Лидл 137 - По женски...

  • 118 800
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 10 081
Има кухненска, ама ароматизирана 😛

# 796
  • Мнения: 66
А пък аз виждам, че тази година по- навреме предлагат яйцеварката (този път няма да чакат да мине чак Великден).
Фолиото за многократна употреба какво предимство има спрямо обикновената хартия за печене?

Къде я предлагат тази яйцеварка, не я видях в тази брошура

# 797
# 798
  • Асеновград
  • Мнения: 3 044
А пък аз виждам, че тази година по- навреме предлагат яйцеварката (този път няма да чакат да мине чак Великден).
Фолиото за многократна употреба какво предимство има спрямо обикновената хартия за печене?
На мен лично ми е по удобно, единствен недостатък намирам че се нарязва ако решеш сладкиш още докато е на него.Измива се много лесно, съхне бързо и не се притеснявам дали не съм забравила да купя хартия. Свеки предпочита хартия , с фолиото и било трудно.А това с разрезите точно ми е много удобно за кръглата форма за кекс със свалящо се дъно, намества се чудесно без никъде да стават гънки.

Леми явно съм спала сутринта, кухненската хартия съм я видяла като тоалетна.

Не съм очарована от ножа за хартия.Под линеала влизат максимум 5 листа с дебелена на копирна хартия, но не може да ги среже.По два се справя под въпрос, ако натискаш много срязва. Като пестене на време няма да ми пести. Пробвах 3 от къдравите ножове, два режат добре на единичен лист, третия дъвче. Ножа с малки дупчици като пунктир за късане и на единичен лист не прави добри бодове и се къса криво.Другия който прави отвор хартия изобщо не ми сряза нищо, стои като линии по листа но няма срез колкото и да натискам. В сериозен размисъл съм дали да остава. Ако човек иска да го ползва за рязане на повече бройки от нещо изобщо няма да спести време. Само къдравите ножове са ну +, но и те не всички режат добре без да надъвкват.

# 799
  • Мнения: 20 140
Брада, това не беше към теб, изобщо не съм видяла че си писала за тоалетна хартия 😸 аз видях че няма и реших да се оплача.

# 800
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Сиропът от касис го нямаше при нас.
Имам яйцеварка и не съм доволна от нея. Начупват се яйцата. Става ако ми трябват за директна консумация, но не и за Великден.

# 801
  • Мнения: 25 732
Охоооо, ура!
И други неща има за Лъки. Kissing FaceYumYumYumYum

Антибактериалните кърпички за колко време ли ще свършат?

# 802
  • Мнения: 20 140
Зависи какво количество са заредили но според мен, бързо.

# 803
  • Мнения: 25 732
Аз ще заредя сушени домати, бри, кантучини, Слънчо ххл, сметановото ликьорче, кухненски гъби, риба тон консервите, душ гел...може и зехтин тенекия, че ми свърши хубавия зехтин.

# 804
  • Мнения: 2 250
Мисля съм чела положителни отзиви за хлебопекарната,за тази ли става въпрос или имат и друг модел? За тези,които я имат за какво макс количество е ,че не пише в брошурата,а моята ми идва малка и основно заради това искам нова?

# 805
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Мисля,  че е от големия модел тази -1.25 или 1.5. Прилича ми на моята

# 806
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
какви са им цените?

да си направя сравнение
Скрит текст:

# 807
  • Мнения: 9 515
оф, много неща набелязах другата седмица....кофти.

# 808
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
За тези,които я имат за какво макс количество е ,че не пише в брошурата,

.. Обикновено пусканите хлебопекарни са до 1500 гр
 

оф, много неща набелязах другата седмица....кофти.
+ мен. Wink

Това Бри, не е ли същото, което беше неотдавна пак. Тогава имаше и кофти коментари, та ако е същото, да не му се хврлям. Wink
А препаратът за съдове пробван ли е, да кажете впечатления?

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 11:14 от Morena

# 809
  • Мнения: 1 631
какви са им цените?

да си направя сравнение
Скрит текст:

Освен в цената, осезателната разлика е и в параметрите. За малко повече пари лидълската /според мене/ е за предпочитане.

Общи условия

Активация на акаунт