Против акне/пъпки по лицето 10

  • 43 271
  • 773
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 730
А какво мислите за сериал на Здраве - Акне Стоп? Дава ли добри резултати?

# 166
  • Мнения: 36
Здравейте, прочетох доста позитивни коментари за маските за лице на Гарниер. Понеже имам мазна кожа и склонна към пъпки дори  без фон дьо тен, взех си два вида маски и въпроса ми е някой използвал ли ги е и дали трябва да нанеса крем или някакъв лосион след това?

# 167
  • Мнения: 975
Привет, Емануела.  Ползвала съм зелената маска. Не е лоша като усещане, като състав не съм я гледала изобщо. По принцип, когато ползвам маска, без значение дали е шийт или отмиваща се, нанасям крем за лице. Просто изчаквам да попие по-голямата част от серумът, който е останал от маската.

# 168
  • Мнения: 992
А какво мислите за сериал на Здраве - Акне Стоп? Дава ли добри резултати?

Запаметила съм я като отметка на лаптопа, а запаметявам само неща за, които съм прочела няколко положитени мнения. Но определено имам желание да я пробвам Simple Smile

    https://www.aroma.bg/catalog/komplekt-zdrave-akne-stop-grija-v-4 … tsPage=2#comments[/list]

    Има 60 коментара, май все положителни

    Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 17:17 от Mики

    # 169
    • Мнения: 36
    Привет, Емануела.  Ползвала съм зелената маска. Не е лоша като усещане, като състав не съм я гледала изобщо. По принцип, когато ползвам маска, без значение дали е шийт или отмиваща се, нанасям крем за лице. Просто изчаквам да попие по-голямата част от серумът, който е останал от маската.
    Крема за лице можи ли да е Здраве? И веднага ли след премахването на маската се нанася или да изчакам малко?

    # 170
    • Мнения: 975
    Написала съм, че изчаквам да попие малко от серумът. Като свалиш маската (предполагам си ползвала и други шийт маски) и знаеш как ти остава много серум по лицето. Просто да попие малко, тоест измакваш, аз слагам хидратиращ крем, за крем здраве не съм напълно убедена, че е подходящ след маската, но не съм и пробвала, та не знам със сигурност 😄

    # 171
    • Мнения: 36
    Написала съм, че изчаквам да попие малко от серумът. Като свалиш маската (предполагам си ползвала и други шийт маски) и знаеш как ти остава много серум по лицето. Просто да попие малко, тоест измакваш, аз слагам хидратиращ крем, за крем здраве не съм напълно убедена, че е подходящ след маската, но не съм и пробвала, та не знам със сигурност 😄
    Не. Всъщност за първи път ще използвам. 😂

    # 172
    • Мнения: 975
    😂 оо, ами като отворите ще видите и вижте схемата, че конкретно при тази маска единият слой се маха. Приятно разкрасяване 😊

    # 173
    • Мнения: X
    А какво мислите за сериал на Здраве - Акне Стоп? Дава ли добри резултати?
    Аз си купих мицеларната им вода наскоро, че беше на смешна цена и исках да я пробвам. Изсушава си както се очаква. Почти не съм я ползвала, понеже стоя вкъщи и не нося грим, но ще я изразходя сигурно. Но не е нещо кой знае какво.

    # 174
    • Мнения: 698
    За ползващите Скинорен, мажете лу нещо след него? Реших да му дам втори шанс и си го купих, но много ми суши кожата, а го ползвам само от 3 вечери и то само преди да легна, като слагам съвсем малко. Предния път помня, че го спрях, защото след него кожата ми стана много мазна и не го изтърпях. Сега е точно обратното.

    # 175
    • Мнения: 1 227
    На мен не ми изсушава кожата, нито пък ми я омазнява... Все пак е киселина, която се води че излющва горния мъртъв слой на кожата и може би на това се дължи изсушаването, защото мъртвата кожа се опитва да се отдели. В началото на мен леко ми дразнеше на места и имах леко парене и сърбеж, но кожата привикна и отмина. Пробвай няколко дни да го ползваш през вечер или слагай само върху пъпките (предполагам сега мажеш цялото лице щом изсушава). Аз го ползвам като последна грижа и не слагам нищо след него, мисля че може да му се наруши ефекта.

    # 176
    • Мнения: 4 609
    Аз не слагам нищо преди него и след него... влияе ми добре, само той ме спасява от ужасните подкожни. Пробвай през вечер или 2 да си го слагаш само на проблемните зони.

    # 177
    • Пловдив
    • Мнения: 972
    И аз имам лек сърбеж от скинорен-а. Все си мисля, че действа и затова така го усещам. Използвам го само вечер,но не се сещам винаги. Има ефект при мен.

    # 178
    • Мнения: 698
    Може наистина да излющва кожата, защото ми се бели. Иначе не слагам на цялото лице, а само на пъпките, които сега са по брадичката и челото и са малко. Другаде не ми излизат вече. И усещам щипане. Благодаря ви за мненията.

    # 179
    • Мнения: 1 227
    През деня слагай нещо хидратиращо без агресивни съставки. Аз като оправих пъпките и кожата ми привикна към киселините започнах всяка вечер на цялото лице да слагам скинорен (понякога слаган нощния пилинг на Биодерма и върху него на местата където има петънца слагам скинорен). За около седмица петната ми изсветляха с около 50%. Ползвам и други продукти с киселини и предполагам е комплексно, но наистина доста добре работи върху пигментация и петна от пъпки.

    Общи условия

    Активация на акаунт