Объркана

  • 1 511
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Здравейте,вчера уж ми дойде за кратко,а днес нищо няма.При Вас случвало ли се е?Ще ми дойде ли тези дни имам редовен цикъл..

# 1
  • Мнения: 195
Ще ти дойде,споко виж какво болно време е,на мен ми се е случвало дори днес сутринта имах малко и след това нищо,ще ми дойде след ден,два

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 38
Здравей. При мен този месец също нещо странно се случва с цикъла ми, закъсня ми, после първо нямах почти нищо, но по едно време се засили, абе просто нещо от времето се отразява. И други мои приятелки са така този месец, няма страшно. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 63
Според мен не е от времето, едно е да ви закъснее, а съвсем друго да ви дойде и да прекъсне. Има ли възможност да сте бременна?

# 4
  • Мнения: 2 859
На мен преди ми се е случвало така (когато имах хормонални проблеми). Преди да ми дойде окончателно, ми идваше за 3 три едно леко розовеникаво зацапване. После една седмица бях "чиста" и след това идва цикъла.
Направете хормонални изследвания.

# 5
  • Мнения: 3 724
А при мен подрани доста

# 6
  • Мнения: 1 190
И на мен февруари ми дойде 2 пъти.... Аномалии всякакви...

# 7
  • Мнения: 6 295
Да не ви плаша, но при мен на 43 г. така започна да идва и спира, да е много оскъден и на 46 спря окончателно. Задължително си направете пълни изследвания, прегледи при личен лекар и при гинеколог. Ако си наложи и при други специалисти. В случай, че се окаже, че няма здравословен проблем, който да е причина за нарушенията в цикъла и той продължи да е нередовен и намаляващ, то най-вероятно влизате в климактериум. За съжаление в последните години има много фактори, които оказват неблагоприятно влияние върху организмите ни. Когато аз ходих на тези прегледи и т.н., а това беше много отдавна, лекарите точно това ми обяснаваха и че се засилва тенденцията за все по-ранен климакс.

# 8
  • Мнения: 119
Благодаря много за отговорите,дойде ми след 2 седмици.Винаго,когато се промени времето рязко деня ми на идване се променя здрава съм ходила съм на лекар.И не,не съм бременна Simple Smile .Точно,когото ми идваше рязко се промени времето и стана студено ,но и можеше да се каже,че тогава боледявах може и това да е повлияло

Общи условия

Активация на акаунт