Модни тенденции в прическите. Тема 13

  • 32 627
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14 300
По 1 на седмица ли слагате? Или на всяко миене?
Аз по една на ден ще слагам, макар, че пише,  че може и по две. Ако няма ефект, ще пробвам с 2 на ден.

# 676
  • Мнения: 18 552
Да кажа и аз за Ревалид-точно от 3 ампули имах ефект, а косопада ми беше нищо кой знае какво. Алечке, хубаво е все пак да направиш едни хормони и щитовидна, да е ясно.

# 677
  • Мнения: 14 300
Ще направя, само да мине малко зорът с тази карантина. Аз съм предразположена, така че ми е време.

# 678
  • Мнения: 1 715
Нисък витамин Д също може да влияе на косопада, така че пусни и него

# 679
  • Мнения: 14 300
Мерси,  Бонибон, мислила съм го, но от 2 години се излагам на слънце от ранен март (стига да има де) до късна есен без да ползвам слънцезащита. Преди това имах много слаб имунитет и боледувах постоянно.  По съвет на пулмоложката ми се заех с активно градинарстване и слънцеизлагане  и има ефект. Ако няма полза от ревалида ще се изследвам цялостно.

Най-накрая се боядисах,  амин! 😂 Малко със страх подходих, защото хем цветът много светъл, хем боята нова,  но на първо четене съм доволна. Припомням, това бях взела:

Косата ми беше в някакъв неопределен такъв цвят:


Струва ми се,  че покри равномерно, но ще видя утре на дневна светлина. Не съм толкова светла, но то няма и как с моята основа. Целта ми е някакво тъмно рижо, червено.
 Боята е супер не агресивна,  когато я изплакнах, още преди маската, беше супер мека и прекарах пръсти през нея без проблем. Не знам как да обясня точно, но, обичайно след измиване косата ми е твърда и заплетена и става гладка чак след като отмия маската.  Хеле след боя. Този път нямаше такова нещо. И след като изсъхна е мека,  а този път не съм мазяла нищо, само маска. Белите коси са покрити,  ще видим до кога. Възможно е да не съм намазала добре дължините, ни едва ми стигна боята, трябваше да взема още една. Та на първо четене- доволна съм, ще видим след няколко измивания какво ще светне.

# 680
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Извинявам се, ако въпросът е коментиран, или не е съвсем по темата, но се нуждая от помощ. Купих си такава преса

но не се справям. Бихте ли разяснили (като на идиот) как точно се слага кичура, в каква позиция е пресата, как се издърпва, защото по клиповете всичко става много бързо и не вдявам. Благодаря предварително!

# 681
  • Мнения: 1 715
Алечка, от опит казвам: плажовете не помагат понякога за вит.Д. Миналата година август ми започна страшно обилен косопад, опитвах доста силни продукти. Накрая си пуснах изследване - към 20.09 - въпреки че бях на море цяло лято, а изследването беше непосредствено след лятото, вит.Д ми беше под норма и започнах прием.

Косата спря да пада месец и нещо по-късно. Нивата на вит.Д се вдигат много бавно, уви!

Стискам палци да не е нищо здравословно при теб!  И бързо да се овладее. 🍀

# 682
  • Мнения: 14 300
Мерси,  Бонибон, ако няма ефект терапията и това ще проверя 🤗

# 683
  • Мнения: 140
Аз пък втори път засичам с изследвания, че желязото ми е под норма. Тази зима приемах желязо, така че може и това да е повлияло на косопада, плюс Реавалида.

# 684
  • Мнения: 17 986
https://sanita.bg/komplekti/revalid-tonik-amp-kosopad-6ml-20br-p … 250-ml-ewopharma/

Току що пуснах поръчка за този комплект, изписа ми, че може да се забави тъй като не  е наличен, дано пък да ми го пратят все пак

# 685
  • Мнения: 14 300
https://sanita.bg/komplekti/revalid-tonik-amp-kosopad-6ml-20br-p … 250-ml-ewopharma/

Току що пуснах поръчка за този комплект, изписа ми, че може да се забави тъй като не  е наличен, дано пък да ми го пратят все пак
Много е добра цената, дано да дойде.  Пиши ако пристигне, поне да знам от къде да поръчам другия път преди да се ушия 😂

# 686
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
https://sanita.bg/komplekti/revalid-tonik-amp-kosopad-6ml-20br-p … 250-ml-ewopharma/

Току що пуснах поръчка за този комплект, изписа ми, че може да се забави тъй като не  е наличен, дано пък да ми го пратят все пак
И аз от там бях поръчвала моя комплект.
Този цвят е разкошен
Какъв е според вас ,номер ?

# 687
  • Мнения: 17 986
По 2 ампули на ден ли слагате?

# 688
  • Мнения: 2 255
Искрица, според мен е 6ца. На мен така ми се отмиваше на Пермес 6.8.

# 689
  • Мнения: 14 300
По 2 ампули на ден ли слагате?
Аз по 1.

Общи условия

Активация на акаунт