Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

• 26 886
  • 574
  •   1
Отговори
# 570
Здравейте, мили дами! Следя подробно темата Wink Предстои ми раждане на 29.01. Останах с приятно впечатление от акушерка Амир и след като прочетох всички положителни отзиви за нея.
Затова искам да попитам как става избора на акушерката, каква е процедурата. Ще съм благодарна, ако някоя мама разясни скоро раждала. И как е положението със самостоятелните стай, защото се притеснявам дали ще има свободни, когато дойде момента при мен!

# 571
Дами, дали някой има лични впечатления от д-р Димитрина Николова? Интересуват ме отзиви по-специално за секцио. Намерих едно-единствено мнение за нея във форума.

# 572
Здравейте , някой раждал при д-р Велев скоро , ако може да каже дали си има негов си хонорар и колко пари , тъй като за сега сме се насочили към него Simple Smile

# 573
Това, което описвате си е нареждане на ръка - т.е не е автоматично, а вие самата сте наредила превода. Два пъти съм раждала в Шейново и двата пъти съм платила с карта, не съм имала проблем.
Банката ще си направи проверка и ще Ви върне парите.
Родих на 6 септември 2020, след 10 дни в кувьози децата ми бяха в стаята денонощно, изписаха ни на 30 септември. Колко да не съм сигурна?

Бебето може да е при теб и без да си във вип стая. Трябва да е в неонатология между 7 и 10 сутринта за визитация, и между 8 и 10 вечерта за тоалет, през останалото време си е при теб.

Успех!

сигурна ли си, че може да е при майката и за през нощта? Питам, понеже 2017г когато ми беше първото раждане не можеше, въпреки, че бях в самостоятелна стая... Много ще се радвам ако сега може, още повече предвид ковид ситуацията.

Мизи, в България отложено request-ване на пари от търговец не е позволено. Бих се обзаложила, че е функция на системата, обслужваща картата - виза, мастъркард или др. Системата се опитва да дръпне парите отново при неуспешно плащане. Нареждайки плащане на ръка, си дублирала сумата, затова са ти я дпъпнали два пъти. В банката много вероятно да не знаят какъв е проблема, или да се правят на ударени. Имаше глобален проблем с банкови транзакции преди месец, бяха сменяли нещо по картови системи, банките се правеха на ударени. Случват се такива неща, важ е, че в крайна сметка проблемът е решен.

Не съм ги нареждала на ръка, наредих електронно от моята сметка в тяхната сметка, защото вече имаше издадена фактура. Както и да е. Просто се чувствам тъпо, че съвсем добросъвестно съм хи алармирала декември месец, когато моята банка ми върна парите, а сега изведнъж се оказва, че не е трябвало да го правя, а в Шейново ми се правят на ударени за връщането им. 900 лева не са малко пари, колкото и да ми се иска да махна с лека ръка и да кажа, че не са ми създали проблем и ми е все тая кога ще разрешат проблема. Пишман станах, че платих с карта.

# 574
Вип родилната е преди друтите родилни Simple Smile като всички са самостоятелни!От стаята за кърмене до края на коридора са Вип стаиете Simple Smile тоес всички родилни зали вкл . и Вип-а са до неонатологията
И двата пъти като раждах имаше музика - 2015 и 2020г. Доколкото аз знам няма вип и обикновени родилни, всички са еднакви (самостоятелни).

Има вип родилна зала, тя е на първи етаж до кабинета по кърмене. До неонатология са останалите. Анестезиолог я слага епидуралната, мен лично много не ме питаха искам или не искам, сложиха ми я на 7 см разкритие, за да се отпусне шийката и да няма разкъсвания, макар и да усещах, че мога да издържа до края.

Общи условия

Активация на акаунт