Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

  • 56 603
  • 815
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 993
Много искам самостоятелна стая, дано има свободни. А съм такава паника, че музиката ще ми дойде добре ако я има.
И пропуснах - епидуралната анестезиолог я слага нали? Че имам доста алергии.. И АГ ли решава точно в кой момент?

# 526
  • Мнения: 591
И двата пъти като раждах имаше музика - 2015 и 2020г. Доколкото аз знам няма вип и обикновени родилни, всички са еднакви (самостоятелни).

# 527
  • Мнения: 235
Всички родилни зали са самостоятелни,ремонтирани и уютни.
Относно упойката, задължително се слага от анестезиолог. Но останах с впечатлението, че си ги слагат само тези, които са с избор на екип. Уж не е така официално, но така си мисля.
Всички стаи имат телевизор-вип, двойни, тройни

# 528
  • Мнения: 1 042
И двата пъти като раждах имаше музика - 2015 и 2020г. Доколкото аз знам няма вип и обикновени родилни, всички са еднакви (самостоятелни).

Има вип родилна зала, тя е на първи етаж до кабинета по кърмене. До неонатология са останалите. Анестезиолог я слага епидуралната, мен лично много не ме питаха искам или не искам, сложиха ми я на 7 см разкритие, за да се отпусне шийката и да няма разкъсвания, макар и да усещах, че мога да издържа до края.

# 529
  • Мнения: 591
Не знаех за тази вип родилна. Останалите се усещат също като такива, явно защото са нови и самостоятелни.
Мен не ме питаха първия път за упойка и набързо родих без, докато се чудя трябва ли ми или не. Втория път директно казах, че няма нужда.

# 530
  • Мнения: 4 993
Аз ще съм с избор на екип и искам епидурална даже от рано, че не издържам на болка.
Даже май бях чела, че не се доплаща тя, когато си с екип.

# 531
  • Мнения: 235
Yan25, точно така, включена е в цената за избор на екип.
Не се притеснявай за нищо, там си знаят работата. Леко раждане и щастлива среща с малкото човече ти желая!

# 532
  • София
  • Мнения: 1 791
Аз бях с епидурална, простагландин и още сто неща и накрая секцио, и заради избора на екип не съм плащала нищо допълнително.

# 533
  • Мнения: 492
Аз бях без избор и с упойка. Слага се на около 6-7 см. Така че се пригответе, че ще има болка. Аз до тези 6 см изкарах доста време. Ако ви е първо раждане става по-бавно.

Аз ще съм с избор на екип и искам епидурална даже от рано, че не издържам на болка.
Даже май бях чела, че не се доплаща тя, когато си с екип.

# 534
  • Мнения: 3 033
Много искам самостоятелна стая, дано има свободни. А съм такава паника, че музиката ще ми дойде добре ако я има.
И пропуснах - епидуралната анестезиолог я слага нали? Че имам доста алергии.. И АГ ли решава точно в кой момент?
Щом сте с алергии, тествайте се предварително за такива към упойки!

# 535
  • Мнения: 847
Здравейте момичета. Интересува ме ако избера вип стая бебето позволяват ли да си е при теб през цялото време (и през нощта) или за вечерта задължително се оставя при неонатолозите?И може ли да ме ориентирате каква е цената за избор на екип и вип стая. Благодаря!

# 536
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте момичета. Интересува ме ако избера вип стая бебето позволяват ли да си е при теб през цялото време (и през нощта) или за вечерта задължително се оставя при неонатолозите?И може ли да ме ориентирате каква е цената за избор на екип и вип стая. Благодаря!
Да, може да е при вас бебето.
По спомен 900 лв избор на екип, 70 лв стая.
Има ценоразпис на сайта.
Леко раждане 🍀

# 537
  • София
  • Мнения: 7 467
Бебето може да е при теб и без да си във вип стая. Трябва да е в неонатология между 7 и 10 сутринта за визитация, и между 8 и 10 вечерта за тоалет, през останалото време си е при теб.

Успех!

# 538
  • Мнения: 22
Здравейте, предстои ми скорошно първо раждане в Шейново. Ще съм с избор на екип, но не зная коя е акушерката в екипа. Постоянно съм на тръни, мисля и премислям всичко, защото докторката ми не е от най-приказливите и вече ми става неудобно да я разпитвам за какво ли не. Та въпросът ми е трябва ли да се поинтерсувам как се казва акушерката, да потърся ли контакт с нея предварително, тъй като от всичко прочетено схващам, че акушерката май е по важна от докторката? Като разглеждах сайта на болницата ми направи впечатление, че никъде не срещнах имената на две от най-хвалените акушерки Жени и Имир. Някой знае ли дали все още работят там?

# 539
  • София
  • Мнения: 1 791
Там работят, но аз като добре отлежала в болницата искам да кажа, че има и още няколко супер акушерки. Ако не и по-добри.
Изборът на акушерка се доплаща отгоре на избора на екип. Мисля 250лв, че беше. Според мен се довери на акушерката, която докторката ти ще си избере в екипа и не й "натрисай" друга.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт