СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 942
  • 921
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 2 437
Съгласна съм да изпратим писмо и задължително трябва да се включи в него и текста децата да не обикалят класните стаи, а учителите да идват при тях.

# 406
  • Мнения: 3 964
Нанасям корекциите в проекта за писмо в пост 559, осмокласна тема.
Моля за още идеи или промени.
Благодаря на всички включили се!

# 407
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Благодаря за линка за Весела Михайлова.

# 408
  • Sofia
  • Мнения: 688
https://www.facebook.com/PROSVETA.BG/videos/197085081622754/ - ето запис от фб на Просвета

# 409
  • Мнения: 8 223
Аз уж инструктирах набора да гледа видео урока на Просвета. Довечера ще разбера дали го е направил. Ще гледам и аз записите, защото ми е интересно.

# 410
  • Sofia
  • Мнения: 688
Аз уж инструктирах набора да гледа видео урока на Просвета. Довечера ще разбера дали го е направил. Ще гледам и аз записите, защото ми е интересно.
Simple Smile моята не го е гледала, знаела си го този материал и аз се заканих довечера 4 човека, 1 куче и 1 котарак да гледаме записа Simple Smile и на мен "ми е интересно" и за всички ще е полезно!

# 411
  • София
  • Мнения: 2 446
Аз гледах само края - отговори на въпроси, и съм много впечатлена. Изключително разбираемо обяснено, с много примери. Наследникът беше на тренировка, но след малко ще го гледа.

# 412
  • Мнения: 3 048
Pitanka, за останалите е ясно, ама кучето и котката не са виновни.  Joy

# 413
  • Мнения: 6 584
Хаха, ама ще го отнесат и те Joy

# 414
  • Мнения: 8 223
Моето куче Е виновно. Ще го строя и него да гледа. Досега е изял едно контролно по математика, малко от учебна тетрадка и сборник по математика. Купувах нов учебник по физика. От учебника по български на малкия съвсем леко си беше гризнал. Има подчертан интерес към математиката и точните науки, сега ще учи по БЕЛ. 😂

# 415
  • Мнения: 3 048
Grinning Ston, при вас е друго положението, ама щом обича науката животинчето, само ще го насърчиш.

# 416
  • Мнения: 6 584
Ston, кучето ти има афинитет към математиката😃

# 417
  • Мнения: 3 874
Смее ли да няма афинитет към математиката кучето на Стон Simple Smile
Нашият котарак много обича да дере тетрадките, събаря ги от бюрото и лежи върху тях.. Но пък той единствен успя да възпита у детето чувство за ред - дори и моливник няма на бюрото, защото бюрото е до прозореца и котката го ползва за наблюдаване на птиците.. Понякога буквално влита в стаята и разпилява всичко

# 418
  • София
  • Мнения: 7 183
Нашата котка бели не прави, но напоследък рязко прояви интерес към моите програми за чертане. Вечно с лапа на екрана, само ми се налага да я местя. Grinning

# 419
  • Мнения: 8 223
О, и нашият котарак много обича да спи върху учебници и тетрадки, но поне не ги яде. Мисля обаче, че има косвена вина за изяждането им. Явно той ги събаря на пода, а оттам насетне кучето действа на принципа "каквото падне на пода, си е мое и служи за игра".

Общи условия

Активация на акаунт