Нашите кухни - 82

  • 50 770
  • 885
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 4 668

чистенето е едно и също-ако си нацапал,дали ще е един или друг плот,какво значение има?


Това би могъл да напише само човек без опит с индукционен котлон.
Или който не чисти Simple Smile

# 436
  • Мнения: 1 208
Ако приемем, че чистенето е еднакво и гледаме само технически и естетически характеристики някой бихте заложели?

# 437
  • Мнения: 40 838
Щом така и така имаш газ, вземи си комбиниран, все пак е някаква застраховка, а и ще можеш да готвиш с всички видове съдове.
Виж, ако пита човек без газ, който ще ползва бутилка, там нямам никакво колебание. А за естетиката си решаваш ти, не питаш друг.

# 438
  • Португалия
  • Мнения: 3 940
не разбирам защо толкова се ежите,че имам различно от вашето мнение-дори да съм единствена,ще се окаже ,че само аз съм в грешка,нали?!

кой каквото и да пита тука, вие все едно и също препоръчвате,а ако се яви някой като мен,се спичате-спойно бе хора,потребителката все пак сама ще си готви и чисти/ предполага се,ще чисти Satisfied/

# 439
  • Мнения: 40 838
не разбирам защо толкова се ежите,че имам различно от вашето мнение-дори да съм единствена,ще се окаже ,че само аз съм в грешка,нали?!
Защото човек пита за да направи избор и ако не му кажем обективната истина той ще избере на базата на грешни данни. Теб никой не те пита защо си избрала газ - харесва ти, ползвай си я със здраве. Но дискусията не касае теб изобщо, а човек който пита какво да избере. Та ако мислим, че не си права със съвета си, да мълчим ли???

кой каквото и да пита тука, вие все едно и също препоръчвате,а ако се яви някой като мен,се спичате-спойно бе хора,потребителката все пак сама ще си готви и чисти/ предполага се,ще чисти Satisfied/
Естествено, че все едно и също ще препоръчвам, какво чудно има? Това си е обективната истина. Или за разнообразие веднъж да препоръчвам едно, а друг път друго???

# 440
  • Португалия
  • Мнения: 3 940
не разбирам защо толкова се ежите,че имам различно от вашето мнение-дори да съм единствена,ще се окаже ,че само аз съм в грешка,нали?!
Защото човек пита за да направи избор и ако не му кажем обективната истина той ще избере на базата на грешни данни. Теб никой не те пита защо си избрала газ - харесва ти, ползвай си я със здраве. Но дискусията не касае теб изобщо, а човек който пита какво да избере. Та ако мислим, че не си права със съвета си, да мълчим ли???

кой каквото и да пита тука, вие все едно и също препоръчвате,а ако се яви някой като мен,се спичате-спойно бе хора,потребителката все пак сама ще си готви и чисти/ предполага се,ще чисти Satisfied/
Естествено, че все едно и също ще препоръчвам, какво чудно има? Това си е обективната истина. Или за разнообразие веднъж да препоръчвам едно, а друг път друго???
червеното за назидание ли го ползваш?
относно останалото- съобразявай се,че се намираш във форум-не можеш да ми кажеш да не си давам мнението
точно ,затова ,че е различно от всеобщото,си го давам,за да може потребителката да направи информиран/в рамките на минималното/ избор, въз основа на нашите субективни истини

чак до обективна истина,още не си дорасла Ill

# 441
  • Мнения: 40 838
Аз ли? Къде съм казала да не си даваш мнението? Аз само изказах моето различно от твоето мнение и не се съгласявам с теб. А би ли ми казала къде съм казала ти да не пишеш??? Много странно схващаш нещата.
Ако не ползвам друг цвят как някой ще различни моя коментар от твоя текст? Пак търсиш под вола теле.

