Лидл 137 - По женски...

  • 118 915
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 005
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Сигурно нещо хигиенизират Grinning

# 1 006
  • Мнения: 25 737
Сигурно нещо хигиенизират Grinning
Да. Народа си чисти портфейла от стари столевки.

# 1 007
  • София
  • Мнения: 4 192
Военният сега си го каза, че сме си лош материал, изложихме се за пореден път...

# 1 008
  • Мнения: 10 210
Комплексираният човек все иска да стои над правилата и закона. С цената на всичко. Дори и на човешки животи. Защо е толкова трудно да се разбере, че в България ресурс за лечение няма, могат да бъдат лекувани единици тежки случаи. Това превръща всеки недисциплиниран в убиец. И не, не се извинявам, че не съм по темата. Защото пълно безхаберие видях вчера точно в Лидл, бях наречена и "изтрещяла", защото поисках дистанция от метър, а касиерката повдигаше рамене след като я попитах защо не пускат такова съобщение по високоговорителя, вместо съобщението, че картови плащания не минават.

# 1 009
  • Мнения: 576
Не е точно Лидл, но е въпрос на хигиена.
Скрит текст:
Смятате ли че това е нормално и хигиенично? Абстрахирам се от Корона вируса в момента. Цял следобед наша водеща журналистка ни убеждава в фейсбук ,че не сме прави и нямало нищо ненормално в това жената да е стъпила във витрината.Стоките били пакетиран. И самата тя често като не достигала горния ред се качвала точно там за да се обслужи.
Извинявам се че не е по темата.

не,не смятам че е нормално една дебелана трябва да се катери и да стъпва по витрината.От глад ли е умряла...боже ,дай ми търпение..
И аз съм ниска,ако не го стигна ще се откажа или ще помоля някой по висок....

# 1 010
  • Мнения: 9 050
Т.е? Ако е слаба е ОК ли?

# 1 011
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Комплексираният човек все иска да стои над правилата и закона. С цената на всичко. Дори и на човешки животи. Защо е толкова трудно да се разбере, че в България ресурс за лечение няма, могат да бъдат лекувани единици тежки случаи. Това превръща всеки недисциплиниран в убиец. И не, не се извинявам, че не съм по темата. Защото пълно безхаберие видях вчера точно в Лидл, бях наречена и "изтрещяла", защото поисках дистанция от метър, а касиерката повдигаше рамене след като я попитах защо не пускат такова съобщение по високоговорителя, вместо съобщението, че картови плащания не минават.
Защото виждат как не могат да се преборят с идиотите. Днес в квартален магазин се бяха наблъскали като сардели, момичетата с ръкавици и маски, на вратата табела да лизат по трима.На кой му пука. Познавам момичетата бяха видимо изтощени от вчера и днес. Едното  момиче сподели че не успяват да се преборят, каквото и да казват хората си влизат.

# 1 012
  • Мнения: 576

те слабите няма да се катерят за една шунка....

# 1 013
  • Мнения: 36 474
Според мен, трябва да има полиция, която да контролира малко (местата със "струпвания"). Просто да правят забележки, след като са наложили някакво правило - да се спазва. И всъщност, това би трябвало да е в правомощията им в извънредна ситуация.

Аз лично не вярвам, че вирусът е чак толкова опасен, но масовата истерия може да бъде опасна.

# 1 014
  • Мнения: 27 496
Независимо дебел или слаб, за мен не е нормално да се стъпва по витрина с хранителни продукти. Аз и на слаб човек не "вярвам"- да знаете по колко храна си хапват някои слаби хора (т. е. не са умрели от глад), просто не им се "лепи". Някои норми важат за всички. Аз съм 160 см и когато не мога да стигна нещо винаги моля някой по-висок да ми го подаде- досега никой не ми е отказал. Blush Напротив, хората винаги са любезни и услужливи.
А, Сана, катерят се и още как. Като знам как се блъскат с колички...не отстъпват на дебелите Grinning Въпросът е в мисленето/поведението, не в килата, възрастта и цвета кожа...
Петя, и аз тъкмо за полицията щях да кажа.

# 1 015
  • София
  • Мнения: 4 884
Споделете мнения за хлебопекарната, която ще пуснат на промоционална цена.

# 1 016
  • Мнения: 576
То е ясно че е до манталитет,знам ги чудесно как се блъскат.
Просто имам чувството, че ще счупи витрината.
Ами дразнят ме такива хора,,които живеят за да ядат,не искам да си кривя душата,ако искате ме разтреляйте.
Еми да ,не е хигиенично,то е ясно където има храна да се стъпва...но то това има ли нужда от коментар....и не знам какви журналистки имаме тогава щом за нея било напълно нормално...

# 1 017
  • Мнения: 25 737
Споделете мнения за хлебопекарната, която ще пуснат на промоционална цена.
Следя

# 1 018
  • Мнения: 576

Аз лично не вярвам, че вирусът е чак толкова опасен, но масовата истерия може да бъде опасна.


ох ,ще ме уморите направо....колко хора измряха вие още не вярвате, че вируса е опасен...шият се костюми и се внасят апарати за обдишване ,а в Италия болните са в палатки защото не могат да ги поемат болниците...и не вярвате...незнам

# 1 019
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Споделете мнения за хлебопекарната, която ще пуснат на промоционална цена.
Следя
Брашно зареди ли за хлебопекарната? Simple Smile

Оказа се, че ми трябва оцет, винен на Родна стряха, за почистване на съдове го ползвам...дали и той е изкупен?
Също риган и черен пипер...

Общи условия

Активация на акаунт