Нашите кухни - 82

  • 50 783
  • 885
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 360
Да знам, но нямам съществен избор.

# 526
  • Варна
  • Мнения: 926
Да знам, но нямам съществен избор.
Сегашната ми е така и проклинам, всеки ден, злият гениий, който го е измислил 🤨

# 527
  • София
  • Мнения: 360
Да знам, но нямам съществен избор.
Сегашната ми е така и проклинам, всеки ден, злият гениий, който го е измислил 🤨
Единствения вариант за който се сещам е да обърна мивката и отцетника да е при плота. Тогава обаче маркуча за газта трябва да минава зад миялната машина.

# 528
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 282
Абсурдно високо са поставени фурната и МВ, която ще е неизползваема така.

# 529
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Не знам, в досегашния ни дом микровълновата е на височината на горните шкафове - рафтът ѝ е точно на метър и половина от пода - и ми е напълно удобна, на височината на очите. При плот 85 см и фурна с височина 60 см, тази на снимката също ми се вижда да е на 1,50 м от пода. Пък ако кухнята е на семейство баскетболисти или волейболисти, може и по-високо да са си я сложили Simple Smile
Ако са само възрастни и са много високи, може и да е удобно, но за деца е абсурдно! Така като гледам, долната част на МВФ е на 155-160см. Самата чиния е на поне още 10см. по- нагоре. Представям си и купичка със супа, висока 7-8 см. и то отиде на около 180 см., а аз съм висока 161 см.  Обичам да виждам какво се случва, а в такъв случай, няма да мога т.е., за мен е неизползваемо, но всеки си гледа от своята камбанария, а както разбрахте, моята не е високо. Joy

# 530
  • Мнения: 40 885
Те ако са волейболисти и баскетболисти плотът няма да е на 85 см, а на +90 Wink И нещата отиват още нагоре.

# 531
  • Мнения: 6 290
Ние не сме волей и баскетболисти и пак си направихме плота на 94 Simple Smile
Но поне микрото е под него, заедно с фурната:-)

# 532
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
При мен фурната започва от нивото на плота т.е. 85см и отгоре е микровълновата в редица.Не се поливаме със супата като я топлим:)

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
А къде ти е аспирацията...? Къде отива всичката тая миризма като се готве на фурна?

# 534
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Незнам дали фурната се нуждае от собствена аспирация.При мен има френски прозорци и ако   се налага ги отварям.И все пак това е кухня,а не спалня,за да мисля за миризмата от фурната Simple Smile

# 535
  • Мнения: 13 187
Аспирацията е на самия котлон май. Ако е така - те са много мощни.

# 536
  • Мнения: 6 290
Реално този въпрос би стоял за всички фурни вградени в колона.
Явно не е толкова драматично положението.

# 537
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Аспирацията е при котлоните, на островната част.
Много е красиво, но не знам колко е ефективно.

# 538
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аспирацията ми е на котлоните вградена, но не я пускам, когато фурната работи.И да мощна е/за справка разхода е 7 киловата на час за нея/

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Незнам дали фурната се нуждае от собствена аспирация.При мен има френски прозорци и ако   се налага ги отварям.И все пак това е кухня,а не спалня,за да мисля за миризмата от фурната Simple Smile
то хубаво, ама като е отворено помощението или т.н кухня-хол не е ок това монтиране Simple Smile А и какво като има прозорци? Готвила ли си мусака посред зима? Ill

Общи условия

Активация на акаунт