Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Новите ви книги - 21

• 30 318
  • 227
  •   3
Отговори
# 1
нека съм първа Flushed
Скрит текст:

# 2
# 3

Това са новите ми книги. Зачетох “Започни със защо” - много е приятна книжката.

# 4
Благодаря за темата:hibiscus:.

# 5
  • В един копнеж!
От промоцията на ИК Бард. 5 за 20 лв. Няма такова щастие.
Преди малко бях и в тема за промоции на книги. Зачетох набързо и излязох. Ако си погледна списъка само в озон, ще фалирам другия месец.

# 6
# 7
Скрит текст:

# 8
# 9
  • София
От промоцията на "Сиела" Simple Smile

# 10
Ето и моите книжки от днес. Щях да поръчвам онлайн, но тъй като първата част от "Мъртвите сибирски полета " я нямаше, вечерта отидох в книжарницата в дъ мол и там беше останала само една бройка от първата част, та веднага я грабнах.

# 11
  • София

И аз минах през Сиела днес Simple Smile
Страхотни промоции правят.
И мисля ,че тази година за първи път не беше само онлайн , или се бъркам 🤔

# 12
И аз да се похваля Simple Smile

# 13
Мога просто да цитирам Happy Mijjj  ツАбсолютно същите книги поръчах и аз Grinning

Скрит текст:

# 14
  • Mostly in my mind
Ще чакаме отзиви за "Фонати на мълчанието"
Аз нямам снимки, защото поръчах онлайн: "Истории за лека нпщ за момичета бунтарки 2", "Аутопсия на една любов"; от озон - "Трябва да поговорим за Кевин" и "Кажи на вълците, че съм си у дома". Simple Smile

# 15
  • София
Ще чакаме отзиви за "Фонати на мълчанието"

Разбира се, Лолита Simple Smile

# 16
  • Русе
Books
 Не знам откъде да започна , ако има как всичките наведнъж. Relaxed Book Yellow Heart
Книгите на Сиела , са от вчерашното намаление.

# 17
How to fail, Elizabeth Day.
За силата на провалите, които сме имали и имаме и как в крайна сметка те ни правят хората, които сме. Не ми е сред най-хубавите моменти и се надявам книгата малко пак да ме понамести към слънчевия спектър Simple Smile

# 18
# 19
  • Бургас
Честито! Много хубава книжка е "Чернова".

# 20
Честито! Много хубава книжка е "Чернова".

И аз я четох скоро. Бързо се чете, интересна е и неочаквана!

# 21
# 22
# 23
със закъснение, но това са моите придобивки от сиела 💓

# 24
# 25
  • София

Първите две от Сиела, другите от темата за размяна.

# 26

Новите ми попълнения от Озон.

# 27
# 28
  • София
И моята поръчка от Ciela тъкмо пристигна Heart Eyes

# 29
  • София
Здравейте,колкото и да се стори на някои от вас странно или смешно преди дни получих "Топ мистериите на света" и ми е супер интересна 🙂

# 30
Здравейте,колкото и да се стори на някои от вас странно или смешно преди дни получих "Топ мистериите на света" и ми е супер интересна
Защо да ни е странно и смешно? Може би аз лично не бих си купила на Слави книгата, но ако ми я подарят няма да я оставя непрочетена, само защото ми е малко дразнещ. Но като цяло са ми доста интересни книги с такъв тип съдържание, винаги е доре да прочетеш различни гледни точки и да прецениш в какво да вярваш.

# 31
# 32
  • Mostly in my mind
Сблъсък 1 и 2 на Стивън Кинг.

# 33
Взех си "Уравнението на Джейми Дрейк" на Кристофър Едж и "Сърце от огън и печал" на Бриджит Кемерер.

# 34
# 35
  • София
Съвсем спонтанна покупка от намалението в Озон.

# 36
  • Лудогорието

# 37
N.N, мноооого депресивна книга Simple Smile прецени дали искаш да четеш в тези депресивни времена Simple Smile

# 38
# 39
Поръчах си някои книжки, пък когато  ги получа, тогава
Скрит текст:

# 40
Новите ми стари книги Stuck Out Tongue Winking Eye

# 41
  • Свети Влас
Монахинята на Дидро е страхотна книга !

# 42
Да похваля издателство Ера, много бързи вчера поръчах, днес ги получих Sparkling Heart

# 43
И моята купчинка книжки за четене:

# 44
  • София

За децата по случай международния деб на детската книга и за мен по случай....промоцията на Еднорог. Simple Smile

