СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 899
  • 921
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 688
Абе не плачехме за по-интересно от интересното в 7 клас... ама каквото дойде... Животът продължава и ние с него.

Аз си направих труда да изчета отново изписаното последните две страници и... дори не се четем... иначе няма истерия Simple Smile

# 661
  • Мнения: 24 467
Аз си направих труда да изчета отново изписаното последните две страници и... дори не се четем... иначе няма истерия Simple Smile

И къде е тя? Защо определяш нечий пост, още не е ясно кой/кои/, като такава?
Не всеки чете всичко в дадена тема. Това не е причина нечие питане, отговор или пост да се квалифицира така.

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 688
ок, замени истерия с психоза Simple Smile

# 663
  • София
  • Мнения: 3 558
Всеки има възрастни близки - за нас и децата не ме е страх, но за родителите ми си треперя.

# 664
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
За момента от пресконференцията не става ясно дали две седмици или един месец ще са затворени училищата. Май ще са цял месец.

# 665
  • Мнения: 2 908
За момента от пресконференцията не става ясно дали две седмици или един месец ще са затворени училищата. Май ще са цял месец.
А кога ще стане ясно най-накрая?

# 666
  • Мнения: 8 208
Аз не виждам истерия или психоза в темата.
Нашите ще имат дистанционно обучение чрез мудъл платформата, така или иначе си я ползват и сега. Интересно ми е как ще е организирано. За учебния материал не се притеснявам и грам.

# 667
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
В темата е доста спокойно даже. Аз не се притеснявам от вируса, а от всичко останало, свързано с него - спирането, блокирането на всичко, презапасяването, изпразването на рафтове, психозата, ако някой около теб кихне, финансовите отражения, лихви, кредити, борси...

Изглежда ми като тема за научна фантастика - как един модерен свят загина от паника.

# 668
  • Мнения: 3 040
Останах впечатление, че според ситуацията ще е извънредното положение. Ако се наложи, ще затягат, ако има добри новини, ще опускат.

# 669
  • Мнения: 4 966
И аз мисля като gadamer. Само че се и притеснявам от вируса, заради родителите ми и баба ми. Не знам дали от положението, въпреки че се опитвам да не се поддавам на психоза, но вероятно подсъзнателно си ме тормози... но от около 20 дни съм с прескачане на сърцето. Отлагах визита при лекарката, защото и преди съм имала за по 3-4 дни и отшумяваше. После почна грипната епидемия, сега.... Днес звънях на личната лекарка. Каза ми да си сложа една маска и да отивам при нея. Нямало вече голям наплив, хората ходели наистина само при крайна необходимост.

# 670
  • Мнения: 3 866
gadamer,  и за мен илюзията на съвременния свят ще се срине скоро..
Идва време, когато уменията да оцелееш чисто физически ще са по-важни от всички други знания. 

# 671
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Ами тепърва май ще казват конкретните мерки. Сигурно ще ограничат пътуванията извън България, нощни заведения, театрите ( точно преди 2 седмици купихме билети за 2 представления в Народния, каним се от 1 година..)...За училищата още нищо конкретно не чух, вероятно по Министерства ще се взимат решенията.

П.П Йорданка Фандъкова току-що е казала за София, че продължава грипната ваканция за учениците.

# 672
  • София
  • Мнения: 3 444
В момента Фандъкова се изказва заедно с шефа на РЗИ за мерките- Нямам думи...СРЗИ минава на 24 часове режим  на работа.Ще публикуват телефони за контакти на граждани.Затварят всичи временни пазари( велопазара на стадиона, Малашевци, Богров....).Разширяват дейностите на социалния патронаж.Затварят се театри, кина, пенсионерски и детски клубове....Обаче- детските градини  остават да работят при завишен решим

# 673
  • софия
  • Мнения: 25 202
Какви са мерките?

# 674
  • Мнения: 24 467
ок, замени истерия с психоза Simple Smile
Въпросът ми остана висящ.

Нека да излязат официално написани и ще ги видим и обсъдим.

Общи условия

Активация на акаунт