NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 6

  • 46 241
  • 772
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 877
В метро от четвъртък

# 406
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 524
В емаг с код Nestle20

# 407
  • Мнения: 1 220
В сайта на Долче густо е 7,99 кутията Аз току що поръчах и ми даде безплатна доставка -за 48лв ми беше поръчката. Ако използвате и кодове(аз имах за 1 кутия), става доста прилична цена.

# 408
  • Мнения: 1 673
Момичета, заседна ми капсулата и не иска да се отваря изобщо. Стана след като си направих кафето. Машината е Пиколо. Какво да правя 😂

# 409
  • Мнения: 1 457
Пусни още едно-две кафета, може да се разхлаби.. Или дърпай докато се счупи и после на ремонт 😁

# 410
  • Мнения: 1 673
Оправих се без щети 😂

# 411
  • Мнения: 20 162
Малко късно, но ми се е случвало да не мога да извадя капсулата, когато отгоре ръчката не се е изключила, а си стои в дясно.

# 412
  • София
  • Мнения: 39 759
Провери дали не е спусната иглата. При мен не се отваря когато иглата е спусната.

# 413
  • Мнения: 1 673
Беше както Леми каза - от ръчката Simple Smile

# 414
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Кои са ви любимите капсули за кафе ? Вчера ни подариха машинка Пиколо и сега ще изучавам вкусовете . Като за начало взех Кортаго да опитаме ,но искам и чисто черно кафе да взема. Има Наполи ,Рим ,Милано и доста други,и се чудя с кое да започна .Обичаме силно кафе .

# 415
  • Мнения: 1 220
Наполи за мен е най-силното и ми харесва най-много. Рим и Милано не ми допаднаха.Харесвам също и Ристрето.

# 416
  • Мнения: 9 484
Ние пием Наполи, Бариста и Ристрето Арденза. Наскоро пробвахме и Еспресо интенсо - то и Бариста ми допадат най-много.
Кортадото си го обичам за следобедно кафе.

# 417
  • Мнения: 2 146
Най-много обичам Наполи, идеално ми е за първо кафе и събуждане. Слабите не ги харесваме и не ги купуваме. Понякога си вземам и Кортадо, да имам налично, ако нямам пр.мляко да си сложа.

# 418
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
От два месеца имаме машинка на Долче густо, и нямам много опит, но дотук най-много харесваме Essenza di Moka и Buondi.

# 419
  • Мнения: 1 140
И аз имам проблем с отварянето за изваждане на капсулата... от както ползвах друга капсула ,не на марката и преля - сега държача залепва...

Общи условия

Активация на акаунт