Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 4/

• 10 839
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
Момичета, вчера ми беше пункцията и от снощи вечерта изпитвам болка ниско в корема и по-трудно(заради болката) уриниране. Според вас нормално ли е ?

# 286
Минавалите преглед при доктор Ангелов или Малчев, много ли се чака при тях?

# 287
Цитат на: Sisi27 link=topic =1183208.msg42944762#msg42944762 date=1622791135
Минавалите преглед при доктор Ангелов или Малчев, много ли се чака при тях?
Веднъж ходих при Ангелов и чаках половин час, но това беше миналата година в септември

# 288
    Аз също съм ходила при д-р Ангелов скоро и  не съм чакала

# 289
    Здравейте при проблемно забременяване кой от двамата Л.Бойчев или Б.Бойчев е по- добър

# 290
    И двамата са добри.

# 291
    Аз, имам спешен въпрос, свързан с финансовата част. Налага се да направим имплатаиционен прозорец и МЦ на лигавицата, нямам възможност да намеря цялата сума, че предния месец ми беше трансфера и се похарчихме, а знам, че не трябва да се отлага.
    Дали ще мога да разсроча плащането? Сега 300 и на следващия месец остатъка?
    Утре ще се чуя със счетоводството на клиента, но ще ми е много полезно, ако на някой му се е налагало такъв вариант.

# 292
    Нямам отговор на твоя въпрос, но искам да попитам какво е МЦ на лигавицата. Че имам проблем с нея, правя хиперплазия и ми е интересно просто какво е това.

# 293
    Нямам отговор на твоя въпрос, но искам да попитам какво е МЦ на лигавицата. Че имам проблем с нея, правя хиперплазия и ми е интересно просто какво е това.
    То трябва да е МБ - микробиология, ама пустия редактор ☺️
    А с доктора се разбрах, изникна ми още нещо и ще отложим за следващия Ц.

# 294
    Здравейте! Ние трябва да започваме стимулация на втори ден от цикъла, но втори ден се пада неделя. В понеделник на третият ден късно ли ще е?

# 295
    Здравейте! Ние трябва да започваме стимулация на втори ден от цикъла, но втори ден се пада неделя. В понеделник на третият ден късно ли ще е?
    Обаждате се в клиниката и казвате, че Ви се пада 2 ден в неделя, те работят и през уикенда. На моя позната, ще и махат възпалена тръба в неделя. И тя е при Любомир Бойчев. При него се запознахме.

# 296
    И при мен се падна така, казаха ми не е проблем и бях там на 3ти ден в понеделник в 8:00 за хормоните. Следобед преглед. Но звъннете все пак те най-добре ще ви кажат. Успех

# 297
    Благодаря ви много

Общи условия

Активация на акаунт