Фризьори - Пловдив - 2

  • 11 225
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Здравейте! От известно време следя и съм си харесала Деси Бакърджиева от салон Hair Light като колорист. Никога не съм се боядисвала навън, само вкъщи и доста пъти в червено или черно. От миналата година до сега съм оставила косата изцяло на произвола на съдбата без бои, корените са ми почти по ушите вече и си е само моят цвят. Интересува ме някой има ли отзиви какви са цените за балеаж или full on изрусяване на това място (примерно на коса до средата почти на гърба)? Ще се радвам да съм максимално подготвена преди официално да резервирсм час. Лека вечер✌️

Бтв. Новак съм в този форум, ако е обсъждано преди, ще се радвам да ме насочите.

# 31
  • Мнения: 6 888
Едва ли някой тук може да ти каже точна цена за балеаж, при положение, че имаш и боядисана част и не е ясно към какво се стремиш.
Аз бих отишла за консултация при въпросната фризьорка, да обсъдите какво и дали е постижимо, както и цената. Така хем ще имаш възможност да "усетиш" дали е твоят човек.
Аз така се подлъгах от снимки във фб, а и 2-3 мнения тук. Отидох за изслетляване с 3 тона, оставих трицифрена сума, за да си тръгна на петна и със зверски изгорена коса, която едва сега, година и половина по-късно, се възстанови.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Трицифрената сума за подобни процедури (балеаж или цялостно изрусяване) е по дифолт. Въпросът е първата цифра да не започва с 3 😉.
Обади се, посети салона и говори с фризьора, най- малкото за да се уточни колко време ще ти отнеме, процента на окислителя, въобще има какво да се попитате една друга…

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Здравейте, търся си добър фризьор, по възможност в центъра. Преди бях доволна от Антон, но последния път ме загуби като клиент. Отивам си със записан част за измиване, подстригване и оформяне. А той ми казва - нямам време да те измия, само ще те подстрижка. Е, повече няма да стъпя при него.
Харесвах Дени от Златна рибка senses, но вече не работи там, а й нямам координатите.
Търся главно за подстригване на коса до средата на гърба, права. Нищо сложно уж Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 дек 2021, 12:17 от Лятна буря

# 34
  • Мнения: 98
Препоръчвам дас две ръце Мария, салон Emotion, Тракия.
https://www.instagram.com/mkaramanska/?hl=en

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Препоръчвам дас две ръце Мария, салон Emotion, Тракия.
https://www.instagram.com/mkaramanska/?hl=en
а цените как са?

# 36
  • Мнения: 98
Нормални според мен, обадете се, кажете какво искате и питайте за цена. Салона не е голям, а тя е много отзивчива, освен че работи чудесно. От година ходя при нея✌️

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
С балеажите справя ли се, че явно това е препъни камъче за огромна част от фризьорите, а отдавна вече трябваше да е прочетена книга тази техника?

Заобикаляйте, ако е възможно салона в Мол Плаза. Енира ли се казваше? Страшно много съжалявам, че се поддадох на моментно умопомрачение и се оставих в ръцете на…, няма да назова каква, че ще получа бан. На всичкото отгоре ѝ платих, но може би не трябваше. Трябва някой да ги тества тези хора, преди да ги наема на работа.

# 38
  • Мнения: 231
Здравейте търся добър колорист  по възможност да работи с матрикс , но не е задължително и фризьор добър в подстригването на тънка , но гъста и дълга права коса . Нямам претенции  да са в един салон или в един район.

# 39
  • Мнения: 414
Здравейте, търся си добър фризьор, по възможност в центъра. Преди бях доволна от Антон, но последния път ме загуби като клиент. Отивам си със записан част за измиване, подстригване и оформяне. А той ми казва - нямам време да те измия, само ще те подстрижка. Е, повече няма да стъпя при него.
Харесвах Дени от Златна рибка senses, но вече не работи там, а й нямам координатите.
Търся главно за подстригване на коса до средата на гърба, права. Нищо сложно уж Simple Smile
И аз продължавам с издирването на добър фризьор в Пловдив. Последно се разочаровах от същото нещо, което сте писала и вие, но от голдън хендс...Не можело да ме измие, щото не съм била казала предварително и няма време, подстригването също не беше ок...Отделно цената се беше вдигнала с 10 лв.
Не си боядисвам косата(не съм им важен клиент) и ми се струва, че затова ме претупват понякога...

# 40
  • Мнения: 97
Здравейте! Ще се радвам за мнение и препоръка към кой фризьор да се насоча с идея каре или черта, какъв тип в зависимост от лицето ми. Искам да изравня дълга коса на пластове под раменете. Но винаги съм харесвала коафьори, които експериментират и правят това, което отива на човек, а не каквото се покаже на снимка. Няма значение в кой район. Благодаря предварително

# 41
  • Мнения: 32
Здравейте, търся добър фризьор, който да може да ми направи т.нар. curtain bangs.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 46
Горещо препоръчвам W Style , Кичука

# 43
  • Мнения: 301
Здравейте! Може ли да ми препоръчате салон в ТРАКИЯ,  който работи в неделя?

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Здравейте! Може ли да ми препоръчате салон в ТРАКИЯ,  който работи в неделя?
и аз си търся фризьор в квартала...

Общи условия

Активация на акаунт