Лидл 137 - По женски...

  • 118 819
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 350
  • София
  • Мнения: 3 013
Голямо бутане, голямо чакане, голямо ядене, голямо нещо. Хора, спрете се, за да има ефект от мерките, които се взимат.
Нама как да  спрат хората.Да не излизаш няколко дена от вкъщи тряба да се напазари повече от обикновено.Сметни колко храна на ден(закуска,обяд и вечеря) изяжда четиричленно семейство.А ако има и пубертет който постояно гладен и изяжда повече от възрастен мъж,какво правим?

# 1 351
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Смятам, смятам. Гледам и данните на заболяването. Нали ви казвам - плюскане му е майката.

# 1 352
  • Мнения: 36 427
Аз пък искам това плато за сладки, дето е на 3 етажа (за тази седмица май беше), обаче като не съм чакала на опашка по този начин, се стресирах и вместо това отидох до Метро. Там няма опашки. Но и нямаше много хора, де.

# 1 353
  • Мнения: 12 662
От фейса - Трети път купувам ядене и пиене за две седмици.

# 1 354
  • Мнения: 36 427
Това пуешко или пилешко в буркан изглежда интересно... Хубаво ли е, някой опитвал ли е?

# 1 355
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Копирах го, предполагам не възразяваш.

# 1 356
  • Мнения: 68 583
Смятам, смятам. Гледам и данните на заболяването. Нали ви казвам - плюскане му е майката.

По принцип си права...но аз трети ден ям само яйца и ми омръзна. Щото друго нямам. Така че за храна се излиза...не че ми е кеф да се бутам.
Далеч не става дума за плюскане, поне при мен. Дори гладувам - казвам го сериозно, и да ти кажа не ми е ок. За това ММ ще мине довечера да вземе това-онова.

# 1 357
  • Мнения: 25 732
Дори гладувам - казвам го сериозно, и да ти кажа не ми е ок. За това ММ ще мине довечера да вземе това-онова.
Я вземи се наяж като човек, иска се здрава имунна система за да ожелеем. Пращай мъжо и после го дезинфекцирай.
Утре искам да отида за бри, ама ще видим. Мъж нямам под ръка, сами сме с хлапето.

# 1 358
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Копирах го, предполагам не възразяваш.
Ако не беше писала, нямаше и да знае. Simple Smile   Освен че едва ли ще има против.

# 1 359
  • Мнения: 10 201
Пенсионерите най-добре ще изкарат кризата. Не ги е страх за работни места, разхождат се, пазаруват си, ядат си и...каквото Бог даде.

# 1 360
  • Мнения: 35 107
В момента не е толкова натоварено по магазините. Зора мина. Не разбирам това нечовешко заклеймяване на хората, които искат да си напазаруват. Все едно никога не сте ходили в магазините. Има правила, ако ги спазваш , каква е драмата?? Сериозно, айде стига сме се сочили с пръст , че стана досадно.

# 1 361
  • Мнения: 12 662
В 8.30 почва опашката, а отваря в 9. Ненапазаруваха се. Ходила съм преди всеки ден в Лидл. Откакто стана събитието не съм.

# 1 362
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Копирах го, предполагам не възразяваш.
Ако не беше писала, нямаше и да знае. Simple Smile   Освен че едва ли ще има против.
Длъжна съм да го кажа/напиша. Профи деформация.

Пенсионерите най-добре ще изкарат кризата. Не ги е страх за работни места, разхождат се, пазаруват си, ядат си и...каквото Бог даде.
Не съм на това мнение. Поне около мен хората над 65 г. се пазят доста, независимо че няма достатъчно данни дали те са най-уязвими. Освен при съпътстващи заболявания, каквито може да има и човек на 30.

# 1 363
  • Мнения: 1 510
В момента не е толкова натоварено по магазините. Зора мина. Не разбирам това нечовешко заклеймяване на хората, които искат да си напазаруват. Все едно никога не сте ходили в магазините. Има правила, ако ги спазваш , каква е драмата?? Сериозно, айде стига сме се сочили с пръст , че стана досадно.
Те тези заклеймяващите не пазаруват. И не ядат. Затова нямат нужда да ходят до магазин.
И по темата - пазарувах миналата седмица в сряда преди лудницата. В понеделник взех само хлебопекарната. Утре искам не искам трябва пак да отида, защото свърши и прясното, и киселото мляко за детето. Пресните плодове и зеленчуци също. А не ми се иска да го оставям за събота и неделя, защото предполагам, че ще бъде по-голяма лудница. Ще си разгледам брошурата, правя си списъче и марш на опашката Simple Smile. Определено обаче ще избегна сутрешните часове, защото пенсионерите ги предпочитат.

# 1 364
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
Спекулантите се развихриха ... Няколко примера:
1. Внесли са банани с дебели кори- 2/3 от дебеината на банана. Продават се основно в Била, но има и тук таме в други магазини.
2. Внесли са малки портокали по размер но ги рекламират като такива за фреш. Продават се основно в Кауфланд и Лидъл.
 Това съм засекъл защото не ходя мнго но спекула има и се вихри защото си мислят, че хората ще купуват голямо количество без да проверяват. Е аз ги хванх - 2 банана и 4 портокала и им лъснаха гнусните действия. Дано и вие споделяте некоректните търговци. Сега е момента да им наместим бизнеса където трябва да е.
Портокали за фреш се продават цяла зима. Имам цитруспреса и купувам поне по едва торба всяка седмица. Така че това не е спекула, а продукт, който го има през целия сезон. За бананите не мога да коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт