Лидл 137 - По женски...

  • 118 826
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 25 732
Исках антибактериалните кърпички, но ме достраша...
Иначе съм набелязала доста неща, ама това извънредно положение ме спира.

# 1 171
  • Мнения: 10 201
Пазеха ли дистанция тези 50 човека? То ясно, че ще има хора отвън, като не са вътре, но не искам да са ми на главата.

# 1 172
  • София
  • Мнения: 4 192
Някои бяха по-близко, други по-далеч. Но имаше опашка само откъм открития паркинг и явно си спазваха реда. Лидл Борово 9:15

# 1 173
  • Мнения: 20 144
Днес имам отговор от Лидъл на запитването ми ще слагат ли дезинфектанти и мокри кърпи за клиенти. То хубаво за взетите мерки, но отговор на моят въпрос не видях:
Скрит текст:
Здравейте,
Лидл България подхожда изключително сериозно към създалата се ситуация, с необходимата отговорност и грижа към своите служители и клиенти. От самото начало следим обстановката ежедневно, като вече сме предприели и периодично въвеждаме  редица мерки за превенция и безопасност.
 
Регулярно информираме всички наши служители за актуалната ситуация както в страната, така и глобално. Запознали сме ги и с всички препоръки и инструкции от страна на властите, като апелираме стриктното спазване на правилата за хигиена, ограничаване на социалните контакти, доколкото е възможно. Разпространили сме информация с инструкции за хигиена и сме осигурили необходимите количества дезинфектанти във всички санитарни помещения както в администрацията, така и в магазините и логистичните дружества.
Преустановени са всички служебни пътувания, като силно препоръчваме ограничаването до минимум на личните такива. Въвели сме задължителен 14-дневен карантинен период на всички служители, върнали се от пътувания в чужбина. Вътрешните събития са преустановени. Навсякъде, където е възможно, насърчаваме ползването на home office.
 
Във всички магазини вече са въведени или са в процес на въвеждане допълнителни мерки за хигиена – регулярна дезинфекция на подовите настилки, касовите апарати и ленти, количките за пазаруване, както и задължително използване на ръкавици от нашите служители. Осигурени са и допълнителни дезинфектанти на каса.
В момента работим в тясно сътрудничество с държавните органи за осигуряване на необходимото количество маски за служителите в магазините, предвид ограничените наличности и затруднените доставки на маски в цялата страна.
Поставени са и информационни табели, с които апелираме към клиентите задължително да използват наличните ръкавици и щипки за продукти от „Фурната на Lidl”.
 
Специални мерки са взети и в складовите ни бази – дезинфекция на складовите помещения и информационни табели с допълнителни инструкции за превенция и хигиена от страна на шофьорите като за целта са монтирани допълнителни диспенсъри с дезинфектант. Предстои въвеждането на измерване на температурата на шофьори на камионите с пристигаща стока.
С уважение,

Екипът на Лидл
отдел Обслужване на клиенти

# 1 174
  • Мнения: 27 442
По закона на Мърфи точно сега ми свършиха ежедневните превръзки Joy За първи път ми се случва да не забележа, че намаляват.
Леми, много конкретно Stuck Out Tongue Winking Eye Разбрах, че за служителите ще има диспенсър и дезинфектанти. Grinning

# 1 175
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз току що се прибрах от Лидл Бургас. Преди обяд имаше по 20-30 човека на опашки, затова отидох да си върша работата, преди час на магазина след стария мол имаше 7-8 човека,  влизат колкото излизат, вътре имаше не повече от 20 човека, чак пусто ми се видя, че бяха из целия магазин, нямаше напрежение, всеки кротко си чакаше на дистанция, липси не видях, може би ръкавици и дезинфектант за ръце липсваше, не съм оглеждала за всяка марка, но и брашно и всичко останало имаше, без боб (3ти път ходя за последните 4-5 дни и не виждам), празни рафтове нямаше...
Взех си заветната хлебопекарна, тези дни ще я пробвам, от великденските, някои глазури си взех, че всичко останало по-принцип си поддържам, от бонбоните Черноморец 4 кутии, че вкъщи много ги обичат, ММ забърса поредната джаджа за машинки и понеже в къщи без мляко не може та взех един стек (да го разделим с майка ми) прясно мляко пастьоризирано (че ако не е отворено не се налага да е в хладилника)

# 1 176
  • Мнения: 10 093
Когато ходих (към 11) до Лидл пазехме необходима дистанция навън всички, но после на касите имаше опашки и някои индивиди (да им се чудиш) много се набутваха напред, като че ли не могат да четат табелите, сложени по касите.
По въпроса за санитарните материали - по-напред писах, че бях изненадана, че на Либрес бяха обрани нещата, на Лидълските марки при нас имаше поне от ежедневните и онези новите розови.

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 18:04 от fenyx

# 1 177
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Имаше опашка (около16ч.) в Княжево, но поне пускаха 1 за 1, а не 25 за 25 човека.  Ама брашно Кастело - йок и туй то, не знам от кога не съм го вижала вече... от седмица.  Добре, че ходихме преди това до Фантастико (за брашно "за баница" та се запасих  с него за Великден и много ми е кеф), та взехме брашно за всеки случай. И във Ф няма липси и празни рафтове.

Душата, страхотен, страхотен козунак! Hug

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 20:30 от Morena

# 1 178
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Аз минах през Лидл,но като видях каква опашка има отвън и се отказах да чакам.Ще видя утре,ако има по малко хора ще си взема набелязаните неща.

# 1 179
  • Мнения: 265
Пред входа на нашия магазин (в Плевен) бяха сложили количка и върху нея дезинфектант за ръце за клиентите. Имаше пропусквателен режим, като хората бяха наредени в редица, като спазваха дистанция. Вътре пред касите бяха залепили ленти на пода, указващи какво разстояние да спазваме от предходния клиент и този след нас. Касиерките напомняха, ако някой не беше забелязал целта на лентата.

# 1 180
  • Бургас
  • Мнения: 877
Момичета, да питам тези от Вас които имат хлебопекарна, изпотява ли Ви се дисплея при печене, днес си я купих и ако не е нормално да ходя да я връщам?

# 1 181
  • Мнения: 884
Момичета, да питам тези от Вас които имат хлебопекарна, изпотява ли Ви се дисплея при печене, днес си я купих и ако не е нормално да ходя да я връщам?
Да,изпоти се на нашата. Днес я взехме два пъти пекох хляб и на втория път се запоти. Хляба не стана и имам съмнения ,че в от маята,но никъде няма изкупена е и ще продължавам да търся.

# 1 182
  • Мнения: 9 515
Егаси боклуците в Юкей - да спасим кралското семейство, пък другите кучета ги яли. Живи, мъртви - все тая. Наистина нямат място в ЕС.

Моля, не показвайте снимки на козунаци - чакам да се доредя до 1 пакет брашно. 🙂

Е италианския магазин вчера нямаше опашки о имаше всичко, вкл. брашно. Няма нужда точно сега да се бутаме в Лидл и подобни. По малките магазинчета е ок. Uk и другата паплач са ми отврат, хем съм до степен английски възпитаник. За другите дебили с тревата предлагам мотика. Както и за всичкото евтогей с правата.

# 1 183
  • Мнения: 35 107
Дали има от 5 кг брашно в магазините?

# 1 184
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Дали има от 5 кг брашно в магазините?
имаше днес в Стара Загора.

Общи условия

Активация на акаунт