# 45
  • Mostly in my mind
Дидка, от издателство Фют ли поръча детските? Не виждам да имат отстъпка.

# 46
  • София
Не, от Озон. Миналата седмица, но сега им ги подарих.

# 47
Здравейте, може ли да ми препоръчате тема, в която се обсъждат книги или поне се дават впечатления от тях? Мислех, че тази тема е такава, но така като гледам само се качват снимки на нови закупени книги. Благодаря предварително Simple Smile

# 48
Скрит текст:
Здравейте, може ли да ми препоръчате тема, в която се обсъждат книги или поне се дават впечатления от тях? Мислех, че тази тема е такава, но така като гледам само се качват снимки на нови закупени книги. Благодаря предварително Simple Smile

Здравей, заповядай https://www.bg-mamma.com/?topic=1192859

# 49
# 50
  • Rock 'n Roll Land
Здравейте, и аз се присъединявам към вашия клуб! Simple Smile

# 51
Здравейте,някой чел ли е The withcher??? И интересна ли е? Blush

# 52
  • Русе

От намалението на Сиела 🥰❤️📖🌺

# 53
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
Здравейте,някой чел ли е The withcher??? И интересна ли е? Blush

На мен ми беше интересна, в по голямата си част. На моменти има малко "разводяване", но е готина.

# 54
Блягодаря ти!:heart:

# 55
# 56
  • London, UK
От издателства "Лист" и "Рива" - и двете в момента имат доста добри промоции на заглавията си -:)

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 20:21 от ℘Adamant

# 57
Днес и утре има намаление в Orangecenter 20% на всичко, на някои може да е полезно.Въвежда се код eggsalent, има го на началната им страница.

# 58
# 59
# 60
# 61
# 62

Издателство Гурме май трябва да ми дадат членска карта вече 😂😂😂😂

# 63
  • София
Честит Ден на книгата!

# 64
от промоцията на Сиела

от  ozone 23%
на книгомания реших сега, че и без това рядко имат намаления

и това:

# 65
# 66
  • В един копнеж!
Току-що си ги поръчах от Озон и идвам да се запиша Relieved И двете по действителен случай! Много съм фен на такива книги.

# 67
# 68
  • В един копнеж!
Дойдоха! Истински, миришещи на хартия, мастило. Освен двете от Озон си купих още една "Пътни" на Софка Зиновиеф. Прочетох хубави отзиви за книгата, не едно и две.
А защо ви снимах и дъвките!? Изпаднаха от кутията на Озон. Smiley

# 69
  • Бургас
А защо ви снимах и дъвките!? Изпаднаха от кутията на Озон. Smiley
Честно, бих ги предпочела пред диск с филм, който най-вероятно няма да гледам.Cd

# 70
Подарък от жената (която е категорично против оръжията).
http://ciela.bg/books/book/ak-47-orzhieto-na-xx-vek/2967
Едно безпристрастно на първо четене изследване на скорострелните и автоматичните оръжия от края на Гражданската война в САЩ до днешните конфликти в Близкият изток. Не предполагах че е дебела почти три пръста, предвид че самият АК-47 е толкова просто устроен, че са необходими не повече от 10 минути да се усвои. Разобличаване на митовете и легендите около първите оръжейни конструктори, недостатъците на прототипите, сблъсъка с борокрацията и закостенялото мислене на тогавашните генерали, употреба в реални битки и резултати.  Стилът е по-скоро научен, отколкото "с пагони", без излишни термини и жаргон от света на оръжията. Не е политически обвързана, авторът критикува и Запада, и Изтока. Лесно се чете, въпреки някои детаилно описани моменти и писма на войници от фронта. Не е лъжица за всяка уста и в никакъв случай не е за пацифисти, глобалисти, еколози или любители на животните. Книгата е за хора, които се интересуват по-скоро от история, мъкнали са 4 килограмовото желязо година, две или три, в зависимост от периода и имат опит в тази сфера. Лично аз съм чувал истории, в които от определено разстояние АК-47 дупчи железопътна релса. Някои казват, че това са глупости, други са го видяли с очите си. Тази книга е точно за такива хора.

