Hercai/Вятърничав по ATV Тема 11

  • 121 005
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 422
Еее, това с преместването от петък в неделя не ми допада хич! Петък вечер ми е такъв релакс, амаа... нейсе!

# 676
  • Мнения: 5 432
Toni Helmy
Турски сериали с превод- DIAMONDS Studio

1h  ·
“Вятърничав” 53 еп. промо снимки
▪️ОЗЕТ:
Животът на Миран е в опасност ...
Задържането на Миран шокира всички Шадоулу.  Докато Рейян е разтърсена от тъгата по изгубеното си бебе, тя се притеснява че може да не чуе повече гласът на Миран. Миран се опитва да се отърве от ситуацията, в която е изпаднал. Междувременно някой, когото никога не е очаквал, ще му помогне.  Миран, който е любопитен да разбере тайния си враг ще предприеме мерки да защити Рейян, следвайки своите прогнози ще го отведат отново до Азизе Асланбей. 
Причината по този път е друга. Той има враг от собствената си кръв и душа.  Азизе, която се опитва да се отърве от ситуацията, в която се намира, има само едно желание да може да върне това, което не е получила от сина си. Хазар, опитвайки се да научи фактите за Фюсун Асланбей, отива да говори с Махфуз.  Голяма изненада обаче го очаква от края на срещата. 
❓Какво ще направи Джихан, след като научи истината за Aзизе и Насух? 
❓Ще успее ли Миран да изпълни обещанието си към Рейян?

# 677
  • Мнения: 10 930
Нова година, нов ден Blush В неделя на 10 януари 2021 година по ATV ще бъде излъчена 54-та серия на сериала       "Вятърничав". А на другия ден понеделник ще бъде излъчена първа серия на сериала по " Диема фемили" от 22.00 часа.


Да, не се знае дали ще е с това име, но дано не се изложат с дублажа, както стана с "До смърт". Дублажистката на Фахрие Евджен от "Листопад" участва и в озвучаването на "До смърт", но не дублира Фахрие. Чий мозък го измисли това, не ми е ясно

Последна редакция: чт, 24 дек 2020, 12:21 от diziler

# 678
  • Мнения: 1 036
diziler, за сега в анонса за сериала по "Диема фемили" го наричат Вятърничав.

Известният американски психолог Пати Фюрайзен е провела изследване по темите за нарцисизма, синдрома на Стокхолм и синдрома "Всичко в името на майчинството", като използва случващото се с героите в телевизионния сериал "Вятърничав". Част от нейното изследване на руски език:

https://vk.com/@hercaiturksinema-vetrenyi



Втория фрагмент от 53-та серия:

Последна редакция: чт, 24 дек 2020, 15:24 от nedlen

# 679
  • Мнения: 5 432
Не можах да разбера, второто бебе изгубено ли е или не е, и името  Умут  за него ли се отнася?

# 680
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Не можах да разбера, второто бебе изгубено ли е или не е, и името  Умут  за него ли се отнася?
Мисля, че изгубиха едното бебе, а другото беше добре....

# 681
  • Мнения: 1 036
Името Умут е за оцелялото дете. Мисля, че с това име кръщават и момичета и момчета в Турция. Там има много такива имена- унисекс. А за другото детенце аз продължавам да очаквам, че при следващия преглед ще се окаже, че и то е оцеляло. Дано да съм права, защото направиха две анкети за пола и името на детето на Реймир и повечето фенове пожелаха да е момиче и да се казва Гюнеш, както е в книгата "Вятърничавия". След 52-ра серия много хора останаха разочаровани. То това е бял кахър в сравнение с чудотворното възкресяване на Дилшах, но какъв беше смисълът да правят анкети и след това да не се съобразят със желанието на феновете.

# 682
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Името Умут е за оцелялото дете. Мисля, че с това име кръщават и момичета и момчета в Турция. Там има много такива имена- унисекс. А за другото детенце аз продължавам да очаквам, че при следващия преглед ще се окаже, че и то е оцеляло. Дано да съм права, защото направиха две анкети за пола и името на детето на Реймир и повечето фенове пожелаха да е момиче и да се казва Гюнеш, както е в книгата "Вятърничавия". След 52-ра серия много хора останаха разочаровани. То това е бял кахър в сравнение с чудотворното възкресяване на Дилшах, но какъв беше смисълът да правят анкети и след това да не се съобразят със желанието на феновете.


Те и за нея бяха казали, че няма да я възкресяват...

# 683
  • Мнения: 422
Весели празници, приятели!

# 684
  • Мнения: 5 432
Сабина Панчева
ЛЮБИМИ СЕРИАЛИ С ПРЕВОД

Вчера в 4:42 ч.  ·
53 СЕРИЯ, ОПИСАНИЕ И СНИМКИ НА "ВЯТЪРНИЧАВ"
Семейството Шадоулу беше шокирано от ареста на Миран. От една страна, Рейян се притеснява от загубата на детето, от друга се притеснява за Миран, от когото няма новини.
И Миран се опитва да излезе от ситуацията, в която е попаднал. В този момент помощта идва от напълно неочакван човек. А това е Махмуд ...
Миран иска да разбере кой е неговият мистериозен враг, за да защити Рейян. Той следва пътеката и отново се досеща, че го води до Азизе Асланбей. Оказва се обаче, че този път врагът му е от същата кръв ...
Единственото желание на Азизе, която беше затворена от Джихан, е да може да върне на сина си всичко, което тя му е отнела. И на първо място - Дилшах.
Хазар се опитва да разбере истината за Фюсун Асланбей. Затова той отива да се срещне с Махфуз. Но в края на тази среща Хазар го очаква голяма изненада.
Какво ще направи Джихан, когато разбере за връзката между Азиза и Насух?
Дали Миран ще спази думата си към Рейян?

# 685
  • Мнения: 59
https://ok.ru/video/1961033599684
Хайде момичета има го и преведен вече.Мене лично много мудна серия ми се видя.

# 686
  • Мнения: 1 038
Дами , така и не разбрах Фюсюн ли е държала Дишлах през всичките години и защо ?и защо не остави бащата на Реян да я заведе , а го нападна за да я срещне тя с Хазар?

# 687
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Дами , така и не разбрах Фюсюн ли е държала Дишлах през всичките години и защо ?и защо не остави бащата на Реян да я заведе , а го нападна за да я срещне тя с Хазар?
Дишах беше държана от Азизе и беше взета от Фюсюн, а след това я взе Харун...

# 688
  • Мнения: 1 038
А защо Фюсюн в взе от Харун ? Той щеше да свърши същото нещо ?
Дами , така и не разбрах Фюсюн ли е държала Дишлах през всичките години и защо ?и защо не остави бащата на Реян да я заведе , а го нападна за да я срещне тя с Хазар?
Дишах беше държана от Азизе и беше взета от Фюсюн, а след това я взе Харун...

# 689
  • Мнения: 3 416
Е, цялата игра на Фюсюн е настройване на Шадоолу срещу Азизе. Затова беше отравянето на Рейан, затова и Фюсюн искаше тя да достави Дилшах на Хазар. Играе играта на Азизе, настройва Хазар и Миран срещу Азизе. Азизе трябва да бъде убита от сина си или внука си - отмъщение. Харун и Махвуз разбраха целите й и се опитват да прекратят по-нататъшната война и жертви.

Общи условия

Активация на акаунт