Лидл 137 - По женски...

  • 118 783
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 27 420
Тета, забранява се на лица до 60 г да пазаруват между 8.30-10 30. Целта е лицата НАД 60 г да могат през това време да напазаруват- каза го и генерала на брифинга...

# 1 456
  • Мнения: 18 472
Така де, на лица до 60 г. им е забранено, на останалите позволено и в указаните часосве, и през деня.
Тета е права.

# 1 457
  • Мнения: 68 564
Обърках се. Тъй де..четете заповедта 😆 да не я преразказвам, че и аз се омотах 😨

# 1 458
  • Мнения: 25 732
Лидъл отваря в 9, значи ходете в 10;30. Чиста работа.

# 1 459
  • Мнения: 12 588
И на входа на всеки обект по един полицай ще иска лични карти ли? Не знам как са го намислили това обаче не си го представям при вече наличната суматоха и събиране на много хора дето чакат да влязат в магазина... Очаквам да почнат и още по-големи количества да се запасяват хората, като им става още по-затруднено пазаруването всеки път.

# 1 460
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Според мен доста хора НАД 60-годишна възраст ще разберат по същия грешен начин и ще ходят извън този времеви отрязък.

So Lucky*, работното време на много от магазините на Лидл вече е от 8 до 20 часа.

# 1 461
  • Мнения: 35 105
А охраната ако е под 60 год. Може ли да работи от 8::30?

# 1 462
  • София
  • Мнения: 15 999
Кой питаше за мая - в Лидл Ст. град вчера нямаше нито суха, нито кубче. Но във Фантастико до хотел Вега имаше и от двата вида.

# 1 463
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972
За проверките - при нас ги прави полицията по пътищата и може би патрули по улиците. Лично аз не съм виждала, нито са ме спирали до момента. Обаче казаха, че ще засилят контрола, защото има такива дето не спазват това нареждане. Дадоха ни от работата сертификати, че е необходимо личното ни присъствие на работното място.
Ако намеря едно видео ще го кача да видите полицаи в акция.

# 1 464
  • Варна
  • Мнения: 5 525
Petia Kageyama, ние бяхме двамата с мъжа ми на опашката и ни пуснаха заедно. Но това беше преди новите правила от днес.

# 1 465
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нито старите, нито новите правила касаят броя пазаруващи от едно домакинство. Засега няма ограничения.

# 1 466
  • Мнения: 41
Здравейте, може ли малко отзиви за лазанята, днес купих, защото беше с промоционален етикет,но не съм я пробвала преди.

# 1 467
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 972


Полиция в действие.

При нас (Испания) е ограничението за само 1 човек от домакинство и важи за всички магазини, не само за Лидл. Смисълът е да се намали до минимум броя хора на единица площ и с това вероятния заразен контакт да е минимален. Тази мярка е добра за всички.

# 1 468
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте, може ли малко отзиви за лазанята, днес купих, защото беше с промоционален етикет,но не съм я пробвала преди.
Е пробвай я, на мен примерно не ми харесва, но си има фенове! Честно не ги разбирам , купих си еди -какво си как е, не може ли сами да си прецените, а трябва някой да ви каже.

# 1 469
  • Мнения: 41
Здравейте, може ли малко отзиви за лазанята, днес купих, защото беше с промоционален етикет,но не съм я пробвала преди.
Е пробвай я, на мен примерно не ми харесва, но си има фенове! Честно не ги разбирам , купих си еди -какво си как е, не може ли сами да си прецените, а трябва някой да ви каже.

Извинявам се, просто я взех набързо, защото бързах да изляза (имаше според мен повече допуснати хора, отколкото трябваше). Питах, защото не съм си взимала никога готвено полуфабрикат и ми се щеше да чуя мнение. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт