Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Юлчета 2018- Тема 6

• 15 721
  • 363
  •   1
Отговори
# 360
Здравейте и от мен. Нашият хубостник също биледува често покрай яслата. Ходи две седмици, после една не ходи. Ще видим как ще е, за сега нека върви. Има си любима госпожа и нея като я няма е голяма драма сутрин, но каквото такова. Също забелязвам добър напредък в говора и това много ме радва, защото бях започнала вече да се попритеснявам. Сополяците си е все с тях, просто понякога добавя и кашлица и температура. Злояд е, продължава да яде абсолютният минимум от това, което им предлагат. До коледа съм на работа и после ми започва 45дневния болничен преди раждането. С мъжа ми обмисляме дали да не си вземем жилище в провинцията и да живеем там. Май май се губи смисъл да живеем в София, така или иначе нашата форма вече се раздели с офисите за да не плаща наем и май ще си останем хоум офис завинаги. 😬
А и Теди ходи в частна ясла, много ми харесва, но в момента общо взето сме в София той да ходи на ясла - губи ми се смисълът. Иначе сме добре. Пазете се Wink

# 361
Сополи и проговоряне на дневен ред и при нас, въпреки че не е била на ясла.
Занимавам я всеки ден с нови умения и игри. Занимава се и самостоятелно - рисуване, рязане с ножица, пластилин, книжки и Стикита са сред най-прoдължителните занимания Simple Smile

# 362
  • Варна
Моето момиче също е на ясла и се адаптира за няколко дни. Изкара месец и половина и баммм гадния зелен сопол , дето няма минаване Grinning
2 вида АБ капки, инхалации и нищо ! Накрая пуснахме секрет и се оказа чист.. спрях всичко и около 10 ден се изчисти и пак на ясла е от 2 дни. За говоренете не ми дърпа много , защото тя си говори, а и там има доста по-малки деца , които явно не говорят все още. Обачееее голямо пеене ! Всяка вечер нова песе или стихче се казва и танцува . Яденето все същата по малко хапва да не се прецака нещо..
Как се справяте вие с тези сополи, какво давате ? Аз не я пускам със зелен сопол, имаме взъможност да я гледаме с големи схеми от наша страна, но  не искам да ходи сополива и да го лепва на другите.
Охх и нещо ме пртеснява сега. В групата й тръгва детенце от площадката, което си е бая побойник и моята въобще не го харесва и все реве, защото той все я бута, удря и тн. Притеснено ми е да не спре да иска да ходи, зради това дете Sad Госпожите как ли ще го озъптят ...

# 363
Моята девойка не ходи на ясла, че и липсват две ваксини, но от две седмици "изведнъж" проговори. Преди само ъъъъъъ ъ-ъ-ъ-ъ ъ ъъъ, а сега повтаря думички, прави изречение от 3-4 думички. Много ме изненада и съм супер щастлива.
Максимално време стоим навън. Само нослето ѝ се суполиви, иначе е здрава.
Имах неблагоразумието да и покажа как се реди пъзел на таблетка и сега само ме преследва да и дам да го подрежда.
Какви книжки четете на вашите дребосъчета? Какви игри и забавления им правите?

Общи условия

Активация на акаунт