Отговори
# 630
  • Мнения: 39 041
А на мен тук ми е студено. Добре, че и аз имам дрехи за гладене. Ще се постопля с тях, но чакам да минат уроците на момчето.

# 631
  • Мнения: 1 826
Напече слънце сутринта,обаче си е хладно.Постоях малко вън сред цветята,изсипа се порой пак ,а вън си е доста мокро.
Днес ми е едно никакво,та ще поплета да  релаксирам.

# 632
  • при късмета
  • Мнения: 23 865
Добро утро!

При нас продължава да е ужасно студено, с дълги ръкави и яке излизам.
Вчера шефа излезе за малко, ходихме чаааак до другия блок до аптеката за лепенки и до плод и зеленчука.
Днес ще ходим да свалят конците.
От 2 дни имат само по 2 часа на ден, защото госпожата не може да смогне с бумагите и административните задачи. Защо просто не я приключим тази уч. година, не виждам какво ще правят чак до средата на другия месец, ама само ставаме рано?

# 633
  • Мнения: 39 041
Добро утро и от мен. И тук е студено, ветровито.... Вчера вечерта чак ме втресе, а и гърлото почна да наболява. Днес ще си седя на топло.
Ма ко, дано да не го боли махането на конците. Гадна процедура си е.

# 634
  • при късмета
  • Мнения: 23 865
Обясних му, че ще го усети и, че не е приятно, но ако има болка ще е като от рана, а не както го болеше крака. Спокоен е, а аз гледам да му казвам истината, че много се подведе с успокоението на доктора. Само да видим колко ще ни вали

# 635
  • Мнения: 39 041
Да го кажем по друг начин- ще ви върви по вода!

# 636
  • Мнения: 11 614
Добро утро!
Мако браво на Шефа! Правилно си му казала истината. Стискам палци всичко да мине както трябва Kissing Heart
При нас продължава хубавото време. Вчера мм почива и ходихме до източното море/океан. Решихме да отидем до скалистия бряг, където при отлив има пещери, тъй като пясъчните ивици са пълни с хора, а и ние нямахме намерение да се печем, а да се разходим. Аз обожавам де що има камъняк Laughing Чудна разходка с пикник стана. Обаче нали съм си шматка забравих си и телефона и фотоапарата Laughing Направих снимки с тел. на мм и довечера ще ги сваля. Събрахме си интересни камъни за аквариума, напълнихме дробовете с мирис на море, слушахме чайки, че гнездят в дупки в скалите, обрули ни морския вятър и сме много доволни.

# 637
  • при късмета
  • Мнения: 23 865
Върнахме се. Обаче беше само превръзка, не свалиха конците. Минало е по-малко време отколкото трябва, въпреки, че ми се вижда напълно заздравяло, нали през вечер сменям лепенките. Чак за другия петък остана.
И с нашия доктор се видяхме, върнал се е и той на работа. А опериращия не беше много по приказките докато бяхме в болницата, ама днес беше изключително разговорлив. Вероятно поради предходния факт.
Още малко има да възстановява. Оказа се, че изначало не ми е обяснил къде точно е самия имплант, аз бях останала с друго впечатление, че ще е м/у костите които отиват напред към пръстите, а той проблема е вътре в самата става, м/е кости, които са една над друга, а не една пред друга. Сега и клипче ни пусна, в тубата го има, като го изнамеря и аз по неговите инструкции, ще го пусна на който му е интересно.
Отивам да сложа чай на шефа, че поиска и после за KFC, че обещах

# 638
  • Мнения: 11 614
Мако по принцип конци на крайник се свалят след 10-ти, 15-ти ден. Хубаво е, че сте имали време да поговорите. На мен ще ми е интересен клипа.

# 639
  • при късмета
  • Мнения: 23 865
Калинче, ето го.
https://www.youtube.com/watch?v=3tUGCsAf4LA
Беше ме страх да го гледам целия, но се престраших. Това е този, който е измислил импланта и го е въвел доколкото разбрах, нали все още се води нов метод за този проблем. Примера в клипа е почти едно към едно с шефа, само при него при изправяне на пръсти проблема изобщо не личеше.
Но първоначално това, което ми беше обяснил, че импланта е като шина, няма нищо общо. Или поне аз няма как да разбера, че шина и конус е едно и също

# 640
  • София
  • Мнения: 8 311
Здравейте, момичета от близо и далеч!
МА КО, живо се вълнувам какво става с юначето. Добре че споделяш. Всичко ще бъде наред. Кажи на Шефа, че една баба му напомня мотото на нашата тема - За да постигнеш всичко, понякога е достатъчно да направиш само една стъпка! Нали вече се разхождате на къси разстояния, постепенно ще станат и по-дълги разходки, а после ще тича и ще забрави за сегашните емоции. 
Отивам да правя пица на малкото чаве. Баткото днес не ми е на гости, защото се готви за предстоящите изпити. Всеки с радостите и вълненията си.
Голям студ ни нападна. Мислех да си нося зимните връхни дрехи на хим. чистене, но знам ли? Може да ми потрябват за рождения ден. За инфо. родена съм на 13.07. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Приятна вечер, момичета! Hug

# 641
  • Мнения: 11 614
Добро утро!
Малко гледки към кафето








Прилива идва много бързо и е много висок - пещерите се покриват.

# 642
  • Мнения: 39 041
Мерси, Лейди! Страхотна разходка сте имали.

# 643
  • Мнения: 11 614
Мария как са бебе и родители?

# 644
  • Мнения: 39 041
О, бебето ще им разкаже играта. Те, милите си мислеха, че ще имат кукла, а аз се опитвах да им кажа, че плановете не винаги са изпълними. Вчера се бяха ошашкали при първото повръщане. Майката е с доста разкъсвания и шевове, отделно е с втори катетър, който ако няма да е последен са ѝ казали, че ще я обучат сама да си ги сменя. Това не го разбирам, честно. Определено им е трудно.

Общи условия

Активация на акаунт