Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 54

  • 12 967
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 617
Деско, Белче, да са ви здрави и честити любимите хора! Hug
Кураж на всички! Hug
Курдов, не унивай! Hug
Жгмъцко, Деми, прегръщам ви и ви разбирам и двете! Hug
Бандичка, а ние днес за вечеря ципурясвахме ☺ И винце имаше...
Скоро се стягам и почвам домашните упражнения. Опитвам се да не "потъвам" в трудната ситуация...не ми се получава съвсем.
Силни, силни прегръдки, мили мои! Hug

# 691
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Simple SmileКексът като си легне дятиту



   Айде казвай - как беше; вкусен ли беше? Кекса бе, Белааа, за него питам!! 😜😜😜
    ММ снощи ми каза, че стм хъркала много. Малееее, доживях да чуя от най-заклетия хъркач, че и аз съм хъркала. Ужас. 😐😃😐😫😀😝😩😘🤗

# 692
  • Мнения: 28 380
Добро утро прекрасни!
Пия кафе и сядам да бачкам, имам едни тухли да чета, бббббр!
Много ме потиска това ужасно време вън, мокро, студено и с вятър...!
Айде кафенце....


# 693
  • Мнения: 2 080
Мими пийвам си кафето. Благодаря Heart Eyes
И аз днес съм плътно в къщи и смятам да направя основно почистване на хола, готвене и следобяд да подремна. Приготвила съм едни пилешки пържоли и още ги мисля с какво.

# 694
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте банда!

Тъй като изпих вече на няколко пъти кафето на МИМИ, ето и за вас


Снощи се изложих като мокро коте на тараба. В момент на умопомрачение излапах един пакет чипс от 200 грама и пих пепси. Така че с Кантарев няма да има срещи до второ нареждане.

Иначе днес на обяд ще си доизям джолана от снощи. За вечеря мисля нещо набързо - или грах/зелен фасул, или само мариновано сирене - остана ми един пакет от незапомнени времена и май ще е по добре да го изконсумирам перди то, сиренето, да се откаже...

Вчера пропуснах да ви разкажа, че правих снимки в храм, по повод Благовещение. Учуди ме дисциплинираността на хората. Повечето бяха с макски и стояха на нужното отстояние. Пред входа имаше кът за дезинфекциране на ръцете, а хората бяха разделени, за да няма струпване - по-възрастните стояха долу, а по младите и децата - на балкона. Получи се много хубава служба. Ето ви една снимка, която мисля че се получи много добре


Хубав ден да имате, момичета!

# 695
  • София
  • Мнения: 2 008
Деско, жив и здрав да ви е! Да ви е спокойствие, упора и обич още дълги години!
Бела, ха така, кекс и шоколад без деца се ядат, няма да ги делите я Joy честито да ти е момчето Heart
Благодаря за кафенцата, и красотите, които споделяте!
Спокоен ден да имате Heart

# 696
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
ПРОПУСНАХ


ДЕСИ - да е жив и здрав твоят татко и още дълги години да ти е упора!!!

БЕЛА - не се чува, сигурно още се кексуват Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 617
Курдов, много хубава снимка! Hug
Мимчо, страхотно нежно кафе! Прииска ми се да се облегна и потъна в пъстротата на тази цветна стена! Hug
Чакам да свършат лекциите на младежа, за да седна аз на компютъра. Имам да довършвам служебни неща. Но това ще е към обяд.
Това кексуване на Бела дълго продължи...Wink Явно и миксерът, и бъркалките са си от значение Wink
Гуш на всички! Hug

# 698
  • Мнения: 28 380
Емче, ще ме умориш!
Сега Телчо това ужасно чудо дето пречиствало въздуха, го сложил до орхидеите да духа и ще ми ги умори... Sad А чакам да цъфне и една бяла с жълто... Иде миииии, не знам какво да го направя...! Smiling Imp






# 699
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Ха-ха, тя Белата чака аз да заспя, за да снесе новината. Ей, на, 2.10 след полунощ е, аз я чакам, тя не иде. 😜😘😜. Ще доде, нема къде да избега. Утре ще я чета, по- точно след около пет часа, когато ще ме събуди маймунчо. Ами така е като до десет имах лекции и после писане, четене, тест. Уф, ще загасям телефона, че съм за бой; и Ф не пийнах от туй учене.
      Хубав ден, банда, бъдете здрави. 🤗

# 700
  • Мнения: 3 347
https://trud.bg/%D0%B7%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B … Nq49EcjaZy0NupzEE
Да се посмеете-зодиите под карантина Joy.Да се знае-телците не сме виновни,всичко е от звездите Stuck Out Tongue Winking Eye...

# 701
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
Ай Ся, гледам кекса ми обсъждате тука😂
Забъркахме тука един, хапнахме доволно😁.
Времето е разкошно тук, днес пак на двора ще сме следобед, мисля да измием колите и да изперем котката.
Моята роднина в Испания се подобрява много  свалила е и 8 кг в следствие на короната и много се харесва. Вчера ми се въртя кат модел да ми показва плоския си корем😁. Дет се вика имало и позитиви.
Неска ко ши ядети?

# 702
  • Мнения: 3 347
Бела радвам се много за жената!Друго си е като има хубави новини Heart!
Онзи ден и аз врътнах един кекс,истински,за децата.Карантинно го правя със слабоалкохолен ликьор-добре им влияе,успокоително Blush.

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ей, нямам време да стигна до вас! То бива, бива да съм работна, ама чак пък толкуз Bowtie
Деско, Да е жив и здрав татко ти! От това по-важно няма!
Белчекекс, а ?А предпазните мерки против оная гад? Laughing Да покажеш, ку можИ Smiling Imp
Емче, вярно, че бъркалките и яйцата са важни, ама и формата за печене...Че ако е е точния размер, аман ти и кекса Laughing
Мимозо, слагай Телча между УредЪТ и орхидеите, да не им духа Satisfied
Мамесче, знам аз, че ний нямаме хич вина, ама хич!!!.
Хайде, аз ще си доизпапкам бобчетата (дзилени) и ще покопам още малко.

Цун!

# 704
  • София
  • Мнения: 2 008
Мими, красота Heart
 Все ги гледам орхите, и все не смея да взема, че ще ги уморя. Спец съм . Колко са издръжливи?

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 14:36 от ni4iq

Общи условия

Активация на акаунт