Лидл 137 - По женски...

  • 118 916
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 184
Молба за помощ -  преди около месец нали пускаха   блендер за  смути  .
Търся линк / снимка от брошурата   , за да видя модела .Издирвам , ако някъде е останал  . Ще пиша на маил на   Лидъл , ако могат да ми го доставят ,ако има в друг град , ама ми трябва все пак модела .

# 1 396
  • Русе
  • Мнения: 5 347
И аз искам хубави ягоди. От близкия магазин само аромат имаха и една от цялата опаковка с истински вкус. Другите едни като гумени.
В Лидъл не съм ходила още тази седмица. Исках да видя момчешките долнища.

# 1 397
  • Мнения: 27 496
Миналата година по това време всички хвалеха гръцките ягоди от Лидъл. Факт, че тази година нито в Лидъл, нито в Кауфланд видях ягоди които да ми харесат визуално. А по малките магазинчета за плод и зеленчук са чудесни. Дори са и на по-добри цени.

# 1 398
  • Мнения: 173
Имате ли отзиви за парочистачката, която е в брошурата за следващата седмица?
И аз се интересувам за мнение за тази или да чакам да пуснат друг модел.

# 1 399
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Напазарувах каквото бях набелязала.Наложи се да почакам малко отвън, но човек като е психически подготвен се преживява. В Асеновград продължават да не могат да се организират в пропусквателния режим. Сравнявам с магазини в други градове в които пазарувах предни дни. Тук събират голям брой хора отвън и пускат на групи, а не един излязъл-един влязъл, което прави опашка от много чакащи отвън, и хората са принудени да седят на паркинга , точно на входа за колите за да пазят дистанция.
Точно този модел парочистачка май само веднъж е пускан. Имам такъв уред, доволна съм. За пода чисти добре, но си ползвам и препарат с който напръсквам пода от шише и после минавам с парочистачката. Задължително първо трябва добре да се обере с прахосмукачка иначе ще размаже буклука и праха по пода и ефект никакъв.  Сега като сме в къщи, минавам всеки ден , и определено подложката си остава чиста със съвсем малко замърсяване. Ръчната я ползвам за почистване на най различни неща, но не е вълшебен уред. Иска си чистене и с нея, за много натрупан котлен камък не е ефективна, иска препарат.  Сутрината попаднах на статич в която специалист препоръчва почистване с уреди с пара, вместо с препарати на основа на хлора в борбата с COVID-19 , но мнения разни та знам ли дали е вярно.  Имам уреда и го ползвам, ако трябва сега да купувам само заради подобни статии ще се замисля много. Принципа и на предните модели и на този е един и същ, само тази е комбинирана и става и ръчна парочистачка, а предишните си бяха отделни уреди.

# 1 400
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Имате ли отзиви за парочистачката, която е в брошурата за следващата седмица?
И аз се интересувам за мнение за тази или да чакам да пуснат друг модел.
Тази май е нов модел. Преди като че ли не съм я виждала. Аз имам малка ръчна и съм много доволна. Чисти бавно, но много хубаво. Голямата хубавото й е, че можеш да почистваш и подовете с нея. Аз съм запомнила малка ръчна и голяма, 2 в 1 нямам спомен да е имало.
Уредът за прозорци, някой питаше, прилича на моя - доволна съм, купувах го 2019 г. Преди това през 2018 взех, но на предходния модел имаше масов проблем с теч от долната страна. Нещо не бяха го доизмислили. Миналогодишният е по съвсем друг начин измислен контейнера за мръсна вода и не тече. Аз съм много доволна и си чистя с кеф с него.

