Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

  • 56 657
  • 815
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 449
Момичета какво включва багажа за реанимация, за Останалия горе долу съм се ориентирала ,средата на март ми предстои секцио,доколкото разбрах приема е ден по рано. Къде ви настаняват този ден ,багажа къде стой докато трае операцията и реанимация. Благодаря ви

# 691
  • София
  • Мнения: 7 480
За реанимация ти трябва само вода, шоколад, чехли, телефон и зарядно. Всичко останало най-добре да ти донесат като те извадят от реанимация, тоест на следващия ден.

Допълвам - куфар на колелца ми беше голямо удобство - хем шкафче, хем не носиш.

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 22:04 от delisardeli

# 692
  • Мнения: 510
Здравейте!
Колко излиза като цена избор на екип и престой в болницата?
Колко е цената на ВИП (единична) стая на вечер?
Ако нямам избор на екип, това ще се отрази ли на отношението и изборът на стая?
Бебетата с майките си ли стоят?
Аз искам бебето да е при мен, това ще бъде ли възможно?
След раждането има ли контролни прегледи за мама и бебе? Ако да, колко са на брой?
Благодаря предварително.

# 693
  • Мнения: 35
Здравейте!
Колко излиза като цена избор на екип и престой в болницата?
Колко е цената на ВИП (единична) стая на вечер?
Ако нямам избор на екип, това ще се отрази ли на отношението и изборът на стая?
Бебетата с майките си ли стоят?
Аз искам бебето да е при мен, това ще бъде ли възможно?
След раждането има ли контролни прегледи за мама и бебе? Ако да, колко са на брой?
Благодаря предварително.

На всичките въпроси има отговори в темата.

# 694
  • Мнения: 88
В списъка на сайта пише, че трябва да се занесат и пакет памперси, но няма уточнение обаче колко броя трябва да са в пакет. Взех един от 22бр, но не знам дали няма да го върнат, защото са малко например. Има ли някакво неписано правилно колко броя памперси трябва да се занесат.

# 695
  • Мнения: 35
В списъка на сайта пише, че трябва да се занесат и пакет памперси, но няма уточнение обаче колко броя трябва да са в пакет. Взех един от 22бр, но не знам дали няма да го върнат, защото са малко например. Има ли някакво неписано правилно колко броя памперси трябва да се занесат.

Малък пакет е достатъчен.

# 696
  • Мнения: 13
От какви дрехи имаме нужда за престоя ? Само нощници достатъчни ли са ?

# 697
  • Мнения: 492
Изключвам бельото, но си вземете жилетка, топли чорапи, джапанки без разделение за пръстите, по-топла блузка.


От какви дрехи имаме нужда за престоя ? Само нощници достатъчни ли са ?

# 698
  • Мнения: 4 999
Според мен пък въобще няма нужда от жилетка и дебели дрехи. В цялата болница е супер топло, и трите момичета в стаята бяхме по къс ръкав и отворен прозорец.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 456
И според мен в болницата е много топло, постоянно бях на отворен прозорец.

# 700
  • София
  • Мнения: 616
То сега дават ли да се излиза до магазинчето в двора? Ако дават е добре д а имаш нещо горно за навън, но зависи и кога ти е терминът Simple Smile

# 701
  • Мнения: 770
То сега дават ли да се излиза до магазинчето в двора? Ако дават е добре д а имаш нещо горно за навън, но зависи и кога ти е терминът Simple Smile
Позволяват аз родих Ноември месец там..Връхна дреха си трябва.

# 702
  • Мнения: 449
Ето актуален списък за болницата вчера ми то изпрати моя аг,сложила съм си един суичър,и халат от тези за нощниците,гащи по дълбоки малко тип бабешки🤣,нещо тези еднократните на canpol не ми изглеждат удобни и още не съм взела,та се чудя за удобни еднократни гащи само.

# 703
  • София
  • Мнения: 1 456
На мен еднократните гащи ми бяха много удобни, свалям и хвърлям. Нощницата и бельото ми бяха за кърмачки.

# 704
  • Мнения: 288
Момичета, някой да е правил случайно снимки на самостоятелните стаи? И друго ако искаш в такава, но няма свободна как се процедира при планово секцио ми е въпроса?
За секцио от кои доктори сте доволни и някой оперирал ли се е с планово секцио при Д-р Калчев, знам че с предварителна уговорка оперира там?
Първото ми секцио беше в Токуда, но нещо там сега май няма добър хирург, за мен той е много важен....
Благодаря ви предварително!!!

Общи условия

Активация на акаунт