Лидл 137 - По женски...

  • 118 354
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 20 091
Нашия в 9 ч беше...тъжна работа.
И при нас беше така.
Яд ме е, че ми свършват ръкавиците а нямам, на едно място намерих за 15 лв кутията, хвана ме яд и не взех. И вино нямам, тряа минавам на уиски или ракия, абе тъжна работа.

# 976
  • Мнения: 39 051
Използвам снимка от предната страница, за да питам как е това свежо сирене? Какво означава свежо? На какво има вкус? В моя защита да споделя, че проядох на сила сирене през първата ми бременност и не разбирам много.
Скрит текст:

# 977
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
На цедено мляко има вкус. Като крем сирене е, но не е мазно.

# 978
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Чудя се... На 23.03 във Варна отваря нов Лидл. Като при всеки нов обект вероятно ще има определени стоки на промоция, което от своя страна ще предизвика интерес и навалици от народ. Да вземат отсега да помислят за мерки.

# 979
  • Мнения: 39 051
Мерси. А може ли да се реже с нож или опаковката лъже?

# 980
  • Мнения: 25 675
Чудя се... На 23.03 във Варна отваря нов Лидл. Като при всеки нов обект вероятно ще има определени стоки на промоция, което от своя страна ще предизвика интерес и навалици от народ. Да вземат отсега да помислят за мерки.
Аз няма да отида, въпреки, че ми е близо като район.
Страх ме е с дете, да се бутам за банани.

# 981
  • Мнения: 9 912
Свежо сирене да не би да означава неузряло или както се нарича още пресносоло?
Иска ми се за дреболии от брошурата да ида другата седмица до Лидл, но се чудя ако е все така лудницата за пазаруване дали ще мога изобщо- няма да си заслужава за няколко неща да се чака по опашки, просто е абсурдно...

# 982
  • Мнения: 771
Здравейте, от понеделник ще се продава хлебопекарна. Някой има ли я? Мнения?

# 983
  • Мнения: 18
Удобно ли е да попитам, ако някой днес е ходил до Лидл, дали и там пускат по 5 човека само и респективно има ли опашка за да влезеш в магазина?

Видях, че е коментирано! Благодаря!
Явно на различните места е различно.

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 16:40 от Sandvichsshunka

# 984
  • Мнения: 1 656
Във фейсбук са се развихрили Smiley

# 985
  • Мнения: 20 091
За всяка верига има 😸

# 986
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Мерси. А може ли да се реже с нож или опаковката лъже?

Цедено мляко с нож ако можеш да отрежеш .. Simple Smile Крема сиренето е по-плътно, а изварата е млечен продукт и няма как да я отрежеш. Кръглата може да стане, но като цяло с лъжица се действа.

Приятелка в Германия ми изпраща снимки преди малко и при тях празно. Този народ не е добре.... После защо увеличавали цените. Кой ви кара да грабите като луди? Close Ще стане като с геловете. От 100 мл за 1,60 лв, снощи от So pharmacy 50 мл куча марка за 3,20 лв.



Да се посмеете малко...

# 987
  • Мнения: 6 213
Мда, и за К.

Аз тия дни не мисля да посещавам, имам си хлебопекарна, по принцип купувам повече брашно заради нея. И пазарувам по веднъж в седмицата, така че ще си спестя няколкото истерични дни..

# 988
  • Мнения: 507
Някой, който е ходил рано тази сутрин може ли да потвърди новото раб. време 09:00 – 20:00.

# 989
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
В сайта са уведомили.

Общи условия

Активация на акаунт