Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан /тема 4/

  • 33 886
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 867
Чакаме в колата защото не можем да седнем никъде на заведение за кафе или да хапнем.
Иначе в клиниката да вися, не ни допада, достатъчно чакам пред кабинета.
И ние сме неизяснен фактор, уж всипко точно, имам от др клиника Нк, биопсии, тромбофилии, хистеро, хормони, обременяване е не и не, не се получава.
Имам единствено ПКЯ, но съм без кисти и с редовен цикъл.
И аз намекнах на Л. Бойчев за инсеминация, или някаква мини стимулация с таймираща и опити в  точните дни, уви отрязани.


Желая ти успех, Дейна да се похвалиш 🍀🍀🍀

# 751
  • Русе
  • Мнения: 246
Благодаря. Късмет на вас и на всички, които искат детенце.

Незнам вие от къде сте, но понеже аз съм от Русе и ми трябват около 50мин да отида ,се научих да звъня преди да тръгна , за да питам с колко закъснение вървят часовете, та поне да спестя някой и друг час висене пред кабинета.  Та винаги са ми казвали да отида поне с час по-късно.

На мен Богомил ми предложи това. Дори когато отидох за първи път ,му обясних, че Кунев е искал да правим ин витро и той остана втрещен. Зачуди се на базата на каква диагноза е предложил това.

Чакаме в колата защото не можем да седнем никъде на заведение за кафе или да хапнем.
Иначе в клиниката да вися, не ни допада, достатъчно чакам пред кабинета.
И ние сме неизяснен фактор, уж всипко точно, имам от др клиника Нк, биопсии, тромбофилии, хистеро, хормони, обременяване е не и не, не се получава.
Имам единствено ПКЯ, но съм без кисти и с редовен цикъл.
И аз намекнах на Л. Бойчев за инсеминация, или някаква мини стимулация с таймираща и опити в  точните дни, уви отрязани.


Желая ти успех, Дейна да се похвалиш 🍀🍀🍀

# 752
  • Мнения: 867
О не ние сме далеч на 2ч и 15 мин средно път ни дели. А и ни искат сутрин за хормони в 8 и чак в 13 14ч за преглед.
Иначе аз отидох с грешна диагноза запушени тръби от друга клиника, 2 неуспешни опита и направо си ме подкараха с ин витро, макар и че доктора упроверга диагнозата. Изпрати ме в къщи и ми каза да се върна бременна, още 6 месеца опити, следене на овулация при кварталното АГ, накрая пак си запазих час и вече съм джаза 😅😅
Чакам вторник или сряда пункция.

# 753
  • Мнения: 433
Момичета, вече сме на 51 страница. Някоя може ли да направи нова тема за да не ни блокират?

# 754
  • Мнения: 220
Здравейте, започнахме стимулация с GONAl по 350единици на ден и днес ми е трети ден и цикъла ми спря. На някой да му се е случвало?
Много ми е притеснено.

# 755
  • Мнения: 10
Здравейте, започнахме стимулация с GONAl по 350единици на ден и днес ми е трети ден и цикъла ми спря. На някой да му се е случвало?
Много ми е притеснено.

Напълно е нормално да се скъси/свърши по- рано цикъла от хормоналната терапия. Все пак започва фаза на усилен разтеж на фоликули. Покачва се естрадиола. Успех и много качествени яйчица!

# 756
  • Мнения: 867
Момичета пункцията ще ми е в сряда, днес бях на преглед. Имам хириомон утре.
Ще давам ли в деня на пункцията пак хормони. Днес доктора ми наблегна на прогестерона,че е много добър, но не каза нищо повече.
Свършили се с боденето? Нямам вече вени.

# 757
  • Мнения: 201
Момичета пункцията ще ми е в сряда, днес бях на преглед. Имам хириомон утре.
Ще давам ли в деня на пункцията пак хормони. Днес доктора ми наблегна на прогестерона,че е много добър, но не каза нищо повече.
Свършили се с боденето? Нямам вече вени.
Няма вече да давате кръв за хормони, но ще ви боднат още няколко пъти. В деня на пункцията тряба да сте гладна и жадна после ще ви боднат да сложат абокат за упоиката. След като мине пункцията и се събудите като се посъвземете малко ще тряба да ви боднат пак да ви вземат кръв за кръвна картина да видят всичко дали е наред. Ако всичко е наред ви махат абоката и може да си тръгвате,  ако има отклонения ще ви пуснат една система и след няколко часа може да тръгвате. Успех

# 758
  • Мнения: 157
Здравейте няма ли нови и хубави новини

# 759
  • Мнения: 188
Момичета, знаете ли клиниката как работи, този месец, а и следващия?

# 760
  • Мнения: 433
Излизат в отпуск от 22.12.

# 761
  • Мнения: 188
Излизат в отпуск от 22.12.

А, до кога?...

# 762
  • Мнения: 433
Миналата година бяха до първият работен ден на новата година, ако и тази е така би трябвало да са до 3ти, включително.

# 763
  • Мнения: 867
Момичета, моята пункция мина. 20 извадени, 11 годни казаха, днес чакам вече обаждане колко са оплодените.
Вчера имах ужасни болки, задух, болки в гърдите, трудно уриниране.
Днес съм нов човек , за което много се радвам .
Имам изписан циглогест, медрол по половинка и натаспин вечер. Нямам изписан естрофем, което ме притесни. Дали се дължи на високите стойности на естрадиола,които имах?
Вливаха ми противовъзпалителна система, калции и антибиотик.

# 764
  • Русе
  • Мнения: 246
Може би е се е получила хиперстимулация и за това са били системата, болката  и другите симптоми.  Успех !

А на мен пък ми дойде. Явно само със стимулация и естествени опити, няма да стане.

Общи условия

Активация на акаунт