Лидл 137 - По женски...

  • 118 922
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 27 498
Е, за разнообразие става. Grinning А някой дали е "чопирал" замразен карфиол? Дали става? Или ще счупя чопърчето.... Thinking

# 586
  • Мнения: 365
Някъде да са останали случайно диспенсъри за сапун? Гр.София

# 587
  • Мнения: 68 644
Аз. Ама малко го размеквам с гореща вода. Може и на микровелето.

# 588
  • София
  • Мнения: 4 192
Някъде да са останали случайно диспенсъри за сапун?
Ако са за тези с пяната - днес имаше в Лидл Борово.

# 589
  • Мнения: 365
Благодаря! А въпрос към вече закупилите. Могат ли тези диспенсъри да се използват с обикновен  течен сапун?

# 590
  • Мнения: 3 360
Вчера видях и в Княжево от диспенсърите за сапун.

# 591
  • Мнения: 27 498
Оставете ми диспенсър в Пловдив Stuck Out Tongue Winking Eye Утре ще ходя да купувам... Grinning
Тета, ама съвсем леко ли с гореща вода или да постои да се отпусне? Карфиолен "ориз" ми е идеята. Нямаме МВ...

# 592
  • Мнения: 10 210
За тези диспенсъри пише, че не трябва да стоят при над 85% влажност, за да не се повредят. Замервах, че при къпане в баня без отворен прозорец влажността става повече. Т.е. стриктно погледнато, трябва да се изнасят от банята при къпане. Ако някой има наблюдение от практиката с такъв диспенсър, моля да сподели.

# 593
  • Мнения: 68 644
Не помня много 😃, Долче.

# 594
  • Мнения: 27 498
Аз за вц помещение го искам, имаме малка мивка там и малката си мие най-често ръцете там. Освен това, може да го сложим и в кухнята. Не съм решила още. Но малката използва ужасно много сапун и вода, разлива около мивката...функцията с пяна най-много ме блазни. Grinning

# 595
  • Мнения: 9 524
Като заговорите за миксове - китайският микс е отвратителен, смърди ужасно и на вкус не го бива особено .

Отврат е, да.

# 596
  • Мнения: 783
Черните ръкавици съм виждала по тв предавания да ги ползват като готвят нещо с цвекло
Аз нещо не съм фен на зеленчуковите замразени миксове. На няколко пъти оцелвах партиди с един такъв дъх на фризер иии вече не смея да купувам.
 Чудя се остават ли някакви полезни свойства от зеленчуците при тези ниски температури. Запомнила съм от бон апети, че пред консервиран и замразен зеленчук е по добре замразен.

# 597
  • Мнения: 218
Здравейте,закупих два умни кантара преди няколко дни за хемодиализни жени.Когато ги пробваха се оказа ,че не мерят вярно.Мога ли да ги върна при положение,че са изпробвани и пазя касовата бележка?

# 598
# 599
  • Мнения: 4 589
Днес в лидъла бяха останали много продукти от италианската седмица и си накупих.През ум не ми мина за вируса докато няколко жени странно ме гледаха и стана дума. Аз си мисля, че отдавна са пакитирани и този вирус не засяга храната. Права ли съм?
После пък ми мина през ума, че Хепи забавят преминаването на италиански ястия и си седят още на бг кухня...

Общи условия

Активация на акаунт