Лидл 137 - По женски...

  • 118 895
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Белина не ползвам от години. М водата е кът. Ходих заедно с 3 юнака, за да вземем 8 по 6 за офиса. В пон ще отидем пак. Без вода...ще се нарушат ред правила.

Защо не ви доставят вода? Днес в нашия вход на частно лице доставиха два галона.

Купете си две кани Аквафор - пак е изход. Вкъщи сме с такава кана и изобщо не мислим за вода.

# 1 426
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
Белина не ползвам от години. М водата е кът. Ходих заедно с 3 юнака, за да вземем 8 по 6 за офиса. В пон ще отидем пак. Без вода...ще се нарушат ред правила.

Защо не ви доставят вода? Днес в нашия вход на частно лице доставиха два галона.

Купете си две кани Аквафор - пак е изход. Вкъщи сме с такава кана и изобщо не мислим за вода.
Централна администрация. Приходи.
Не само АЗ като юрист съм наясно, че т.нар. заповеди са вътрешноведомствени актове и не се отнасят до неограничен кръг хора.
Искам да пия вода и организирам да я има.

Пак ги разходих именно до Лидл. :  7 по 6

Последна редакция: пт, 20 мар 2020, 16:20 от мама САННЯ

# 1 427
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
При нас е забранено да пазарува повече от 1 човек. Изключение направиха за деца ако няма на кой да се остави. Иначе само един чоеек може да пазарува за едно домакинство.

# 1 428
  • Мнения: 10 151
А тук сега съобщиха, че забраняват на хора до 60 години да пазаруват между 8:30 и 10:30 часа
https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/zabraniha-pazaruvaneto-ot-hora- … 30-ch-do-10-30-ch

# 1 429
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Преди малко се прибрах от Лидл (Кн.).  Преди мен 7 човека имаше пак е 1за 1 пропускането, количките отключени, на входа ми цръква дезенфектант, нищо че количката си я дръжах отпреди това и с тоя препарат само рамзавам каквото има по ръцете ми.  Няма промени в наредбата вътре, спокойно се разминавахме. Техният хляб е опакован в хартените торбички.
Нямаше ХХЛ кисело мляко и брашно 5кг.  
Взех яйца ХХЛ и брашно Кастело тип 650 стекче по  2кг пакети за по 1.29лв (червен етикет). За мая хич и не ми хрумна да гледам, толкова не очаквам да има вече.

# 1 430
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Бая сериозни мерки, ама сами си го направихме. Макар че аз не съм мърдала от миналия петък, но така го казвам в множествено число... Да бяхме по-отговорни. Наистина чувам и чета за много безцелно шляещи се из улиците. Даже се сещам за една позната - всеки ден сторита от разходки, децата й са големички, не е като да не могат да си седнат вкъщи на г*за.

# 1 431
  • София
  • Мнения: 5 547
Вече като чета и се чудя ,добре ли сте всички, да не ви е хванал грипа? Не осъзнавате ли, че ще въведат военно положение заради един грип.
Направо не мога да повярвам каква е тая истерия.

# 1 432
  • Мнения: 394
Преди малко се прибрах от Лидл (Кн.).  Преди мен 7 човека имаше пак е 1за 1 пропускането, количките отключени, на входа ми цръква дезенфектант, нищо че количката си я дръжах отпреди това и с тоя препарат само рамзавам каквото има по ръцете ми.  Няма промени в наредбата вътре, спокойно се разминавахме. Техният хляб е опакован в хартените торбички.
Нямаше ХХЛ кисело мляко и брашно 5кг.  
Взех яйца ХХЛ и брашно Кастело тип 650 стекче по  2кг пакети за по 1.29лв (червен етикет). За мая хич и не ми хрумна да гледам, толкова не очаквам да има вече.
Вчера в Лидл Асеновград имаше много прясна мая, за суха не проверих.

# 1 433
  • In transit
  • Мнения: 11 803
Леми, зеленчуците и плодовете ги мия със сода винаги. Моркови, ряпа, лимони ги натривам с малко сода и ги измивам добре.Такива като ябълки, круши, домати, краставици, салати в купа с вода и 1ч.л. сода ги оставям за 10-15 мин да си киснат. Така се махат и пестицидите(или поне се намаляват значително).

# 1 434
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
КППта из София, контрол около областните градове...
то си Е военно положение.

# 1 435
  • Мнения: 10 210
Момичета, внимавайте да не се натровите с препарати, може от това да ви е лошо. Това за сутрешен пазар на възрастните и вие след тях как ви се струва? На мен ще ми е особено, аз съм свикнала да пазарувам рано-рано. Но както казваше една баба - "има навик, има и отвик". Laughing  

Не знам содата помага ли срещу вируса. За пестициди е идеална.

# 1 436
  • Мнения: 36 468
Аз на Лидл няма да отида, докато пускат 1 за 1. Не ходя сама да пазарувам (поне не в големи магазини).

# 1 437
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
На мен пак ми изглежа недомислено:

Цитат
Забранява се на хората до 60-годишна възраст да посещават хранителни магазини и аптеки всеки ден в периода от 08.30 до 10.30 ч.
За хората над 60 г нищо не се споменава и така  изглежда, че само тези под 60 сме ограничени, а над 60 г могат да ходят когато си искат.  И е безмислено така.

# 1 438
  • Мнения: 20 157
Благодаря за съветите момичета.
Ох, заболя ме главата, тъкмо планирахме утре да ходим на вилата и се радвах че ще изляза малко сред природа.
КППта из София, контрол около областните градове...
то си Е военно положение.

# 1 439
  • Мнения: 68 642
Таман и аз се наканих да ходя...и оп...ограничение.
Мисля към 13-14 да се шмугна...да няма хора много.

Общи условия

Активация на акаунт