Лагери за тийнейджъри 2020

  • 9 935
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 587
В София имате много варианти за 14+ във Варна не е така.

# 16
  • Мнения: 6 295
Синът ми миналата година беше доволен от Zenira Summer Camp в Китен. На 13 е и иска пак да ходи. Simple Smile
На сайта на Zenira видях, че предлагат и UNI Camp: Академична Ваканция за ученици от 15-18 години, напреднали в английския.

# 17
  • София
  • Мнения: 495
Младежки клуб на скаутите има добри маршрути за екскурзионни летувания в Родопите, ако има още места: 
 http://www.scouts-bg.org/

# 18
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Мнение за детски езиков лагер Вилиленд?

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Оф, много съм смотана...
Забравих, в съседство до нас правят два лагера, вкл и за тийнове.
Единият е английски в с. Мийковци до гр.Елена, другият е с конна база на едни познати. Ако някой се интересува, мога да разпитам.

# 20
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Аз

# 21
  • Мнения: 737
До къде я докарахме. Никой не иска да работи с най-нуждаещата се и рискова група 16-18... Нищо не намирам. А е важно - да са осигурени някакви нормални условия - не квартира, лутане и търсене къде по-малко ще им съдерат кожата за храна (с всички лятно-грипни последствия от това), без безцелно пиене на бира и шляене. Да има все пак някакъв надзор и на плажа, и извън, да има нещо полезно и организирано за децата - къде да поиграят футбол, волейбол... А друга страна без да го превръщат пак в …. учене както всичките езикови или Zenira Summer Camp- академии... Ще следя, защото на моя 17 годишен съм обещала да го пусна на море с приятели, но поставих условие - да е организиран лагер. Защо за Бога гърците могат да правят такива лагери, а ние не? Тъжно ми стана. Ще следя темата.

# 22
  • Мнения: 29 321
Не се наемат, защото тийнейджърите трудно се "гледат", когато са на лагер. Може някое да избяга, да му се случи нещо, организаторите се страхуват.
Сещам се за плувния клуб Олимп, че правят такива лагери, но не знам дали не са само за членовете им. Може да се обадите и да питате.

# 23
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Ето това ми попадна преди малко за деца от 14 до 17 год.
https://kids.bikearea.org/golyamoto-predizvikatelstvo/?fbclid=Iw … Mc9uLjF6ucCxtk2LY

# 24
  • София
  • Мнения: 5 943
Аз на 16 - 17 години лятото работех. Не защото ми се е налагало, а това беше убеждение на баща ми. Точно в рисковата възраст, дето казвате. Труд цяло лято, за почти без пари. Да видя на живо как става това с изкарването на парите. Сега съм му благодарна, тогава завиждах на шляещите се из улиците. Confused

# 25
  • Мнения: 29 321
Аз работех на 17 г. лятото и бях доволна, че изкарвах някой лев като сервитьорка. Също разбрах, че не предпочитам тази професия, въпреки сумите, които се изкарват.
Моя позната работеше лятото от 15-годишна по нейно желание. Продаваше сладолед и беше доволна.

# 26
  • Мнения: 79
До къде я докарахме. Никой не иска да работи с най-нуждаещата се и рискова група 16-18... Нищо не намирам. А е важно - да са осигурени някакви нормални условия - не квартира, лутане и търсене къде по-малко ще им съдерат кожата за храна (с всички лятно-грипни последствия от това), без безцелно пиене на бира и шляене. Да има все пак някакъв надзор и на плажа, и извън, да има нещо полезно и организирано за децата - къде да поиграят футбол, волейбол... А друга страна без да го превръщат пак в …. учене както всичките езикови или Zenira Summer Camp- академии... Ще следя, защото на моя 17 годишен съм обещала да го пусна на море с приятели, но поставих условие - да е организиран лагер. Защо за Бога гърците могат да правят такива лагери, а ние не? Тъжно ми стана. Ще следя темата.

За какво ти е някои да работи за деца, които са на по 16-18 години? На тази възраст и сами могат да се гледат и да ходят по различни места!
Аз на 17 години къде ли не съм ходил с приятели, моля ви се това е смешно, на тази възраст вие да търсите нещо за сина си

# 27
  • Мнения: 737
Благодаря за добронамерените коментари. Другото не по темата няма хич да коментирам.

# 28
  • Мнения: 29 321
Тук има подходящи летни академии. Отваряте всяка и там пише за каква възраст са:

https://uni4kids.bg/summer-academies/

# 29
  • Мнения: 1 456
Това не е ли малко опасничко? Децата сами да търсят проход през гори и дъбрави до следващия лагер ? Не знам. Може и да е измислено, ама бих говорила преди това с ръководителите.
Аз също съм ЗА такива лагери, нищо, че са на 15 и 17 г. Хиляди пъти по-добре от шляене по улиците. За работа също съм ЗА.

Общи условия

Активация на акаунт