Лидл 137 - По женски...

  • 118 896
  • 2 174
  •   2
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 25 737
Привет! Използвам памперси Лупилу 3ти размер, но виждам, че няма индикатор за влага. Дали само 1ви и 2ри размер имат тези лентички? Някои от вас дали използва памперси на тази марка, защото съм доволна, но не ми харесва, че липсва лентичката.
Индикаторите са на малките номера, после е ясно вече кога е време за смяна.

# 1 531
  • Мнения: 68 642
Мистик...с ръкавици, платнена маска и шапка бях. С моя торба.

Другите - и с маски и без имаше.

Не ми хареса че доста хора имаше ВЪТРЕ. Останах с впечатление от тук,  че вътре се въртят по не повече от десетина! Доста имаше - не съм доволна!!

В 12.10 бях там - трима на опашка.
Като излязох се бяха накачулили над 10 и се гъчкат, гъчкат....прост народ. Много прост.

Месо имаше. Мислех че ще е обрано защото е събота.

# 1 532
  • Мнения: 27 486
Пийкок, аз харесвам много лилавите лалета, около 10 дни бяха перфектни (а са стояли преди това и в магазина няколко). Heart  Жълти не съм купувала. Червените винаги ми изглеждат най-нетрайни...
Тета, не е само по 10 човека в Лидъл и в големите магазини. Но е гадно като ти се навират другите.

# 1 533
  • Мнения: 68 642
Писа се тук и че по 1 са на каса...ами не бяхме по 1.
Аз разлика в нашия филиал,  с един обикновен ден,  НЕ видях.

# 1 534
  • Мнения: 27 486
При нас имаше залепени ленти на пода, а и пред магазина които обозначаваха дистанцията между клиентите. А че имаше двойки пазаруващи заедно- имаше чат-пат.

# 1 535
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Писа се тук и че по 1 са на каса...ами не бяхме по 1.
Аз разлика в нашия филиал,  с един обикновен ден,  НЕ видях.
Тета за Област Пловдив бяха обявили за магазините че е разрешено до 100 човека вътре. На касите са сложили ленти да маркират разстояние на което да са клиентите, но кой спазва кой не. На места пускат наведнъж по 20-30 човека в други филиали един излиза един влиза. В петък и аз избеснях и направих забележка на два индивида зад мен на касата. На няколко пъти се навряха в гърбами блъскайки ме, в един момент ги срязах. Дори и да не е вируса е неприятно задния да те блъска все едно по бързо ще мине.

# 1 536
  • Мнения: 68 642
Проформа ми е...както и да е.

# 1 537
  • Мнения: 27 486
Панайоту, на Пещерско шосе според мен бяха далеч под 100 човека в сряда вътре, едва ли е имало повече от 25-30 човека вътре. То отвън на опашката имаше по 20-30 макс човека. Права си, с бутане отзад никой не минава по-бързо и аз се дразня. То е като на светофар да натискаш клаксона отзад, а пред колата отпред да свети червеното на светофара...
Тета, днес може да е имало повече хора и заради това, че е събота.

# 1 538
  • Мнения: 35 109
100 човека за нашия Лидл си в пренаселен. И аз мисля, че бяха към 20тина

# 1 539
  • Мнения: 27 486
В сряда и при нас мисля, че около 20 човека бяха. Ама днес (а и в часовете от 8.30-10.30)- знам ли?! Thinking

# 1 540
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Ние днес се разходихме с малката до Лидл на Менделеев, бях й обещала тостер. Взех си и машинката за рязане на хартия. Хората бяха малко, но имаше доста служители. На отиване нямаше хора, на излизане имаше бая опашка, през два метра.
Касиерът беше с маска и ръкавици, ние също, само двама-трима бяха без маски. По пътя също нямаше много хора, 5-6 велосипедисти само.
Пинотажът беше намален на 4 и нещо, но не ни се носеше.

# 1 541
  • Бургас
  • Мнения: 877
В понеделник набързо минах за хлебопекарната, но на друг Лидл не на нашия (че ми беше по път), на този до нас не бях ходила от 10на дни, преди час се прибирахме и решихме с мъжа ми да минем за 1 марулка, лук, репички и 2 домата..
Еми то всичко беше празно, имаше само някакви черита останали, няколко връзки копът, картофи, ябълки, стар лук, общо взето на 2 дълги щанда имаше 5-6 касетки....
Никога не съм виждала така магазина (за плодове и зеленчуци говоря това в Бургас да уточня)

# 1 542
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Към 15:15 отидохме днес, нямаше хора отвън, не сме чакали. На вратите и съседните прозорци стояха надписи, че в магазина се допускат максимум 30 човека едновременно. Из магазина нямаше блъсканици, някъде където евентуално се появяваше тенденция към струпване, все някой се оттегляше. Рафтовете си бяха подредени, може и да е имало липсващи неща, но все пак гледахме да не се застояваме твърде дълго. Чушките много скъпи! При нас също са правили размествания, не са приключили все още, но са към края. Около хладилните ракли с месата проверяваха датите на срока за годност и слагаха оранжеви етикети на съвсем не малки количества. Явно масовото запасяване и намаляването на потока пазаруващи са казали своето. Взехме си кайма и месо за готвене, които са годни до понеделник. Сдобих се с една сладоледена торта Ballino 2 литра, но засега ще си чака реда във фризера. От 5-килограмовото брашно имаше, и от него взехме. И разни други неща, че да не ходим ежедневно. На касата бяхме 3-ма, но на разстояние даже на повече от 2 метра, междувременно отвориха втора каса. Като излизахме, на външната опашка се бяха събрали хора, но не бяха повече от 6-7 човека.

И да допълня - миналата събота след малко по-дълги размишления си купих зъбен душ. Много съм доволна!

# 1 543
  • Мнения: 8 214
В понеделник набързо минах за хлебопекарната, но на друг Лидл не на нашия (че ми беше по път), на този до нас не бях ходила от 10на дни, преди час се прибирахме и решихме с мъжа ми да минем за 1 марулка, лук, репички и 2 домата..
Еми то всичко беше празно, имаше само някакви черита останали, няколко връзки копът, картофи, ябълки, стар лук, общо взето на 2 дълги щанда имаше 5-6 касетки....
Никога не съм виждала така магазина (за плодове и зеленчуци говоря това в Бургас да уточня)

И по-зле ще става. Все повече транспортни фирми спират работа. Нечовешко е да се минава граница за 2-3 дена, а те са няколко.

# 1 544
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Току що по Нова тв казаха, че си е точно така. А аз продължавам да не виждам никаква логика.

На мен пак ми изглежа недомислено:

Цитат
Забранява се на хората до 60-годишна възраст да посещават хранителни магазини и аптеки всеки ден в периода от 08.30 до 10.30 ч.
За хората над 60 г нищо не се споменава и така  изглежда, че само тези под 60 сме ограничени, а над 60 г могат да ходят когато си искат.  И е безмислено така.

Общи условия

Активация на акаунт