Лидл 137 - По женски...

  • 118 362
  • 2 174
  •   2
Отговори
# 1 545
  • София
  • Мнения: 2 988
Angela61,вярно ли че при вас дори макаронени изделия няма?Това чух от леля ми от Украна.

# 1 546
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Логиката е възрастните хора да пазаруват до 10.30 ч, специално за тяхна грижа е направено. Нооо, както винаги те ще се влачат когато си искат. Imp

# 1 547
  • Мнения: 68 375
Ох...мен за малко да ме върнат днес  - охраната ми вика: "Двайсетгодишните сте след 14 часА"... 👀

# 1 548
  • София
  • Мнения: 5 546
А именно, значи ако си над 60 , може да си ходиш по цял ден до магазина. Не виждам логиката да могат само те да пазаруват сутрин и после през деня пак , какво ще се пазят? Да им пуснат и вечер 2 часа и да си седят у дома.

# 1 549
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Ох...мен за малко да ме върнат днес  - охраната ми вика: "Двайсетгодишните сте след 14 часА"... 👀

Ех, умря циганката Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 550
  • Мнения: 68 375
К'во...стига си ми завиждала Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 1 551
  • Варна
  • Мнения: 10 782
К'во...стига си ми завиждала Stuck Out Tongue Closed Eyes

Ми завиждам. Аз по Лидъли не ходя, 8-ми ден стана откакто не съм излизала от нас, няма кой да ми каже един кьорав комплимент. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 552
  • Мнения: 68 375
Чувам че имаш много хубав тиган 😜 супер дупер бил. Комплимент ти правя...

Аз от месец не бях стъпвала...

# 1 553
  • София
  • Мнения: 18 636
Аз за втори път ходих тази седмица,че няма кой друг.Работя от вкъщи и ми гръмва главата.Децата днес на терасата голи до кръста ритаха топка.
Касиерите бяха без маскировка при нас.

# 1 554
  • Мнения: 27 278
Предполагам, че ще има и възрастни които искат да се пазят и ще пазаруват сутрин. Но колко ли са тези на които младите им роднини им пазаруват, а те си ходят спокойно по градинки и се събират на големи групи...вероятно са доста.
Мен не ме бъркат часовете за по-възрастните. Повече ми  пречи, че съм ограничила ходенето което толкова обичам.

# 1 555
  • Мнения: 9 469
Аз както нямаше да ходя, се метнах. От двора ни се вижда Лидл и мернах, че няма опашка и хора. Беше 7.40 часа. Сложили са огромни прозрачни прегради между касите и клиентите. Имаше всичко без мая и брашно.

# 1 556
  • Мнения: 27 278
И в близкия Т-маркет ми докладваха, че има подобни прозрачни прегради. Похвално, дано на повече места е така.

# 1 557
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Да кажа и за Благоевград. Към 11.30 ч. днес на обяд имаше доста голяма опашка, поне 20 човека и се редяха на паркинга, повечето с колички. Нямах време да чакам и не съм влизала. Ходихме в 18 ч., пазаруват си спокойно. Количките са вързани и трябва да се слага монета. На входа охраната дава салфетка с дезинфектант да си забършеш дръжката и ти дава за ръцете. Нямаше опашка. Влизаше се спокойно без да се редим. Видя ми се доцре заредено. Слагаха оранжеви етикети на нещо от свинското. Врат без кост днес е на 6.99 лв. Зареждаха пилешки дробчета. Няма мая от тази по 7 гр.
Много са вдигнали цените на месните неща, хваща ме яд. Поне с 50 ст нагоре, но то не е от сега, може би след нова  година забелязах. 
Купих врат без кост, телешко шкембе, пилешки бутчета, жълти чушки (бяха намалени), намалени маслини, замразени грах, микс и спанак, Ементал, бекон, салами, прясно мляко, 2 консерви рязани домати (намалени), моркови, кроасани, буркан кокосово масло, 3 буркана свинско, гъби и още някои дребни неща. Не намерих консерви с нахут, а исках да взема 2. Оставих 105 лв, а нищо съществено не съм купила.

# 1 558
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Охраната на кварталния супермаркет е връщала днес видимо възрастни хора след 10.30ч.

# 1 559
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Гледах вечерните новини на Нова, показаха опашка от пенсионери пред един магазин. Един дядка вика "Дойдох за кило сирене" - ноу комент. Явно  търсят повод всеки божи ден да излязат я за кило сирене, я само за един хляб.

Общи условия

Активация на акаунт