Раждане във II САГБАЛ Шейново (2 тема)

  • 56 672
  • 815
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 239
Здравейте! Аз искам да попитам дали има проблем, тъй като се следя по ЗК в друг град, а ще отида на консултация за раждане при д-р Вецев, но няма да ползвам направление, тъй като ЛЛ отказа да ми издаде друго за АГ. Предполагам няма да ме върнат Grinning
И също така ако се уговорим с д-р Вецев за раждане трябва ли да прекъсвам това майчино здравеопазване, където ходя и да взимам ново направление за следене до раждането или мога да си ходя така при него?

# 781
  • Мнения: 35
Не е необходимо да прекъсвате каквото и да било. Отивате на консултация с Вецев, ако решите да раждате при него, от личния лекар или следящия АГ взимате направление за хоспитализация.

Здравейте! Аз искам да попитам дали има проблем, тъй като се следя по ЗК в друг град, а ще отида на консултация за раждане при д-р Вецев, но няма да ползвам направление, тъй като ЛЛ отказа да ми издаде друго за АГ. Предполагам няма да ме върнат Grinning
И също така ако се уговорим с д-р Вецев за раждане трябва ли да прекъсвам това майчино здравеопазване, където ходя и да взимам ново направление за следене до раждането или мога да си ходя така при него?

# 782
  • Мнения: 31
А защо ЛЛ  отказва направление? Вие имате право да смените АГ, пише го в НЗОК "майчино здравеопазване". То е различно от 1вото, нещо като пренасочване към друг специалист. Аз много се колебаех при кой да се следя и личната ми каза че по всяко време ако нещо не ми хареса може да ми даде ново за друг специалист.  Казвам го защото може д-р Вецев да иска да ви следи преди това (преди хоспитализацията за раждането), така че според мен си искайте направлението.

# 783
  • Мнения: 2 239
Ами защото вече имам едно направление за Майчино здравеопазване, тъй като се следя на друго място, но следящият ми лекар не е израждащ. Нямало как да ми дадат направление за друго АГ само за преглед. Може само за смяна на следящия. А при него ми остава да си направя последните изследвания и да ми издадат 45 дневния болничен. Нямам проблем, ще отида на консултацията при д-р Вецев и ще си платя и вече като си поговорим за раждането ще го питам как да процедираме и дали да се прехвърлям Simple Smile

# 784
  • Мнения: 21
Ами защото вече имам едно направление за Майчино здравеопазване, тъй като се следя на друго място, но следящият ми лекар не е израждащ. Нямало как да ми дадат направление за друго АГ само за преглед. Може само за смяна на следящия. А при него ми остава да си направя последните изследвания и да ми издадат 45 дневния болничен. Нямам проблем, ще отида на консултацията при д-р Вецев и ще си платя и вече като си поговорим за раждането ще го питам как да процедираме и дали да се прехвърлям Simple Smile
Аз се следях при друго АГ, но преди издаването на 45 дневния болничен отидох при Д-р Вецев за разговор относно раждането и преглед. След като си взех направление за хоспитализация уведомих АГ, че ще ме следи лекаря, който ще ми прави секциото и след което ходех на прегледи при Д-р Вецев. Не мисля, че е необходимо направление, тъй като здравна каса не поема доста от прегледите и последните прегледи и тонове си ги заплащах.

# 785
  • Мнения: 63
Момичета, не намирам информция относно секциото по метода Щарк?
Доколкото ми е известно др Велев и др Вецев го практикуват,но питането ми е за др Абаджиева?🤔

# 786
  • Варна
  • Мнения: 746
Момичета,а как се гледа на нещата като отложено клампиране,първи контакт с бебчето и т.н.?
При избор на акушерка само,отново ли се ходи на тонове и т.н. предварително

За следващият въпрос със сигурност има много писано,но да използвам коментара... Какъв пакет памперси (като бройка) е най-удачно да се вземе?

# 787
  • Мнения: 1 725
Здравейте, каква е цената за избор на екип за раждане в Шейново?

# 788
  • София
  • Мнения: 595
900 избор на екип, 250 избор на акушерка,  70 лв/вечер ВИП стая.
Ценоразписът в сайта на болницата е актуален.

# 789
  • Мнения: 591
Момичета,а как се гледа на нещата като отложено клампиране,първи контакт с бебчето и т.н.?
При избор на акушерка само,отново ли се ходи на тонове и т.н. предварително

За следващият въпрос със сигурност има много писано,но да използвам коментара... Какъв пакет памперси (като бройка) е най-удачно да се вземе?

Отложено клампиране имах юни 2020г при раждане при Велев. Веднага дават бебето, ако всичко е наред и се гушкате 2ч на магарето Simple Smile Памперси вземете малък пакет, повечето са по около 20бр вътре.

Цената за избор на екип е 900лв, има ценоразпис в сайта.

# 790
  • Мнения: 1 725
Вип стаите имат ли си собствен санитарен възел?

# 791
  • София
  • Мнения: 595
Вип стаите имат ли си собствен санитарен възел?

Не. Ползват общи. Има 2 тоалетни и 4 душа, мисля че за 8 стаи.

# 792
  • Мнения: 475
Здравейте, как мога да се свържа с д-р Вецев, става на въпрос за спешен преглед?

# 793
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте, как мога да се свържа с д-р Вецев, става на въпрос за спешен преглед?
0887780268 - това е личният му номер

# 794
  • Мнения: 770
Здравейте, как мога да се свържа с д-р Вецев, става на въпрос за спешен преглед?
088 880 4321 пробвайте на този телефон

Общи условия

Активация на акаунт