Лидл 137 - По женски...

  • 118 877
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 35 109
Има някаква подправка в лазанята, която аз не харесвам. За това не купувам от нея. Правя си вкъщи

# 1 471
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Днес докато стоях на опашката пред Лидл-а, човека зад мен говореше по телефона и обясняваше че Мария (примерно) обикаляла за мая... имало в някой си Ф и в друг Ф, но тя не намирала.  Та така с маята. Wink

Последна редакция: пт, 20 мар 2020, 22:18 от Morena

# 1 472
  • Мнения: 5 092
Ножовете от понеделник изцяло керамични ли са или метални с керамично покритие. За първи път виждам с черно острие, чудя се кой цвят и размер да си взема, за да си запълня разноцветната колекция от керамични ножове.

# 1 473
  • София
  • Мнения: 5 547
Има някаква подправка в лазанята, която аз не харесвам. За това не купувам от нея. Правя си вкъщи
Мисля че е индийско орехче, аз също не го харесвам,има една специфична тежка миризма.

# 1 474
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Мисля че е индийско орехче, ...,има една специфична тежка миризма.
То, затова се ползва пестеливо. Кой знае колко е в тази лазаня.

# 1 475
  • Мнения: 35 109
Защо хората се запасяват с мая като има хляб по магазините?

# 1 476
  • Мнения: 10 145
Ами ето защо - Днес взех мая (от Фантастико) защото правя хляб вкъщи, не купувам. Наложи се да взема малко повече от обичайното, защото не ми се чака след четири дни пак половин час само за да имам прясна мая.

# 1 477
  • Мнения: 27 481
Накупили са си Х броя брашно вероятно.... Grinning
Мисля, че преди сте споделяли за подправката в лазанята- аз помня дафинов лист? Но може и аз да бъркам...не съм я купувала никога.

# 1 478
  • София
  • Мнения: 5 547

Е това е самата истина.

# 1 479
  • Мнения: 27 481
И пазарувал... Joy
А чухте ли за Корона и Вируслав? Joy

# 1 480
  • In transit
  • Мнения: 11 793
Долче, даже ги видяхме, много са сладки Heart Eyes

# 1 481
  • Мнения: 25 736
Защо хората се запасяват с мая като има хляб по магазините?
Важно е да са пълни количките, пък с какво не е важно.
Те и макароните изкупиха. И ориза...

# 1 482
  • Мнения: 8 934
Ножовете от понеделник изцяло керамични ли са или метални с керамично покритие. За първи път виждам с черно острие, чудя се кой цвят и размер да си взема, за да си запълня разноцветната колекция от керамични ножове.
Имало е и преди. Изцяло керамични са.

# 1 483
  • Мнения: 10 145
Между другото, който има или е пробвал хляб от домашна хлебопекарна може да направи разлика между домашния и купешкия. Та така. Сигурно и лидълската хлебопекарна дава добър резултат.
Лично аз предпочитам сега по-рядко да стоя по опашки (с този изчаквателно-пропусквателен режим), освен децата, имам и възрастен човек вкъщи и ме е грижа и за него, предпочитам да снижа риска, не ми се иска да му занеса някой вирус...

# 1 484
  • Мнения: 12 684
Защо хората се запасяват с мая като има хляб по магазините?
Важно е да са пълни количките, пък с какво не е важно.
Те и макароните изкупиха. И ориза...
E, много повече си стоят вкъщи, включително и с децата. И имат повече време да пекат разни неща, щото българинът масово си иска тестените неща. Та дори и да не е само хляб, ами повече се готви във всяко домакинство дето си стои у тях. Съвсем отделно паниката че по някое време и за хляб ще е проблемно да се отиде, та "да има", ама не е само това.

Общи условия

Активация на акаунт