Лидл 137 - По женски...

  • 118 350
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 174
Ми да, вчера по Референдум БНТ казаха, че салфетките пазят толкова от коронавируса, колкото и маските. 😂 Като няма маски, да сме си сложили по една салфетка на лицето.

# 736
  • Мнения: 9 468
Ми да, вчера по Референдум БНТ казаха, че салфетките пазят толкова от коронавируса, колкото и маските. 😂 Като няма маски, да сме си сложили по една салфетка на лицето.

Сериозно ли???без думи съм.
Аз имам строителна с филтри, освен да я извадя, хаха

# 737
  • София
  • Мнения: 14 512
Ми да, вчера по Референдум БНТ казаха, че салфетките пазят толкова от коронавируса, колкото и маските. 😂 Като няма маски, да сме си сложили по една салфетка на лицето.
Днес видях в метрото жена с маска от кухненска хартия.

# 738
  • Мнения: 10 174
Сега знаеш защо. 🙂

Zenata, в друга тема писаха за жена на спирка със строителна маска, значи не си била ти, казваш...😜

# 739
  • софия
  • Мнения: 25 202
Явно е гледала Референдум снощи Laughing

# 740
  • Мнения: 20 090
Божке, те и лимоните на места били изкупени, в друга тема писа съфорумка, защото казали че трябва да се пие лимон с топла вода. Най-странното е че модераторите го изтриха.

# 741
  • софия
  • Мнения: 25 202
И джинджифилът бил изкупен каза приятелка.

# 742
  • Мнения: 10 174
Ти остави, но във ФБ се разпространява нещо като писмо, уж от студентка по медицина от Китай, която разкрива "тайната", че лимон в топла вода може да ни спаси живота. 😂

Джинджифилът и в Л, и в К още миналата седмица. Мислех, че е презаредено вече.

# 743
  • Мнения: 1 127
Сега знаеш защо. 🙂

Zenata, в друга тема писаха за жена на спирка със строителна маска, значи не си била ти, казваш...😜
Боже, то било "маска"! Аз в оригиналния пост бях прочела "каска" и много се пулих, ама си замълчах.

# 744
  • Мнения: 9 468
Сега знаеш защо. 🙂

Zenata, в друга тема писаха за жена на спирка със строителна маска, значи не си била ти, казваш...😜

Не, но може да се бодна и аз. Имам и противогаз....ще е яко.
Стига бе, и лимоните ли опоскаха.....

# 745
  • Мнения: 9 911
Еее, не посягайте и на лимоните... сега ако няма, с какво ще си подправям салатата айсберг, не е същото като с лимон, ако сложа оцет (и не ща изкуствен лимонов сок, да си кажа пък!)
Скрит текст:
предпочитам да вземам от Лидл линони, че там напоследък намирам по-тънкокори

# 746
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 912
При нас днес беше по-спокойно та се сдобих с една кутия прясно мляко за всеки случай.

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
... нещо като писмо, уж от студентка по медицина от Китай, която разкрива "тайната", че лимон в топла вода може да ни спаси живота. 😂
Аха ... уж тръгна като лек за Ковида да го предлага, а накрая се оказа Панцея.  Пък и вода с лимон  е известно от памтивека, ама тя открила "топлата вода" разбираш ли.

# 748
  • София
  • Мнения: 18 635
Реално противогазът е най ~ефективен от изброените.

# 749
  • Варна
  • Мнения: 1 951
С това презареждане с храна скоро и тоалетната хартия ще стане кът... Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт