NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 6

  • 45 784
  • 772
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 422
В Била с карта ли са, че аз нямам такава?

Май не е необходима карта..
Иначе може да си свалиш новото им приложение, да се регистрираш и да ползваш дигиталната им карта вече - сканират я от телефона и не е нужно да носиш пластика както преди..

# 511
  • Мнения: 7
Моля за помощ!!!
Кафемашината пристигна, когато я включа светва зелено,нагласям дължината и пускам водата,НО вода не тръгва, а лампичката започва да мига в зелено и червено. От какво може да е?

Модела е Lumio

# 512
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Виж дали си сложила гнездото, в което се поставя капсулата. Моята не тръгва, ако не съм го сложила. Исках да пусна само вода за първоначална прочистване, но машинката упорито си търсеше гнездото и не тръгна. Аз съм с Мини Ми, не знам Лумиото с каква конструкция е.

# 513
  • Мнения: 7
Виж дали си сложила гнездото, в което се поставя капсулата. Моята не тръгва, ако не съм го сложила. Исках да пусна само вода за първоначална прочистване, но машинката упорито си търсеше гнездото и не тръгна. Аз съм с Мини Ми, не знам Лумиото с каква конструкция е.

Благодаря, оказа се,че не съм изпълнила първоначалните инструкции, първо да избера най-дългата опция и да пусна студена вода, след това същото с топла...ама така де... като стоя 3 дни без кафе и две малки деца вкъщи от бързане да изпия най-после една чаша...🤣

П.С. кафето е уникално, кафемашината също.🥰

# 514
  • Мнения: 9 776
Момичета, има ли някъде намалени капсули, че изпуснах напоследък да следя?

# 515
  • Мнения: 105
В ТМаркет са 7.99- малката и 14.99-голямата кутия.

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 3 352
Някой да е виждал във физически магазин в Пловдив капсулите Старбъкс? Евентуално в кафетата от веригата?

# 517
  • Мнения: 9 776
Благодаря, Ава, но нямаме такъв магазин при нас. Дано пуснат тези дни някъде.

# 518
  • Мнения: 2 117
Някой да е виждал във физически магазин в Пловдив капсулите Старбъкс? Евентуално в кафетата от веригата?
В Емаг в момента са на 8.99, не знам по принцип колко вървят. Хубави ли са и съвместими ли са?

# 519
  • Мнения: 1 422
В coffeespot са на промоция 6.99 капсулите на Старбъкс, май ще поръчам няколко да ги тествам. 8.99 е стандартната цена.

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 3 352
Мисля, че дори са оригинални, защото ги има в сайта на Долче Густо. А не ми се поръчва и заради това търся дали ги има във физически магазин.

# 521
  • Мнения: 20 090
И на мен ми звучи интересно, споделете ако ги пробвате.

# 522
  • Мнения: 30 965
Съвместими ли са капсулите?

# 523
  • Мнения: 574
Съвместими са. Преди няколко месеца бях поръчала от немския сайт на Долче Густо - Капучино, Лате Макиато и Карамел Макиато и ми харесаха много.

# 524

Общи условия

Активация на акаунт