Новите ви книги - 21

  • 97 315
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 135
Ето и моите от намалението на Озон за 1-ви ноември. Наложих си ограничение, че купчината "предстоящи за четене" расте ли расте Sweat Smile





# 571
  • Мнения: 473
[
Скрит текст:
quote author=Queen V link=topic=1182710.msg43754104#msg43754104 date=1636118060]
След като прочетете Пустинно цвете, гледайте и филма.Толкова докосващи книга и филм не бях чела и гледала. Интересни са, а за въпросното нещо, за което се споменава в книгата съм го чела и в други книги. За съжаление голям брой жени умират от него... И все още го има и днес.
А някоя подобна книга бихте ли препоръчали? И за да не е спам, пристигнаха ми книгите от промоцията на Сиела. Очаквах да отнеме повече време.
[/spoiler]
 Разбира се, но не помня в коя точно книга го четох. Любима ми е поредицата " Преживяно " и доста книга съм изчела в този жанр.
Ще ви пиша на лично, за да не спамя темата.
[/quote]
Може ли и на мен да споделите книгите, които сте чели в тази поредица? Simple Smile

# 572
  • София
  • Мнения: 2 884
Здравейте , не знам дали е правилната тема, но търсачката ме праща тук .
Ще съм много благодарна, ако някой ми помогне да намеря книгата Game of thrones , на английски./на хартиен носител , за подарък/. Търся само първата част.

Благодаря ви предварително!

# 573
  • Мнения: 412
Едно от любимите ми издателства ме изкуши с намалените цени на набелязани от мен издания. Blush





# 574
  • Мнения: 36 482
А аз получих съобщение от Еконт, че книгите от Сиела пътуват към мен - не отне чак толкова дълго време, дано и нещо да не липсва...

# 575
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
И моите от Сиела утре ще са в Еконт.

# 576
  • София
  • Мнения: 22 944
От Ориндж:

Имаше подарък- някакъв комплект за украса е май:

И сиела:

Те дойдоха с подарък ваучери за  About you и CCC.

# 577
  • Мнения: 36 482
По какъв случай дават подаръци - някаква игра ли имат?

# 578
  • София
  • Мнения: 22 944
От Сиела за втори път получава ваучери за намаление, предният път бяха от сайтове за бельо и бански. 😀 Явно просто си колаборират, не знам.

# 579
  • Мнения: 36 482
А моят пакет още не е при мен - интересно дали са сложили нещо Simple Smile

# 580
  • Мнения: 3 998
Нещо ново,нещо старо,нещо на заем .. нещо от размяна.

И нещо за детето

# 581
# 582
  • София
  • Мнения: 65
Нещо от добре познатата Нора Робъртс - „Безсрамна добродетел". След няколко отлични препоръки от познати реших и аз да се сдобия с нея.
 

# 583
  • Мнения: 4 382
W, аз съм също любител-ценител, но като гледам нивото на редакторите (или поне самообявилите се за такива), нямам и шансове да стана специалист Simple Smile
Да, за радост, Георги Господинов е един от най-превежданите, популярни и международно признати съвременни български автори.

# 584
  • Мнения: 1 578
Новите ми от Сиела, пристигнаха в кашонче и увити с изолиращ материал. От намаленията по повод будителите не успях да си купя "Стъкленият хотел", "Тавани" и "Хана" - последните две са с изчерпан тираж в Озон, като за "Хана" ще има допечатка през декември.

Общи условия

Активация на акаунт