Лидл 137 - По женски...

  • 118 927
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Ок де, защо тогава в Корея смъртните случаи са сто пъти по-малко? Ми не, честно, и на мен ми идва в повече това черногледство и обвинения. Вкъщи сме, не излизаме, но тва повтаряне, че всички сме обречени и ще мрем верно ще ми докара инфаркт.

# 1 021
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Защото в Корея веднага бяха взети сериозни мерки. Докато Италия я подкара през просото.

# 1 022
  • Мнения: 10 210
Не сме обречени, естествено. Толкова пъти се каза, че някои хора дори не разбират, че са болни от този вирус и оздравяват. Но от 2 тежки случая в България имаме 2 смъртни. Ето затова не трябва да ставаме причина за тежки случаи като си плюем в устите един на друг по магазините.

# 1 023
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Ами не е само това... Процентът смъртност е много, много по-нисък. Както и в другите държави засега поне. Иначе ясно, че колкото по-навреме се вземат мерки по-добре. Ама не ни погребвайте предварително, действа доста зле на психиката.
Да пускат жандармерията, да затварят всичко и толкоз, ама не и да говорят, че оцеляването на света е под въпрос. Верно много се напрегнах вече, явно съм доста лабилна.

# 1 024
  • София
  • Мнения: 16 024
То е ясно че е до манталитет,знам ги чудесно как се блъскат.
Просто имам чувството, че ще счупи витрината.
Ами дразнят ме такива хора,,които живеят за да ядат,не искам да си кривя душата,ако искате ме разтреляйте.
Еми да ,не е хигиенично,то е ясно където има храна да се стъпва...но то това има ли нужда от коментар....и не знам какви журналистки имаме тогава щом за нея било напълно нормално...

Въпросната пищна дама от снимката е продавачка в Била. Влязла е във витрината за да зарежда най-горния ред или да проверява сроковете на годност. Ако си мислите, че продуктите се довозват в стерилно състояние до витрината много се лъжете.
За хлебопекарната имаше добри отзиви преди дни.
Аз нямам, за да ограничаваме поне марко тестените.
Но от приятелки съм чувала, че в нея месели козунаци и кифлички. Мляссс

# 1 025
  • Мнения: 8 939
Малко се обърках дали съм в темата за Лидл.

# 1 026
  • Мнения: 20 163
Ок де, защо тогава в Корея смъртните случаи са сто пъти по-малко? Ми не, честно, и на мен ми идва в повече това черногледство и обвинения. Вкъщи сме, не излизаме, но тва повтаряне, че всички сме обречени и ще мрем верно ще ми докара инфаркт.
Ето отговора:
https://www.google.com/amp/s/www.24chasa.bg/amp/8298948

# 1 027
  • Мнения: 10 210
Ако някой се чувства погребан, явно е объркал източниците си на информация и акцента на посланията. Съдейки по количествата купувана храна, никой не се е приготвил да умира, та явно психиката на хората си е добре. 😃

Темата си е за Лилд, уточняваме колко метра дистанция да пазим без да се сдобием с епитет "изтрещели". 😂

# 1 028
  • Мнения: 576
То е ясно че е до манталитет,знам ги чудесно как се блъскат.
Просто имам чувството, че ще счупи витрината.
Ами дразнят ме такива хора,,които живеят за да ядат,не искам да си кривя душата,ако искате ме разтреляйте.
Еми да ,не е хигиенично,то е ясно където има храна да се стъпва...но то това има ли нужда от коментар....и не знам какви журналистки имаме тогава щом за нея било напълно нормално...

Въпросната пищна дама от снимката е продавачка в Била. Влязла е във витрината за да зарежда най-горния ред или да проверява сроковете на годност. Ако си мислите, че продуктите се довозват в стерилно състояние до витрината много се лъжете.
За хлебопекарната имаше добри отзиви преди дни.
Аз нямам, за да ограничаваме поне марко тестените.
Но от приятелки съм чувала, че в нея месели козунаци и кифлички. Мляссс

Мислиш ли ,че мисля че са стерилни?
Аз дами да се катерят по витрини не съм виждала.

# 1 029
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Всъщност източникът на информация е изказване тук в темата, на което си позволих да отговоря. Както и да е.

# 1 030
  • София
  • Мнения: 16 024
Първоначално написах - яка кака, но реших да съм по-културна.

# 1 031
  • Мнения: 6 290
Цитат
Но от приятелки съм чувала, че в нея месели козунаци и кифлички. Мляссс
Аз също меся подобни неща в хлебопекарната, но ги довтасвам и пека във фурната.
Моята(не-лидълска) има програма и за сладко, правила съм и става чудесно.

# 1 032
  • Мнения: 25 737
Споделете мнения за хлебопекарната, която ще пуснат на промоционална цена.
Следя
Брашно зареди ли за хлебопекарната? Simple Smile

Оказа се, че ми трябва оцет, винен на Родна стряха, за почистване на съдове го ползвам...дали и той е изкупен?
Също риган и черен пипер...
Хляб не ям, и за това не поддърам брашно у дома. Има  1 отворен пакет за панировки и подобни.
С този вирус обаче, що да не купя и такава джаджа...и да се заселя в някое село...

# 1 033
  • Мнения: 27 500
За хлебопекарната имаше хубави отзиви.
Скрит текст:
   Знаете ли в Италия колко много възрастни хора има, на над 80 г? Мисля, че я водеха "най-застаряващата нация" в Европа. Това+ изпуснатото положение в началото според мен оказаха огромно влияние за разпространението. И доста китайци обичайно ходят/живеят  в Италия.

# 1 034
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Гледайте позитивно на положението, но не подценявайте вируса тъй като лекари казват, че е по-сериозно отколкото се говори по медиите. Все пак няма място за паника.

Общи условия

Активация на акаунт