Лидл 137 - По женски...

  • 118 887
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 576
не че нещо, но да си питам.
как борите вирус със антибактериален крем?
Flushed

еее,хващате се за всяка дума,бързам да пиша и хич не се замислих даже.Споко мед.лице съм и съм наясно със всичко,имаме вкъщи всичко,мием се,мъжа ми е в  мед .бизнес,наскоро си продаде последните маски ,а доста от тях подари на близки и приятели.Така че с едно гелче няма да преборим вируса,но не е лошо да се пазим отвреме навреме.Така, че дишай спокойно дали ще се опазим с гелчето или не.

# 466
  • Мнения: 10 210
Еее, какво лошо, че е попитал човек, на мен не ми пречи. По-добре кажи за маските - да се носят в магазина или не и може ли шал, тъй като е по-плътен. Като се има предвид, че шалът чак вечерта ще се пере... И въобще това с маските не го виждам как ще проработи, освен срещу плюещи. 😃 Но без да мислиш за бизнеса на мъжа. 😜

# 467
  • Мнения: 576
Мога да направя разлика между питане и заяждане.

# 468
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
мога да контролирам какво казвам, но не мога да контролирам какво ти ще си помислиш.
не се притеснявай, Simple Smile дишам стокойно, равномерно и без каквито и да бил обструкции. и не ме термометрират, защото нямам нужда. Simple Smile

# 469
  • Мнения: 1 715
Я да сменя темата пак с моите термокутии на Ернесто. Мислех, че не пропускат течност и стават за работа. Доста глупаво се почувствах, като установих, че млякото се е разляло в найлоновата торбичка.

# 470
  • Пловдив
  • Мнения: 40 742
Момичета, спокойно! Темата не е за това...дишайте спокойно! Нямаме нужда от заяждане...

# 471
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
.. пак с моите термокутии на Ернесто. Мислех, че не пропускат течност и стават за работа. Доста глупаво се почувствах, като установих, че млякото се е разляло в найлоновата торбичка.
Може ли снимка/описание?! Щото аз купих едни  на Ернесто (термо ли са не знам, имат нещо на капака, ама не ме вълнува термото)  нещо като 10х15см бяла с резедаво зелен капак и е неразливна. Simple Smile

# 472
  • Мнения: 576
мога да контролирам какво казвам, но не мога да контролирам какво ти ще си помислиш.
не се притеснявай, Simple Smile дишам стокойно, равномерно и без каквито и да бил обструкции. и не ме термометрират, защото нямам нужда. Simple Smile



Явно не контролираш какво казваш,иначе нямаше да питаш как предпазва гела.Питай модератор да те насочи към подходящата тема за защита и превенция от Корон вирус дали действа гела.Очевидно  не знаеш къде да питаш въпреки 20кпубликации.

# 473
  • Мнения: 1 715
По-умния спира пръв!
Термокутиите – отвън са пластмаса, а вътре никелирани, като термос.

# 474
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Аха, ок! Simple Smile

# 475
  • Мнения: 68 637
Аз си взех етанол-етилов спирт 70% от аптека - 8 лв за литър. Има и по 100 мл за 0.80 лв. Има и 90%.☺

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 12:29 от teta75

# 476
  • Мнения: 20 157
За кожата трябва да е не повече от 70 %, ми казаха в аптеката.

# 477
  • Мнения: 68 637
На мен ми казаха в аптеката че 70 не вършел работа, но аз настоях и взех точно такъв.

# 478
  • Мнения: 18 497
70 процента е съвсем ОК.

# 479
  • Мнения: 11 818
Нищо интересно не видях днес, пазарувах някакви обичайни неща + кокосово мляко, фусили от грах, Котидж сиренце, едам, скир, луканка Clean Label.. Ще взема патица, но друг ден ще е.
Щях да разглеждам и чета протеиновите барчета, хапки.. но забравих.. Забравих и от лилавите торби, но те не са ли и по принцип на 2, 79?
От фурната вече не смятам да купувам нищо, преди също се въздържах, но малкият ми син обича няколко конкретни неща и чат-пат му ги взимах. А към продуктите, които внасям вкъщи вече подхождам по друг начин преди да ги прибера в хладилника или по шкафовете - внимателно махам и изхвърлям веднага всички найлонови опаковки (на вакумирани неща, но и примерно на салфетки, тоалетна хартия). А пастата и подобни найлонови пакети изсипвам на определените им места (буркани), или в отделни хартиени пликове (купувам си ги). Други, на които няма как да изхвърля опаковката (като в случая напр. консерва риба тон, кокосово мляко, кофичка кисело мляко, бутилка зехтин..) минах със спирт (90%, 70% е за ръце, да).

Общи условия

Активация на акаунт