Да не говорим, че аз никъде ( за разлика от теб) не съм писала конкретно към някого, че не е дорасъл за нещо си. Това си е обида и формално ти си в нарушение на форумните правила, не аз. И за да не съм субективна дадох линк, дадох снимки, значи не е само моето мнение това, което автоматично елиминира субективизма.

# 442
  • Португалия
  • Мнения: 3 940
Аз ли? Къде съм казала да не си даваш мнението?
нещо се обърка май....,ето тук:


Теб никой не те пита защо си избрала газ - харесва ти, ползвай си я със здраве. Но дискусията не касае теб изобщо, а човек който пита какво да избере.


субективно,обективно...пак не се разбра
тия снимки от нета,твоя опитност ли са-за по ясно така да се изразя
че нали държиш само от опит да говорим
и ако обичаш,не си допълвай непрекъснато постовете,та да излезеш все права-нищо,че си се нарекла Черна станция, някои сме те чели и преди

# 443
  • Мнения: 40 838
Прегледах си постовете откакто започна спора ни и не съм допълвала изобщо, камо ли за да изляза права. А по принцип допълвам, когато пиша коментар по някой пост, а после чета по-нататък и избирам да пиша и по друг пост, но никой не е писаа след мен. Тогава си допълвам поста, защото последователните постове са забранени, не за друго Simple Smile Според теб ако не трябва така, как трябва за да е правилно?

Субективно е, когато споделям само своето мнение, но щом давам линк към мнение на друг, нещата вече стават обективни, особено когато има и снимков материал.

И в цитата, даден от теб, съвсем не пиша да не си даваш мнението. Писах, че твоят избор на газ не е предмет на въпроси от моя страна - ползвай си каквото искаш, но ако друг пита заслужава отговор.

# 444
  • Мнения: 5 288
Преди да завършим ремонт няколко месеца живяхме в апартамент с комбиниран плот - газ/стъклокерамика. Ползвах само стъклокерамика и то много рядко. Беше ми омръзнало да чистя всяка пръска върху газови котлони, пък и трябваше да ги разглобявам. В бъдещата ми кухня първоначално исках газ и тръбата я има, но се отказах.

# 445
  • Мнения: 6 284
Ако нямате проблеми с тока,бих посъветвала индукционен,въпреки че не съм ползвала такъв(но смятам да заложа на него в новата кухня).Трудно е почистването на газовите около дюзите и горелката,няма какво да се лъжем.А комбиниран газ/индукция още не съм срещала.Аз съм на газ и ток,както съм споменавала по-назад 😁.

# 446
  • Мнения: 5 288
За проба, докато не ми е готова кухня, взех единичен индукционен. Не ми харесва, шумен е. Вече купих четворка  стъклокерамика.

# 447
  • Мнения: 40 838
За проба, докато не ми е готова кухня, взех единичен индукционен. Не ми харесва, шумен е. Вече купих четворка  стъклокерамика.

Не мисля, че има качествени единични. Аз не съм виждала истински плот да шуми. Освен ако имаш предвид много леката вибрация понякога на висока мощност, но тя се усеща само непосредствено до котлона и е от охлаждането. Ако е така и тя те дразни, значи си избрала правилния за теб уред.

# 448
  • Мнения: 1 208
Ако нямате проблеми с тока,бих посъветвала индукционен,въпреки че не съм ползвала такъв(но смятам да заложа на него в новата кухня).Трудно е почистването на газовите около дюзите и горелката,няма какво да се лъжем.А комбиниран газ/индукция още не съм срещала.Аз съм на газ и ток,както съм споменавала по-назад 😁.
Има такава комбинация, но газовите изглеждаха още по груби.

# 449
  • Варна
  • Мнения: 926
Има комбинация от газ с индукция! 😉

https://veto.bg/bg/product/%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BB%D0%BE%D0%BD-teka-ig-620-2g

Последна редакция: нд, 17 май 2020, 22:28 от Emily_D

Общи условия

Активация на акаунт