Лидл 137 - По женски...

  • 118 913
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Мнения: 25 737
В кварталното магазинче имаше хляб с касетите. Видях през витрината. Хляб има.

# 1 486
  • Мнения: 8 938
Хляб има, но аз искам да си правя домашен. Правя и мекици, тесто за пица, кифлички и т.н. Мая нямаше в Лидл и Била, намерих в кварталния магазин.

# 1 487
  • Мнения: 27 493
Хляб има и в Лидъл- даже онзи ден взех 3 броя намалени по 40-50 стотинки. Но вкусът няма как да е като на домашния. Но не е нужно човек въобще да има пекарна- тутманици, мекици, милинки, кексове, палачинки, гофрети и др. правят хората. Наистина, като се седи повече вкъщи е логично и да се яде повече. Много хора преди са се хранели навън, по цял ден ги е нямало вкъщи, децата са яли в стол/градина през деня.

# 1 488
  • Мнения: 10 159
И при нас нямаше мая нито в не -толкова близката Била, нито Лидл, нито в най-близкото магазинче. Докато има как, ще си правя домашен хляб пък! Разлика има, който ще да вярва.
Иначе за липсата на мая си го обяснявам и с друго - с ритъма на доставките. Брашно българско има и се доставя по-редовно.

# 1 489
  • Мнения: 10 210
Много хора преди са се хранели навън, по цял ден ги е нямало вкъщи, децата са яли в стол/градина през деня.
Това е и така мистериозният отговор на въпроса за тоалетната хартия. Smiley Хартията, която работодателят ви поръчва за вас и се доставя директно до офисите.

# 1 490
  • Мнения: 35 110
Напълно разбирам , че домашният хляб няма равен. Предвид ситуацията, аз предпочитам към момента да не си хабя запасите от мая , защото ако наистина дойде моментът, в който няма да има хляб..тогава да не се чудя какво да правя. За сега вземам от кварталния магазин . Кварталния ни магазин се зарежда на 100%. Ама ако намеря мая в Лидл, ще взема със сигурност

# 1 491
  • Мнения: 6 710
Имам го от първото пускане и съм много доволна.

# 1 492
  • Мнения: 10 159
Да се стигне до ситуация да няма по магазините хляб... не ми се вярва.

# 1 493
  • Пловдив
  • Мнения: 40 760
Онзи ден взех портокали..намалени бяха и мн.сочни.

# 1 494
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Да се стигне до ситуация да няма по магазините хляб... не ми се вярва.
+1 Това е артикул от първа необходимост и поне при нас го има и ще го има.

# 1 495
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Хляб си има и при нас.Но сега и аз меся повече и пека хляб и затова ми трябва маята.При нас обаче питах и на още поне две места и навсякъде казаха,че няма.Джинджифил взех днес от едно квартално магазинче на 15 лева килограма.

# 1 496
  • Мнения: 10 210
Е, как не ги е срам с този джинджифил, чисти спекуланти. Нали ставаше въпрос колко издържа...но не помня тук или в темата за К...погледнах си резервите - от преди 2 месеца точно по стикер, не е мръднал. Но на плот за зеленчуци, в хладилника попива влага и ми се разваля по-бързо.

# 1 497
  • Мнения: 27 493
Еха, 15 лв за кг! Close Bowtie Rolling Eyes

# 1 498
  • Мнения: 10 159
Да не кажете , че съм като Тета, ама за тази цена на кг , 2 кг свинско ще се вземе бре.
Вече за всеки случай се заглеждам и за рецепти за домашен хляб с квас
Скрит текст:
хлябът в магазините поне за нас е много “въздушен” -но не в добрия смисъл на това определение и не се харесва

Последна редакция: пт, 20 мар 2020, 23:54 от fenyx

# 1 499
  • Мнения: 27 493
Да си го ядат за 15 лв този джинджифил! Предпочитам месото. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт