предишната вканиция) - има ли вариант да се съкрати материала, даван на НВО? Rolling Eyes Или пак ще препускаме по темите.

Общи условия

Активация на акаунт