# 1 401
  • Мнения: 18 974
Аз имам Стийм моп парочистачки, пак е такава 2в1, става на ръчна с различни приставки. Тази лидълската, поне на снимките, ми изглежда по-добре от Стийм мопа, която е доста паянтова. Вече копчето за включване и изключване взе да пада, микрофибърната кърпа с лепки все се отлепя и като усещането е, че е доста нестабилна. Иначе чисти добре, но ме дразни, защото имам чувството, че ще ми се счупи някой път, докато чистя

# 1 402
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А от уреда за бавно готвене на Silver Crest впечатления?

# 1 403
  • Мнения: 1 511
Миналата година по това време всички хвалеха гръцките ягоди от Лидъл. Факт, че тази година нито в Лидъл, нито в Кауфланд видях ягоди които да ми харесат визуално. А по малките магазинчета за плод и зеленчук са чудесни. Дори са и на по-добри цени.
Погледнах и аз лидерските ягоди, обаче ми се сториха скъпи и ги пропуснах. Взех си от кварталното магазинче на 3.50 за килограм, страшно ароматни и сладки.
В Лидл почаках известно време, за да вляза. Не го доизмислили това с дезинфектанта обаче - вземаш си количка отвън, чакаш половин час на опашката и чак след това ти дават да я почистиш. Междувременно си обрал всички вируси (дано да няма), къде с ръце, къде с ръкави.
Магазинът иначе е пълен със стока, нищо не забелязах да липсва, освен замразения грах - него го издирвам от миналата седмица. Взех в кутия обаче, дано да е хубав.
С тая новата подредба сума време се губи в магазина, да не говорим за палетите със стока из целия магазин.
Обикновено пазарувам за 30-тина минути максимум - с излизането от вкъщи до прибирането - днес засяках, че бях оставила да ми гледат детето - повече от час и половина.

# 1 404
  • Мнения: 9 124
Това за парочистачките си има резон, защото температурата е висока, а този вирус не издържа.
Имам от първите пускани и няма приставки, не е от Лидл.
Така си стои, ама се замислих и аз за нея.
Но такава отпадналост имам и не мога да се движа, май е от стрес, та вместо да чистя у нас става все по-мръсно. Просто ме е срам да споделя, но съм в някаква безтегловност.
За парочистачката обаче е по-добре с нея , отколкото с белина, особено за плочките в коридора, по ламината също минава и нищо не му става, за пътеки и килими също...по-добре с нея си мисля. То си е силна парата, не знам температурата каква е, ама си е доста.

# 1 405
  • Мнения: 5 288
Момичета, в Лидл продават ли се дървесни гранули за тоалетна за домашни любимци?

# 1 406
  • Мнения: 173
Това за парочистачките си има резон, защото температурата е висока, а този вирус не издържа.
Имам от първите пускани и няма приставки, не е от Лидл.
Така си стои, ама се замислих и аз за нея.
Но такава отпадналост имам и не мога да се движа, май е от стрес, та вместо да чистя у нас става все по-мръсно. Просто ме е срам да споделя, но съм в някаква безтегловност.
За парочистачката обаче е по-добре с нея , отколкото с белина, особено за плочките в коридора, по ламината също минава и нищо не му става, за пътеки и килими също...по-добре с нея си мисля. То си е силна парата, не знам температурата каква е, ама си е доста.
Високата пара освен вируса, убива и вирусите по животните. Ако имах такава, котето ми може би нямаше да умре. Disappointed

# 1 407
  • Мнения: 20 162
Просто ме е срам да споделя, но съм в някаква безтегловност.
И аз съм така, седя и блея. Не мога да се събера да си върша нещата.

# 1 408
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Естествено, че с пáра е много по-добре, отколкото с белина. Ефективно е, а и по-безопасно. Отделно, че хлорните изпарения са неприятни дори и само на ниво обоняние.


Не, La_Valletta, няма такива. Котешката тоалетна, предлагана от Лидл е бентонит.

# 1 409
  • Мнения: 27 496
Аз пък от няколко часа си мисля как точно Лидъл от който пазарувам е в ужасна близост с Пълмед- където е бил лекарят с вируса. А живея още по-близо до Пълмед. Confused Някак си представях, че е някъде далеч, далеч, на другия край на града...

Общи условия

Активация на акаунт