"Феноменът българска авиация" на Иван Петков, който има няколко издадени книги на авиационна тематика.
Още не съм я почнал. Пак подарък от жената. Heartbeat
Има и още няколко, но не ми се пише. Вече не знам къде да ги стопанисваме тия книги.

# 71
  • London, UK
"Всеки умира сам" я видях от тази тема. Благодаря. Възползвах се, докато беше на промоция в Озон

# 72
Поръчах си тази книга

# 73
От Озон. Пристигна с подарък две пакетчета дъвки Холс.

# 74
# 75
  • ул. "Мечтание"
Новите ми попълнения от днес - първите две от поредицата за Кейт Даниелс  и много красотен илюстрован наръчник за писане.

# 76
# 77
# 78
  • Лудогорието

# 79
Поръчах тази книга

# 80
Скрит текст:

# 81
За съжаление напоследък не ми остава много време за четене, но продължавам да се зареждам с нови книги, надявайки се, че скоро ще приключи този ад в офиса и ще мога да се отдам на малко заслужена почивка.

# 82
От намаленията по случай 24 май
Скрит текст:

# 83
# 84
Дона Тарт - "Малкият приятел" Simple Smile

# 85
# 86
От библиотеката.

# 87
От промоцията на Колибри:
 и други 

Последна редакция: чт, 28 май 2020, 19:43 от ябълка

# 88
# 89
  • ул. "Мечтание"
Малко да сгорещим страстите в това хладно време. Simple Smile Сдобих се с ARC на King of the mountains на Елизабет Фрост.

# 90
  • Свети Влас
Мама купи тази книга. Изглежда интересна.

# 91
# 92
Април и май бяха благодатни Simple Smile

# 93
от промоцията на издателство "труд"

п.с.  това избрах по случай празника утре, ново, луксозно, цветно илюстровано издание на Пинокио Simple Smile Дано и на живо се хареса.

Последна редакция: нд, 31 май 2020, 20:42 от Щефи

# 94
# 95
Това е от сайта "Книжен пазар" Simple Smile

# 96

препоръчана ми от много отдавна от доверен приятел

# 97
Приятно четене, alen mak.
Отдавна я четох, пазя си я още. Една красива приказка, показваща миролюбието и  доброто в традициите на исляма.

# 98
# 99
# 100
  • София
Здравейте и от мен!Новото ми попълнение е "Процесът припомняне" на Джо Витале и Даниел Барет 😊

# 101
Не са конкретно за мен, няма да ми стигне живота от хобита:), по желание на ентусиасти вкъщи.
На пръв поглед книгата за "градините" съдържа  основни неща  снимки на вредители, плевели, болести с препратка към другите по-подробни и допълващи.
Като енциклопедия оформени за "стайните растения" и "градинските".
В "дърветата и храстите"  повече са храсти, по-малко дървета, с основни съвети за отглеждане, височина, оформяне. Снимките тук, не са особено добри.
"Розите" ми изглежда много  прилична, за начинаещи и като справочник при отглеждане.
Интересно и информативно ми изглежда за "алпинеумите", където не знам нищо.
Отдавна писани книги,  виждам, че информацията е за приложима и сега.

# 102
  • Бургас
Аз имам двете крайни- "Градински цветя" и "Дървета и храсти". И непрекъснато ги ровя. Макар, че имам много книги за цветята, не винаги написаното за едно цвете е еднакво. Хубави са книжките. Сигурно ще останеш доволна.

