Лидл 137 - По женски...

  • 118 920
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 660
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Много хубаво беше се замислила една съфорумка преди време - как никой не се сети да се презапаси със ...САПУН...
Аз вече съм запасила Joy + спирт, маски, ръкавици. Само вода и храна не съм....но имам два нови филтъра за каната ако закъсаме ще ползвам тях.

Лъки, на Мир.

Леми, във Варна, само морското не са във ваканция.

# 661
  • Мнения: 9 124
И аз заредих повече сапун, перилни препарати, спирт 70% само 3 малки шишенца, но има в аптеката при нас. Ръкавици, лекарства от първа необходимост, памук, тоалетна хартия. Но вода не съм, оставила съм , като поръчка и всеки се ослушва, накрая аз ще мъкна. Дори калцуни имам, не знам за какво са ми, ама взех щото ги гледам с такива по тв-то. С маските съм зле обаче, ама мноого зле. На майка купих лекарства за 2 месеца, които са важни и не са по ЗК.

Сега си търся такива еднократни за коса шапки, ама да са евтини. Дали в железариите има не съм се сетила да питам. То и за банята ми трябва.В Лидл дали пускат такова чудо. Купих и малко луканка парчета, консерви-тези с прасето, лютеница, риба тон, сухари, сърмички, не са много. Ми то...не знам какво още трябва. Намерих и гел от аптека за ръце и антибактериални кърпички. Направо съм за война подготвена в землянка да влизам. Ааа и ракийка имам .

При нас изобщо и не мислят да дават повече ваканция, което е голяма грешка и за децата , и за родителите според мен. При грип и вирус, особено в София и с този транспорт, направо си е...не знам, това не го разбирам. Не виждат ли в другите страни как действат.

# 662
  • София
  • Мнения: 6 029
В другите страни няма никакви ваканции. В Англия, където има над 300 случая децата си учат....

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Не знам статистиката за Япония, но една позната от там още в края на февруари каза, че са ги пуснали ваканция до април.

# 664
  • Мнения: 365
Здравейте! Някъде да са останали в София ръкавиците от брошурата? Вчера беше пълно и нямаше изглед да се изкупят, а едва сега се сетих да взема и още един пакет да имам в колата...

# 665
  • Мнения: 10 159
А в Китай пък учат дистанционно.
За зареждане с вода има само смисъл, ако няма течаща или няма ток - винаги може да се правари, вирусът го убиват високите температури.
Сапуни винаги си трябват, та там също обикновено се намират от предпочитаните марки вкъщи достатъчно.
Спирт - ако няма 70 градуса, 90 градусов може да се направи на 70 градусов, като се разреди с вода, 3:1 мисля че беше, в нета може да се види точно съотношение.

# 666
  • Мнения: 9 524
Не знам статистиката за Япония, но една позната от там още в края на февруари каза, че са ги пуснали ваканция до април.

И кой ги гледа, не всеки има роднини или не работи. Ужас.
Ръкавици има на Ст. гара малко.

# 667
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте! Някъде да са останали в София ръкавиците от брошурата? Вчера беше пълно и нямаше изглед да се изкупят, а едва сега се сетих да взема и още един пакет да имам в колата...
Сутринта имаше на музикалната академия, аз обаче взех от Дм , черни ,нитрил 60 бр 6.99лв. Някой писа вчера че са 4.80 ,ама само латексовите.
Да видим какво ще стане с училищата, за сега няма ново инфо. Но ако продължат да излизат нови случаи, май ще удължат до неделя.

# 668
  • Мнения: 18 498
Сутринта министърът на образованието каза, че по принцип мислят ден за ден, но за удължаване на ваканцията в цялата страна изобщо не мислели, само в най-засегнатите общини.

И по темата - по обед минах през магазина на Алабин - имаше една маша с въртяща е глава и една с различни приставки - помня, че някой търсеше.

# 669
  • Мнения: 10 210
Вещичка, аз съм популярна в моите среди с любовта ми към сапуна, разбира се, че за презапасяване с него ще апелирам. Laughing Другата ми тревога е, че твърде малко хора знаят какво всъщност е миене на ръце и дори мисля да предприема действия в тази насока.

Използвам възможността да ти благодаря за рецептата за сушени плодове с маскарпоне и горгонзола -            ф а н т а с т и ч н а  е!

# 670
  • Мнения: 2 258
Черните ръкавици от нитрил в ДМ са постоянен асортимент, ние редовно ги купуваме. Би трябвало и сега да ги има. Около 7 лв са за 100 броя.

# 671
  • София
  • Мнения: 5 547
Черните ръкавици от нитрил в ДМ са постоянен асортимент, ние редовно ги купуваме. Би трябвало и сега да ги има. Около 7 лв са за 100 броя.
60 бр са 7лв, днес купих.

# 672
  • Мнения: 20 162
Би би😸, те и в Лидъл бяха редовен, но ги няма. Иначе аз погледнах в Лили, но ми казаха че нямат.

# 673
  • Мнения: 68 644
Черните ръкавици от нитрил в ДМ са постоянен асортимент, ние редовно ги купуваме. Би трябвало и сега да ги има. Около 7 лв са за 100 броя.
60 бр са 7лв, днес купих.

Излиза че в Лидл са най-изгодни ценово. Не че съм се съмнявала де...

# 674
  • София
  • Мнения: 5 547
Черните ръкавици от нитрил в ДМ са постоянен асортимент, ние редовно ги купуваме. Би трябвало и сега да ги има. Около 7 лв са за 100 броя.
60 бр са 7лв, днес купих.

Излиза че в Лидл са най-изгодни ценово. Не че съм се съмнявала де...
Принципно е така, но 100бр ми идват множко, както написаха след време започват да се късат бързо, та от тая гледна точка взех по- малката опаковка.
В къщи препарати рядко ползвам ,само спирт ,така че не ми трябват толкова много.

Общи условия

Активация на акаунт