Лидл 137 - По женски...

  • 118 899
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 5 057
dolce miele, едва ли ще те успоки това, но живея на един хвърлей от ВМА и в този смисъл и съвсем близо до Пирогов. И тук, а чух по новините, че и при вас, се дезинфекцира, а отделението е изолирано. Взимаме мерки и това е - хигиена, не пипаме лицето с голи ръце и се надяваме на късмет. За короната знаем, а колко хора с хепатит А (да речем) или пък други заразни заболявания щъкат около нас, без да знаят те или ние.

# 1 411
  • Мнения: 25 737
Днес,  сутринта се престраших и отидох. С детето, понеже няма кой да ми я гледа. Пуснаха ме, не съм чакала.
Взех от на Тета милдето, скъпо бе, 20 кинта. Sad
Бри си взех, мляко, захар, зехтин, айсберг (намален е и едър), винце, бишкоти от промоцията, свински врат, белина, царевични пръчки ххл, и някои дребни нещица...
Организацията не е добре. На входа охраната стои с един гел само, вътре персонала пренарежда стоката. Нищо не е на мястото си.

# 1 412
  • Sofia
  • Мнения: 21 617
Мен дезинфектант на входа на магазина не ме интересува и изобщо навън,  нямам и не ми е проблем.  Ни маска ползвам, ни ръкавици, не ме притеснява количката. Просто не пипам лицето си, докато съм навън и това е. Храним се разнообразно, нищо не приемаме, не боледуваме - разчитаме на добра имунна с-ма, не шарим навън излишно и остана късметът - какъвто -такъв. Не сме в проблемната възраст, не се събираме с родителите си, гледаме се по вайбъра.

# 1 413
  • София
  • Мнения: 14 672
Днес,  сутринта се престраших и отидох. С детето, понеже няма кой да ми я гледа. Пуснаха ме, не съм чакала.
Взех от на Тета милдето, скъпо бе, 20 кинта. Sad
Бри си взех, мляко, захар, зехтин, айсберг (намален е и едър), винце, бишкоти от промоцията, свински врат, белина, царевични пръчки ххл, и някои дребни нещица...
Организацията не е добре. На входа охраната стои с един гел само, вътре персонала пренарежда стоката. Нищо не е на мястото си.
Регистрирай си бележката с Милдето, има игра с награди  https://mildepromo.com/

# 1 414
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Лидл СФ на Сточна гара, днес по обяд.
Паркингът пълен. Влиза се само от вратата за пешаходци, т.е. оставяш фтомбила в крайната част на паркинга и въртиш с крачета отзад на опашката. Ако имаш късмет човекът след теб не ти се бута във врата. За първи път пазарувах с количка и установих че става само с 50 ст. С 20 или 1 лев НЕ. Купихме стекове м. вода за офиса. В голяма сграда сме и сега не доставят за диспенсъра. В понеделник пак се налага да отидем, 15 човека сме и естествено ползваме вода.
На бърз прочит: изпеченият хляб е по-малко, плодовете изглеждаха кофти.
Взех сурово кашу и телешко.

# 1 415
  • Мнения: 20 157
Ехее, Лъки, вярно си лъки, белина никъде не намерих, в три магазина търсих. Доместос има навсякъде, но белина не.

# 1 416
  • Мнения: 27 486
Момичета, аз гледам да не се панирам излишно, но настроението ми се скапва на моменти, ей така.
Забравих за брито, има и друго за купуване, но не знам дали ще стигна днес.

Последна редакция: пт, 20 мар 2020, 15:13 от dolce miele

# 1 417
  • Мнения: 20 157
Долче Hug
Плодовете и зеленчуците след пазара ми стоят в пликчета и не знам какво да ги правя, да ги мия със сапун ли, да дезинфекцирам ли мивката после, що ли, блокирала съм и ми писна от от сега. Animal Smirk Cat
И айсберг имам, е там вече съвсем не знам.

# 1 418
  • Мнения: 2 114
Всичко имаше от моя списък днес, много добра организация на входа на магазина, но не съм и се съмнявала. Само нямаше салфетки от 0,89 лв.,  но аз съм се запасила, само информативно проверих за тази дефицитна стока.
Замразените макарони колко грама са, дали някой знае? Мерси.

# 1 419
  • Мнения: 68 643
Аз още седя полугладна и не съм ходила...😆
Утре ще се екипирам като Марешки днес в парламента и отивам...Joy

# 1 420
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Аз сега избягвам разни зелени салати - айсберг, марули... де да знам. Картоф, морков ще почистя и измия добре, ще минат термична обработка, а тези салати-малати.... Друг път ще ги ям Simple Smile

# 1 421
  • Мнения: 25 737
Ехее, Лъки, вярно си лъки, белина никъде не намерих, в три магазина търсих. Доместос има навсякъде, но белина не.
0,79 лв в Лидъл
Ако знаех щях да взема повече.

# 1 422
  • Мнения: 27 486
С плодовете и зеленчуците действаме както и преди- обилно изплакване. Нямам намерения засега да ги мия със сапун, да ги кисна и прочие. Така най-много да се панирам. Наблягаме на хигиената- лична и на повърхности, подове, дръжки.
Тета, аз само като го видях колко пъти я махна частта на скафандъра която е за главата.. .то ако е имало вирус е влязъл.. . Joy
Впечатлих се като казаха, че на пластмаса и хартия вирусът се задържал до 4-5 дни, а на стоманени- около 2 дни. И т. н. Плодовете и зеленчуците май бяха със срок от няколко часа...

# 1 423
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Какво ще я правите тая Белина...? Да не се изтровите ся Simple Smile

# 1 424
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Белина не ползвам от години. М водата е кът. Ходих заедно с 3 юнака, за да вземем 8 по 6 за офиса. В пон ще отидем пак. Без вода...ще се нарушат ред правила.

Общи условия

Активация на акаунт