# 103
# 104
"Перфектната майка" от промоциите на "Бард"!

# 105
  • Вестерос

# 106
  • София
Моите нови:

# 107
# 108
  • София
Най-новите ми, от Озон Simple Smile

# 109
  • В един копнеж!
Това е най-бързата ми онлайн покупка на книга, която съм правила.
На 16.06 излезе статия с предстовяне на пшсателя и за книгата, до края на седмица вече беше в търговската мрежа.
Вчера пристигна от Озон. Книгата си дойде с вчеращния празник, дето има една приказка.

# 110
"Войната на майките", Евелина Ламбрева Йекер и "Юри", Анри Троая - от промоциите на "Рива"; "Перфектната майка", Ейми Малой от промоциите на  Бард. Разкази на Катрин Мансфийлд и "Не ме оставяй" от промоциите на "Ентусиаст"; от сп. "Журнал днес - "Лека нощ, красавице"

# 111
Не знам дали това ще е всичко за юни ... 🤣🤓🤣 ...

# 112
  • Русе
Купих си тези двете
И нямам търпение да излезе тази

# 113
Това е положението - неспасяемо Simple Smile

# 114
  • София
От днешния пазар на летния панаир Wink

Луксозните издания на ’Артлайн Студиос Пъблишинг’’ на двата романа на Сандерсън са страхотни, уф

# 115

От панаира вчера на половин цена Blush

# 116
  • Mostly in my mind
Да се запиша и аз от Панаира.

# 117
Лолита, може ли после отзив?
Аз подминах панаира (физически), но от промоциите на Озон - "Вечерята", Херман Кох и "Лятото на неудачниците", Галин Никифоров

# 118
  • Mostly in my mind
Взех я (т.е. позната ми я взе, понеже не съм от София) заради Миж. Тя я хвали суууупер много в другата тема. Моят отзив може да закъснее. Sad  Днес си броях книгите, които ме чакат за четене. 27 бр. са.

# 119
  • София
само? Wink мен ме чакат няколко стотин...

# 120
  • Mostly in my mind
Това са тези, с които разполагам в момента. Не броя и всички онези в мисловния ми списък. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 121
Поръчах си тази

# 122
  • ул. "Мечтание"
Обожавам "Ян Бибиян" и с голям кеф се сдобих с юбилейното илюстровано издание на Артлайн. Красота!

# 123
Днес ми я доставиха, книжка с приказки на руски език Simple Smile

# 124
# 125
Моите нови придобивки Simple Smile

Започнах да чета "Обет за мълчание". Мога да кажа, че ме грабна от първите страници.

# 126
# 127
  • Варна
Търся тази поредица на български https://www.amazon.co.uk/Collection-Aftershock-Villainous-Educat … ght/dp/B0046H24MU

Опитах се да преведа буквално някои от книгите, но не успях да ги открия.

# 128
Търся тази поредица на български https://www.amazon.co.uk/Collection-Aftershock-Villainous-Educat … ght/dp/B0046H24MU

Така като гледам, май я няма преведена.

# 129
Има негови неща на руски онлайн за четене.

# 130
  • Варна

Така като гледам, май я няма преведена.

Жалко ;-(

# 131
  • Варна

Благодаря Wink За съжаление руският не е опция ;-( За дъщерята ми трябват, тя на английски е чела една две книги от поредицата и много ги е харесала. Аз искам да я стимулирам да чете на български и затова исках да и ги купя...

# 132
Здравейте, Relaxed

С малко закъснение, но реших и аз да споделя какво си взех от летния базар.

# 133
# 134
Личи си, че не съм си купувала книга 5 месеца Satisfied

# 135
  • В един копнеж!
Единственият начин да намаля купуването на книги е да си спра нета, или да се отпиша от темата на промоциите Grin
Новозакупените ми книги от събота и днес:
*от издателство Ера:

*от издателство Хермес:

# 136
# 137
  • ул. "Мечтание"
Попълних си библиотеката с още една трилогия на Робин Хоб и трилогията Подвижния замък на Хоул. Blue Heart

# 138
# 139
# 140
# 141
# 142
  • В един копнеж!
От промоцията на Сиела:

# 143
  • София

Вече прочетена. 5/5 има от мен, много добра!